Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Zásuvka s vypínačem

 

NápovědaFórum » Technika » Další technika 

Akvaristik.eu

Zásuvka s vypínačem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2009 17:17 Muž sollik [257] - CichlidyRe: Lucky005
Časté zapínání a vypínání neprospívá žádnému elektrickému přístroji. Mě se taky nasává krmení do filtrů. Ve venkovním to požerou mladé cichlidy (bydlí tam prťata) a do vnitřního se to prostě nasaje a je to tam dokud se to nerozloží, nebo ho nevyperu. Kdysi jsem taky čerpadlo vypínal, ale dlouho mě to nebavilo , tak na to teď prdim. U druhého akva s rostlinama zatím nekrmím (není ještě co), ale počítam s krmítkem - něco ve stylu jak ti radí avast. Buď z brčka, nebo tam hodim kupované čtvercové. A pokud vodu v nádrži "netočíš" padá krmivo rovnou pod krmítkem ke dnu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2009 17:08 Muž Lucky005 [197] Re: avast
muzu poprosit o foto nevim jestli udelas "ohradku" nebo predelis brckama hladinu akvaria.
celkem me to zajima
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2009 16:55 Muž avast [49] Re: Lucky005
Tak pokud jde "jenom" o to aby se ti "nerozplizlo" krmení po celé hladině, tak si vem 3 slámky (brčka na pití) a sestřihni je na nějakou úměrnou velikost a spoj je. Používám to a nemůžu si to vynachválit, voda se v tom netočí a hlavně se mi to "nerozplizne" po hladině
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2009 16:35 Muž Lucky005 [197] Re: sollik
dik za vysvetleni listy s vypinacem, mam doma 3ks. palec
Cemu neprospiva denni vypinani a zapinani filtru? a jak jinak by jsi to resil? dva okruhy vody?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2009 14:32 Muž sollik [257] - CichlidyRe: Lucky005
Ta lišta se zásuvkami a vypínačem výjde levněji, ale většinou to bývá napojené vše do jedné lišty, takže s tím vypínačem vypneš i světlo, topení atd. ale tou zásuvkou jen ten filtr. V každém případě bych se pokusil to vyřešit jinak, denní vypínání a zapínání filtru určitě neprospívá...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2009 23:12 Muž matteo [0] Re: Lucky005
Myslim ze lacnejsie vyjde 3-zasuvka s vypinacom.... aspon teda u nas v Hornbachu som 3-zasuvku s vypinacom 1.5m kupil za 70 korun
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2009 22:31 Muž Lucky005 [197] Re: Sid
spravne, nechci, abych mel zradlo po cele hladine, je to o zvyku, proste ryby jsou naucene na jedno misto, tim padem nepadaji zbytky na dno.

samozrejme by se to dalo elegantne vyresit pruchozim vypinacem na kabel, (takovy ten od lampicky), ale nechce se mi to delat na filtru ktery mam jeste v zaruce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2009 22:27 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: Bob66
Třeba nechce krmit breberky ve filtru. :)
(Asi jde o "průvan"...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2009 22:26 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: Lucky005
Ty při krmení vypínáš filtr coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2009 22:24 Muž Lucky005 [197] Re: avast
jj vsichni vime, vsichni pouzivame, mam taky, ale chtel bych prave jen tu jednu zasuvku to co je na obrazku abych mohl vypinat jen filtr, pri krmeni a cisteni :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2009 22:19 Muž avast [49] Re: Usine
To já taky ne, ale mám doma ještě trochu lepší věc a to hlavně když vám chybí tak 1m k zásuvce. Normální prodlužka v provedení s tímto vypínačem a mám to u PC. Jsou tam 3 "zásuvky", ale viděl jsem domácí výrobu kde se zásuvky daly v pohodě doplňovat a měl tam tuším kolem 15 zásuvek coze (klasických hranatých, poskládaných jakovy do čtverce). Ale tohle se dá sehnat. Myslím že jsem to viděl i v OBI(?)(možný sou i ty bauhaus atd.) a měli to za celkem "příjemnou" cenu a ještě s více "zásuvkami".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2009 22:13 Usine Re: Lucky005
Tohle mají asi v každé elektře, ale většinou z více zásuvkami. To na tvém obrázku jsem ještě neviděl. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2009 21:54 Muž Lucky005 [197] – zasuvka s vypinacem
Zdravim akvaristy-elektrikare, nevite kde by se dala sehnat tato vecicka? Nejlepe na ostravsku

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1377x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12582-zasuvka-s-vypinacem