Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr Eheim InstallationSET 1

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Filtr Eheim InstallationSET 1
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2009 12:52 Muž Jrk [143] Re: Lucky005
Ještě k tomuto poznámku: Bylo daleko těžší natlačit krouživými pohyby nejspodnější díl tohoto SETu do trubičky, než si nejhornějším dílem způsobit zmiňované problémy ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2009 12:43 Muž Lucky005 [197] Re: Jrk
tady tedy neplatilo ono zname:
Co nejde silou, jde jeste vetsi silou :)
ale hlavne ze to facha
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2009 12:33 Muž Jrk [143] Re: Lucky005
Fotka k příspěvku HURÁ VYŘEŠENO!!!

Jsem neobyčejně silný a tak jsem ve snaze "Dotlačit to na doraz", natlačil trubičku ve směru šipky tak, že zakroužkované vystouplé výlisky jsem natlačil ne na kraj horní části, ale až do gumového těsnění, kterým byl poté nasáván "falešný luft" ;-)

Děkuji za rady, přeji pěkný den palec

Edit: 2 dny jsem se trápil hmm
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2009 12:15 Muž Lucky005 [197] Re: Jrk
vim jak vypada original a nedostane se ti bublina do hadice, kdyz to prehazujes?
melo by byt videt kde se tvori bubliny ne? nekde v miste napojeni hadice na to sani, nebo to vicko jak tady bylo receno, moc mist kde by to mohlo brat vzduch tam neni, zkus jenom na zkousku spoje oblebit izolackou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2009 12:07 Muž Jrk [143] Re: Lucky005
On ten originální vypadá tročku jinak, jak tady tento. Je to obyčejná dost výrazná zelená fajka. Připadá mi daleko lépe zpracovaný. Jen kdyby fungoval, to by byla krása hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2009 12:04 Muž Jrk [143] Re: Silent
Víčko je, dostatečně utažené, napojení a odvzdušnění jsem zkoušel i dle přiloženého návodu. NIKDE jsem neodjevil díru, prasklinu nebo něco podobného z čeho by mi alespoň bylo jasné, jak se tam může vzduch dostat coze Několikrát jsem zkoušel prohazovat originál a toto sání, takže z toho usuzuji, že ve mě chyba nebude. Třeba na to je nějaký fígl hmm Jestli ho někdo nezná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2009 11:57 Muž Lucky005 [197] Re: Jrk
tenhle set jsi dostal k filtru nebo jsi ho dokupoval zvlast?
A proc vlastne nepouzijes je ten zaklad, trubice + saci kos, ktery ti funguje?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2009 11:54 R Muž Silent [5949] Re: Jrk
Je dostatečně uzavřené víčko (čepička na vrchní části kolínka)?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2009 11:48 Muž Jrk [143] – Eheim InstallationSET 1
Mám problém s tímto sáním. Nevím proč, ale při jeho připojení mi neustále proudí vstupní hadicí bublinky cca 2 cm velké k filtru, což způsobuje jeho zavzdušnění a následnou nefunkčnost. Při použití standartně dodávaného sání Eheim problém není. Zkusil jsem již kde co, vzájemě několikrát prohodit, ale bez úspěchu. Domnívám se, že jde o zavzdušnění, ale nevím kudy... prohazuji, zkouším... Bez úspěchu :-(

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 772x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12528-filtr-eheim-installationset-1