Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Sazeč rostlin

 

NápovědaFórum » Technika » Nástroje a pomůcky 

Akvaristik.eu

Sazeč rostlin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 18:34 Muž Danjar [0] - RostlinyRe: Rebbie
Já ten Sazeč rostlin mám. Je to dobrá věc. Krásně se mi valí v šuplíku. :) Použil jsem ho při založení akvárka a vyhovoval mi. Poté jsem ho již nepoužíval. Holt mám malé AQ a tak ho zas tak nepotřebuji, když mám i větší pinzetu. ano Má to i nůžky, ale nevím, jestli fungují. Zdají se mi nějak vachrlaté. Ale na to vytahovaní bordelu u Tebe, to snad bude šikovná věc. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 18:09 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetkyRe: Hannibalus
No ty zrovna vypadaly jako černěný železo nebo plast.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 17:56 Muž Hannibalus [13] Re: Rebbie
to samé za lepší cenu : eshop.jezirka.info/… ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 15:15 Muž Sid [6634] - RostlinyRe: Rebbie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 02:11 Žena Rebbie [71] Re: DrBolíto
Díky za nápad, na 150 litrů je to bohužel krátký... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 02:04 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: Rebbie
Já využívám tamponové Kleště a nemůžu si je vynachválit.
mám je vyfocené v prezentaci a jsou to ty nejdelší uprostřed délka 26cm.
link: rybicky.net/nadrze/6263
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 01:21 Žena Rebbie [71] – Sazeč rostlin
Lidičkové, poohlížím se po nástroji, kterym by šlo sbírat ze dna bordýlek (odpadlý lístky apod.), případně i nějakou tu kytku zasadit, posunout kořen atd.. Ono se do tý delty docela blbě dosáhne, natož pak dosáhnout až do toho rohu, to je skoro nemožný, zvláště, když je to krycí sklo na pevno a tudíž se nelze ani vnořit :-D
Máte někdo doma toto: www.zoo-hobby.cz/… ? Pokud ano, podělte se o zkušenosti, prosím :-) Nebo jinej nápadíček by nebyl?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1028x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12430-sazec-rostlin