Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

SCMerkur.eu

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

SCMerkur.eu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 14:25 Muž deCORF.OBRAEN [220] Re: Silent
Jasné chápem Ta..ale to nedoverne bolo v zatvorkach ;-) ..ale chapeme sa to je ok X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 14:21 R Muž Silent [5949] Re: deCORF.OBRAEN
Hodnotit a komentovat můžeš. V tom problém nevidím. Problém bych viděl v sekci nedůvěryhodné obchody. Tam už by dotyčný mohl stránky zažalovat za poškození dobrého jména.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 14:17 Muž deCORF.OBRAEN [220] Re: Silent
Nevidím problém prečo by to bolo po právnej stranke?..Alebo ako píše "Yrka" v komentaroch bodovať za daný obchod ..Videl som pár web stranky kde hodnotili percentuálne obchody ale týkalo sa to paintballu :) a dokonca je to stránka CZ ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 12:47 Muž Yirka [9126] Re: deCORF.OBRAEN
Já myslím, že toto lze řešit připomínkymi a komentáři k obchodům zde v seznamu. Jak pozitivními tak i negativními. Když někam cestuji, většinou se podívám zdy je v daném místě nějaký akvakrám a vždy se mrknu do poznámek abych věděl co mohu očekávat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 12:41 R Muž Silent [5949] Re: deCORF.OBRAEN
S tím by asi mohl být problém po právní stránce. V sekci obchodů každý může napsat svůj názor na daný obchod. Tedy pokud je v databázi ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 10:17 Muž deCORF.OBRAEN [220]
Trebalo by pridať do sekcie " Obchody " aj kolonky Nežiadúce ( nedoverné ) obchody alebo niéčo podobné aby sme čo najskôr upozornili ostatných na nejaký oblb tone tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 07:42 Petr – scmerkur
Dobrý den, tento týden jsem bohužel taky na scmerkur naletěl a jsem chudší o 5tisíc.Asi nemá smysl rozebírat jak jsme všichni praštění,že vůbec posíláme peníze předem,minulost nezměníme. Ale pojďme nějakým způsobem na ty parchanty podat hromadné trestní oznámení. Za vaše odpovědi předem děkuji na mailto:petrmica@tiscali.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 20:21 Kava Re: tom
tom - nevim na co si davat pozor, v takovem shopu snad ani blbec nemuze nakupovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 09:25 tom
Pozor stránky e-shopu opět v provozu a změnili účet!!!!!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2010 12:31 Stáňa – scmerkur
Ještě že jsem si o tom obchodu chtěla něco najít na netu a když čtu vaše příspěvky jsem ráda že jsem si nic od nich neobědnala.. Mimochodem jsem z HK a žádný obchod merkur v té ulici ani není.. Jen je tam malinký zverimex s chovatelskýma potřebama..
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2010 06:32 nodo Re: zuzu
Podal jsem též oznámení, ale policie chce vědět,kde také bylo jiné podání podané, z důvodů sečtení.Podejte zprávu na mailto:ozeleny@seznam.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2009 22:25 anubisthejackal
AHOJ VŠICHNI,TAK PŘÍŠTÍ TÝDEN JDU TAKÉ PODAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ,CHUDŠÍ O DESET TISÍC!!!! rozzureny rozzureny rozzureny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2009 13:35 Muž Breathlless [6] Re: Pipu
Vietnamec jo ? No te se pak nedivim že má u filtrů : " Pčíkon " ... potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2009 12:50 zuzu – je to podvod
podali jsme na tento bochod trestní oznámení vyšetřuje to kriminálka je to podvod tone tone tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2009 15:10 libor Re: Jakub
taky jsem naletěl.bacha stránky už mu zase jedou.je to podvod
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2009 09:40 Jakub – SCMerkur.eu - podvod
SCMerkur.eu je podvod, zbozi nedodal uz 3 mesice. Kdo byl take podveden, tak at se me ozve na haton79@icqmail.com ... diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2009 16:58 dest Re: Pipu
zasadni podvod bych v tom asi nevidel ma natahane nejruznejsi e-shopy prez xml feedy tzn. jede jen procenta z prodeje takze by to byla v podstate jeho hloupost kdyby to skutecne neposlal dale. k vetsine affilate eshopum musi mit clovek overenou registraci na zaklade financniho uradu v ceske republice jinak neni mozne toto provozovat.

Otazkou je proc je ucet vedeny v polsku kdyz ma udajnou adresu v sidlo v HK ale zase nebylby prvni kdo setri na evropskejch platbach taky tam mam ucet stejnetka na slovensku v nemecku a dalsich zemich a to zcela z pochopitelnych duvodu nenecham si zbytecne strhavat procenta za prodanou vec v pripade prevodu mezi staty ..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2009 16:20 Muž Pipu [5] - TetryRe: Matalan
Podle mě je vše v pořádku... proklepl jsem si ho podle ičo ... Majitel je sice Vietnamec z Hanoje ale bydlí v ČR,v obchodním rejstříku je zapsán jako obchodní firma: Chinh Nguyen Van. Tady je adresa vypisu z obchodního rejstříku
wwwinfo.mfcr.cz/…
Obchoduje od roku 1995 a kdyby měl nějaký problém se zákonem tak už ted neobchoduje, on má ohlašovací volnou živnost - Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej - takže od nějakého dodavatele koupí levně a na internetu prodá o něco dráž... a ten rozdíl je jeho zisk.
Je riziko, že pošle něco později ale vůbec bych se nebál že nedodá zboží...
Mějte se ;-)

Ted si mu moc neudělal reklamu :-D , to forum mladíka... je akorat mladý, nezkušený a zbytečně plaší... podle mě vše mu přijde.... nerizkoval by, že by mu zakázáli v ČR obchodovat, jenom kvůli 10000Kč...z toho má vietnamec cca 1000Kč zisk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2009 10:57 Matalan – SCMerkur.eu - Pozor na něj
Chtěl bych varovat všechny, kdo by rádi nakoupili na adrese www.scmerkur.eu
Jedná se s největší pravděpodobností o fake. Telefon odpojený, obchod na fyzické adrese není, oficiální záznamy (OR, majitel, vlastník domény, ...) jsou velice zmatené. Požadují platbu předem, rozvoz uskutečňují výhradně vlastními vozidly. V obchodních podmínkách mají zmatek, banku mají v polsku.
Chtěl jsem tam nakoupit testy od Aquelu, jako jendi z mála je mají komplet v nabídce, ale vzhledem k mým předchozím zkušenostem a jejich podezřelému chování jsem si je radši prověřil.
Nějké další informace jsou zde console-forum.net/…, jinak google.
Zdar a sílu

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 3427x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12404-scmerkureu