Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kam na písek a štěrk v okolí Vyškova?

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Dno 

Kam na písek a štěrk v okolí Vyškova?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2009 06:47 Muž Diego [72] Re: isamik
Přesněji 80km.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2009 22:59 Muž isamik [180] Re: karelpavel
Flexiobklady jsou myslim nedaleko Vyskova. Maji to za rozumnou cenu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2009 22:33 Muž karelpavel [18] Re: sokar
no zkousel, ale tam maji jen ten stavebni sedomodrej ostrej - ted jsem zkousel starej pisek co mame doma a s toho si to teda precedim :-) to me napadlo az po dlouhe dobe :-( muj problem teda vyresen. Presto i tak by me to ale zajimalo kde nanej, potok jsem zkousel trebas v podivicich pod vojenskou prehradou a kdyz jsem tam jezdil cca pred 15 lety na tabor, tak tam byl co si pamatuju sterk nadhernej, ted je tam leda humus a velke kameny ! (a to tam byli drive i RACI ! )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2009 21:58 sokar Re: karelpavel
Maximálně v tom potoku najdeš nějakej granát... smich
Zkoušels lom v Lulču,nebo v Opatovicích? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2009 21:14 Muž Diego [72] Re: karelpavel
Tak tady snad jenom ve Zverimexech nebo v blízkém okolí vojenského prostoru,je tam dost potůčků s nedotčenou přírodou kolem.Pokud máš také povolení do toho prostoru,tak myslím,že by to problém být neměl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2009 09:35 Muž karelpavel [18] – kam na štěrk kolem Vyškova ?
Nazdárek
Nevíte někdo, kam kolem Vyškova ( na Moravě) zajít na štěrk ? Potřeboval bych tak 80kg.
Zkoušel jsem nějaké lomy, ale tam mají jen šedomodrý stavební a o potoku, kde by byl, nevím.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 736x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12383-kam-na-pisek-a-sterk-v-okoli-vyskova