Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ostrava - ZOO Panda v Globusu

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Ostrava - ZOO Panda v Globusu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2015 18:53 máslo
Jako ja tam byla jen na nakouknutí...nezdá se mi, že by tam měli nějaký extra výběr. Jo, to akvárium u vchodu...to byl zase někdo bohatej nebo co, nevím, jaký zverimex si může dovolit toto kupovat, ale jako nechci do toho nějak mluvit :-) a rostlinky mi přijdou docela drahé, jako asi jsou kvalitnější a tak, já třeba kupuji v olomouci za 30kč, ale zase mají velký výběr...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.02.2014 09:51 xintruder
Je to sice 4 roky staré vlákno, ale i tak mě donutilo se do Zo Panda v Globusu v OV zastavit podívat. Sháněl jsem Red Cherry, mají za 41Kč, což je trochu moc (když jich potřebuju více), co se mi ale vůbec nelíbilo, že krevetky mají v "akvarku" o objemu 1l, tipuju 20x10x5cm.. Mají i variantu Orange za 91Kč.. Někdo tady psal že mají obrovský výběr rybek, mi to tedy tak nepřipadlo, akvárek moc není. Ale mají i Razborky Galaxy, ale opět za 89Kč. Ale akvárka čisté, rybky čilé. Překvapil mě velký výběr krásných rostlin, větší než v Hornbachu. Nakoupili jsme ale aspoň věci pro křečka, ty měli za moc pěkné ceny (kolotoč za 38Kč), věci pro psy a kočky, taky za příjemné ceny. Krevetky jsme nakonec koupil u Osmančíka za poloviční cenu, před tím v Jakubovicích za 12Kč od chovatele Jakuba Hona, ale teď jsem spěchal.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 18:53 filipsi Re: Kobylka23
Neni to nechutne, je to uplne normalni. Stejne jako detem primerene veku od malicka vysvetluji, jak je to s prichazenim deti a jine haveti na svet, tak jim take vysvetluji, ze krava hama travicku, my hamame kravu, a ledni medved by bez problemu shamal nas.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 15:27 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Kobylka23
Takže krmení dravců rybami je špatné. Další Vaše totální perla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2010 14:59 Žena Kobylka23 [2] - LabyrintkyRe: Bitis007
Mohu jen potvrdit!!!Taky jsme tam byli!! palec
V Globusu používají živé ryby na zkrmení. Nechutné. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.10.2010 14:50 Muž Aqua Ostrava [1] - Afrika
Moje nejlepší zkušenosti je s panem Osmančíkem. Má obchod v Kyjovicích ( cca 15 min. autem od Ostravy ). Má super výběr ryb za výbornou cenu, a hlavně ve výborné kondici. www.akvaristika-ostrava.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2010 19:29 Muž KITTbx [1] – Globus/Panda nebo Hornbach
Byl jsem tam v podstatě jednou (v Pandě) na čumendu a setkal jsme se s ochotou, sice značení a informace na akvech možná poněkud zmatené, ale slečna/paní mne hned informovala a co jsem si všiml, nenudily se. Hornbach má sice ceny rybek nižší, ale neochota a nechuť tam přímo čiší. O mrtvolkách a humusu nemluvě. Byl jsem svědkem, kterak prodejce vysvětloval chlapečkovi, že ta uhynulá rybka je tam jako potrava, (dokonce i mrtvolku přehodí z akva kde uhynula do akva k "dravcům"). No bude to asi o lidech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2010 13:30 Bafy Re-Sid
Ano,díku té je už akvárium průzračně čisté.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2010 11:00 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: Bafy
...To hlavní akvárko nebylo zakalené protože bylo špinavé, ale byl problém s řasou, která se bohužel nedá zlikvidovat rychlostí mávnutím kouzelného proutku...
Pokud by šlo o zákal způsobený planktonními řasami, docela rychle ho zlikviduje UV lampa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.01.2010 07:50 Bafy – všem chytrým
Zdravím všechny "odborníky" a všeználky.Je vidět, kolik z vás bojovalo s řasou. To hlavní akvárko nebylo zakalené protože bylo špinavé, ale byl problém s řasou, která se bohužel nedá zlikvidovat rychlostí mávnutím kouzelného proutku. Další věc. Rybky zde nejsou ve sterilním prostředí, jak zde někdo uvádí a stěžuje si. A co se týče personálu. Ano, holky jsou mladé a musí se ještě hodně učit.Ale hlavně jde o přístup k zákazníkovi a o to, umět si poradit v situaci, kdy něco neví. Mrknout na net, volat zkušenější a pod.Nikdo není dokonalý a chce to čas. Pracovat v takovémto odvětví vyžaduje mít znalosti tak širokého spektra, že zřejmě jen student vysoké školy veterinární by u všech zákazníků a zde diskutujících uspěl. Jo a co se týče té flašky, je zajímavé, čeho všeho si všímáte. Holky ji v lednici zaregistrovaly později než vy zde.A jak někdo uvádí, že už tam není, tak Vás musím zklamat, pořád tam je.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2009 21:35 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: boruberry
Co se týká těch rostlin fy Dennerle že jsi kvalitnější neviděl, tak ani nezáleží na tom od jaké firmy jsou rostliny, ale spíš na lidech co je mají na starosti, zrovna nedávno jsem viděl rostliny fy Dennerle v tak dezolátním stavu že bych se styděl je rozdávat zadarmo natož je prodávat za peníze :) Jinak stou kvalitou je to nastejno jak z Aqua-Daho nebo Rataj nebo Dennerle, mám dobré i špatné zkušenosti se všemi ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2009 17:30 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetky
Jestli se chcete zeptat na neco ohledne obchodu Zoo Panda Globus Ostrava. Napiste mi.

Zoo Panda prodává kvalitní německé výrobky Juwel, Eheim, Dennerle (co se týče akvaristiky). U nich je cena nákupní stejná jako prodejní cena čínských výrobků ...

Jinak s těmi dívenkami máte pravdu, s cenami také, jenže nájem, elektřina .... jen topit terčovcům v tom 400l akváriu u vchodu dělá dalších pár stovek navíc ...
To osvětlení od giessmana taky něco žere, aby rostlinky vypadaly tak jak vypadají.

Ryby se vozí z Pardubic z firmy Akvarium Macenauer. Rostliny z Německa fy Dennerle. Kvalitnější jsem neviděl.

To že vám ryby chcípnou po měsíci v akvárku není problém ryb. To že nemáte doma CO2 a v prodejně ho rostliny dostávají, není problém rostlin.

Na akvaburze prodejci neplatí mesíční nájem, energie, vodu atd, takže se to samozřejmě projeví na vyšších cenách, to je však v každém kamenném obchodě ... Ala je jasné, že zákazníka zajíma jedině cena.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2009 18:02 Muž Danjar [0] - Rostliny – Re: agent007
Opet meli v pondeli v Hornbachu Galaxy. Meli jich 5, tak jsem neodolal a mam je ted doma. :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2009 11:39 Andrez Re: Bob66
Joo pred tydnem jsem byl v Hornbachu taky a koukal jsem jak maji maji spinave akva a tech mrtvych ryb bylo dole u dna taky dost...

Jinak flasku tam pred par dny nemeli v te Pande, takze zase neco asi chladili :-D
Co se vyberu techniky tyce, tak ten tam fakt nemaji a kdyz neco maji tak ceny jsou premrstene... :(

Maji ovsem "velky" vyber kompletu a hlavne nano akvarii
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2009 23:17 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy
Teď v týdnu jsme se tam byly podívat a dost mě to zklamalo, výběr ryb sice slušný měly i druhy co se normálně neseženou, ale připadalo mě to dost malinké hmm Terčovci uvnitř škoda mluvit cca 3ks v posledním tažení (střevní paraziti)se tam zmítaly v křečích celý černí rozzureny a u vchodu v tom zakaleném akvu sice zdraví ale špatně posané druhy a kvalita nic moc :-O Výběr techniky a dekorací taky mizerný. Mimochodem tu flašku měly v lednici pořád :-D Zastavily jsme se i v Hornbachu a tam sice vše ostatní výběr dobrý ale ty zahumusený akvárka a samá mrtvolka, tak tam bych si nekoupil žádnou rybu tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2009 13:20 Muž Danjar [0] - RostlinyRe: agent007
Uz jsem psal nize. Jsou za 89.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2009 22:15 Žena nihaso [2] Re: agent007
Přesně nevím, kupovala jsem ještě krmení pro psa a řasokoule po 25 Kč. Myslím, že 79 nebo 89.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2009 22:11 Muž agent007 [47] Re: nihaso
Za kolik byly?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2009 21:59 Žena nihaso [2] Re: agent007
Dnes jsem je tam kupovala. Jsou v zadní části s krevetkama, moc vidět nejsou. Taky jsem je málem přehlídla ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2009 21:55 Muž agent007 [47] Re: nihaso
No za 169,- red cr. to je děs. Jen by mě zajímalo, kde chodíte na ty Galaxy. Já tam byl 3x a ani jednou je neměli. Naposled tento týden.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2009 21:50 Žena nihaso [2]
Tak jsem byla kouknout do Globusu, rybky mají hezké. Koupila jsem Razborky Galaxy. Někdo tady psal, že krevetka Red Cherry stojí 169 Kč. Ty tam mají taky, ale za tuto cenu prodávají Red Crystalky...což je opravdu dost ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2009 14:29 Muž Danjar [0] - RostlinyRe: agent007
Galaxy byly v zaroven v jedne nadrzi s Rasborami Hengeli. Ze sveho zapisku v deniku jsem je koupil v Hornbachu 13.10.2009 a posledni dva kousky 1.11.2009. Tak to jsi tam nebyl delsi dobu. :-D Az tam zase pujdes, muzes se prodavacu poptat. ;-) A mozna se tam i setkame. Chodim tam totiz nezdrave casto. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2009 20:53 Muž agent007 [47] Re: Dajnar
Jinak do Hornbachu v OV chodím často a Galaxy jsem tam ještě neviděl, takže by mě zajímalo, jak se tam dostaly. Že by budoucí standartní sortiment?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2009 16:23 Muž Danjar [0] - RostlinyRe: agent007
Ano, včera jsem je v Ostravě kupoval. Viz třeba můj deník. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2009 15:54 Harpunar Re: GAGAL
Je mi jasné že učený s nebe nespadl,nicméně ty dívenky si mi postěžovaly že i když mění v té nádrži u vchodu vodu denně,pořád je zakalená! Tak jsem se jim snažil poradit a vysvětlit proč tomu tak je a co mají,nebo spíše nemají dělat.Měl jsem dojem že jaksi nechápou základní pravidlo akvaristiky.To by mělo být prvním zákonem,který je měl majitel naučit-to co padne zákazníkovi hned do oka,to dělá celý dojem!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2009 14:58 Muž agent007 [47] Re: Dajnar
V Hornbachu i Globusu mají Galaxy? Nikdy jsem je tam neviděl.
V olomouckém Hornbachu je Galaxy za 54-56Kč a mají je tam, ale v Ostravě??? No a v ostravském Globusu, výběr rybiček zajímavý, ale ceny nekřesťanské. Cena za neonku coze no na velký nákup to není. Když si tam člověk koupí 5-6 rybiček tak se to dá, i když určité ceny byly hóóódně přes...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2009 14:55 Muž Danjar [0] - Rostliny – Ceny
Vcera jsem byl v Hornbachu, kde nabizeli Razborky Galaxy po 54 kacek, no a dnes jsem byl v Globusu, kde taktez nabizeli Razborky Galaxy za 89 Kc. Tak nevim, kde na ty ceny chodi. Nejak me to znechutilo, ze jsem si ani vsechna AQ neprohlednul.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2009 11:36 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: darka
...v Ostravě Vám řeknou, že "to záleží, jestli ji bude mít dodavatel v nabídce"... I v Olomouci vám řeknou, že to záleží na tom, jestli ji bude mít dodavatel v nabídce... :-)
Ale na rozdíl od Ostravy asi i "konají". :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2009 10:31 Žena darka [520] Re: Sid
Zkoušela, a nejednou ;-). V Hornbachu v Ostravě Vám řeknou, že "to záleží, jestli ji bude mít dodavatel v nabídce", zatím mi vždy řekli, že v nabídce není, ale v Glóbusu, který taky bere od Dennerle, ji mají ano . Takže už raději jezdím tam ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2009 09:37 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: darka
...v Hornbachu Vám neobjednají kytku, po které toužíte...
Asi - jak ve kterém... :) (Nebo - jak komu? :-)) Zkoušela jste to?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 23:54 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetkyRe: harpunar
By mě zajímalo, jestli ty vaše CRS za 30Kč byly grade A/SS dovezené ze Singaporu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 22:17 Žena darka [520] Re: Danjar
Jen doufám, že nejste jejich nadřízený a nemíníte je za to potrestat ne , uvažovala jsem, jestli to sem mohu napsat, ať holky nedopadnou " za dobrotu na žebrotu", ale pak jsem usoudila, že každý rozumný člověk to pochopí, jejich snahou bylo, ať si do akvarka něco nepříjemného nedotáhnu!!! K dotazu: chtěla jsem ty malé zalisované pytlíky z lednice (je na ni ten krásný kořen), příště už byla lednice prázdná, je to cca tak 3-4 týdny zpátky. Pokud nadřízený jste, tak je oceňte, už jsem tam utratila docela dost peněz, ale při opačné zkušenosti už bych si tam příště nic nekoupila ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 21:49 Muž Danjar [0] - RostlinyRe: darka
Ktere zive krmeni tam meli prosle?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 19:39 Žena darka [520] Re: Andrez
Nikdo se nikdy nezavděčí všem ;-) , vždy bude někdo spokojený(ten obvykle mlčí), a někdo nespokojený, ten to většinou hlásá dál. Ceny jsou srovnatelné s Hornbachem, ale v Hornbachu Vám neobjednají kytku, po které toužíte, tam ano, slečny jsou mladinké, ale snaží se, žádný učený z nebe nespadl. Když jsem chtěla živé krmení, upozornily mě, že už je prošlé, což oceňuji velice, mohly mi to alespoň zkusit prodat, ale neudělaly to potlesk Zákazníky si asi pamatují, protože i když jsem tam byla asi jen 4x, přišla jsem po zboží a hned mi ukazovaly všechny raritky, které jim zrovna přišly, milé :-) I pana vedoucího jsem tam potkala, zákazníkům se taky snaží věnovat a poradit. Jelikož bohužel nemám nafukovací akva, tak se chodívám do všemožných Zverimexů v podstatě jenom koukat. Je mnoho takových, kde když vidí, že z Vás žádný kšeft nekouká, v lepším případě si Vás nevšímají, v horším Vás s dotazem nevrle odbydou, tam se mi to nikdy nestalo. Můj pocit je ten, že pokud půjdou touto cestou dál, bude to příjemný "domácký" obchod ;-) Pravdou ale je, že to akvárko u vchodu moc nevypadá, ale nádrže uvnitř jsou čisté, pokaždé když jsem tam byla, tak holky čistily a měnily vodu :-) , to jsem u nás v akvaristice ještě neviděla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 18:55 Andrez Re: harpunar
jj Macenauer se jmenuje... jen jsem teda nevedel, ze je to syn majitele... Jsem myslel ze nejaky vedouci... ;)

A na ty krevetky jsem taky koukal a rikal si ze je to mazec... ;-) Nejzajimavejsi je to jejich kalny akva u vstupu... a to bylo kdysi pekne cisty, nevim co jim to tam zakalilo... Ale jinak dycky kdyz jdu okolo se mrknu, jestli maji v tom kalnym akvarku porad tu mrtvou rybu v rohu u filtru... Uz je tam tri dny :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 14:55 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: harpunar
harpunar napsal: Netvrdím že tam nemá pár zajímavých rybek,třela L sumců,nějaké gavůnky atd.ale i ty se dají sehnat na burzách,nebo u velkoobchodníků podstatně levněji.
To je pravda,ale pokud budu kupovat pár kousků a hodným ČD nechám "symbolických" 230 Kč. Tak jsem na tom +- asi stejně. Taky jsem tam pokukoval po těch gavůncich :-) Ceny jsou vyšší to je pravda,ale beru že ten nájem tam taky nebude levný. Druhové spektrum je pěkné. Pokud bych ohodnotil "zveráky" co máme tady v Ostravě tak tento se mi opravdu líbí. (Obsluhu nehodnotím ,zatím jsem neměl možnost se seznámit :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2009 10:42 harpunar Re: I3nka
V tom krámu pracují dívenky které toho o akvaristice vědí tolik,co já o Bajkonuru.Jinak ten mladý klučina je mladý Macenauer,syn majitele.O cenách nemluvím,ty jsou hrůzostrašné-jeden příklad,krevetky Red crystal na burze v Porubě na VŠB cca 30kč v Pandě 160kč,což je mazec!!!Takové krámy,jako Panda jsou pro lidičky,kterým řekne na výletě v Globusu(celodenním) znuděné pacholátko-mamíííí,kup mi rybičky!!!!Netvrdím že tam nemá pár zajímavých rybek,třela L sumců,nějaké gavůnky atd.ale i ty se dají sehnat na burzách,nebo u velkoobchodníků podstatně levněji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 20:25 Andrez Re: Přemek
No jelikoz v tomto objektu delam (nebudu psat kde a co, ale Panda to neni) tak mohu rict, ze rybky maji opravdu pekne, ale ceny jsou vyssi. Co se personalu tyce, tak je tam jedna prodavacka co tomu rozumi. Ten vyssi mladsi chlapik je vedouci, ten tam moc nebyva (asi ma vice obchodu pod sebou), ten tomu docela rozumi... Aspon se mi zdalo, ze jim tam daval docela rady kdyz obchod zacali zarizovat pred otevrenim.

Ale je tam jedna co tomu nerozumi vubec. Historka ktera mluvi o vsem je asi takova, potreboval jsem skrtitko na hadicku, tak si rikam mam to blizko zabehnu tam, at nemusim do mesta.
Kdyz jsem na ni vybafnul ze potrebuji dvě škrtítka, tak na mne koukala jak kdybych chtel nekoho obesit, tak dodavam ze to potrebuji pro akvarka na hadicku, porad nevedela co chci a odbehla za kolegyni... ta uz vedela co potrebuji, ale mneli jen kovove a silene drahe...

No vsechno tam maji docela dost drahe, at to jsou vzduchovaci kaminky, ci rozdvojky atd.

Ale ja osobne bych moc rybky z techto obchodu nedoporucoval, jsou moc "zhyckane" a navykle na sterilni prostredi.
To same z rostlinkama, jsou trvale na prisunu CO2 z bomby, takze pokud nepridavate CO2 take budu stradat.

Podobnou zkusenost ma znamy s rybkama z Hornbachu, taky mu dlouho nevydrzeli... opravdu neni nad pravy kamenny kramek, kde jsou rybky odchovane a navykle na normalni akvarijni prostredi.

Diky za radu te akva burzy... jsem v OV docela kratce a tak se uz nejakou dobu take poohlizim po nejakem kamenem obchudku, kde jsou dobre ceny a "odolne" rybicky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 18:39 Muž Danjar [0] - RostlinyRe: Přemek
Zenu doprovazim na nakupy s ochotou jen tam, kde ja akvaristika. A tak i do Globusu chodim bez odmlouvani. ano Celkem je vyber ryb i rostlin velky. Jen se mi zdaji ty ceny trochu moc. Nastesti jiz neutracim a jen se kocham. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2009 17:50 Žena l3nka [13] - RostlinyRe: Přemek
byla jsem tam a byla tam nejaka pani prodavacka a ta nevedela ani kde co je natoz aby mi poradila neco s rostlinkama.. takze jsem koupila rostlinku spis do rybnicku a jeste jednu no a tvdila ze to jsou jedine v jedne cenove kategorii... no samozdrejme ze NEBYLY ;-) byla jsem tam jen jednoou a to se mi "venovala" ta pani.. mozna ze ten mlady pan co tam je je chytrejsi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2009 11:48 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Premek
www.aquaburza.cz
Příští je 14.11.2009, podívej se, jaké se tam prodávaly ryby minule, většinou na příští burze bude totéž, plus pár nových druhů u nových prodejců.

EDIT: Sem pomalý spim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2009 11:47 Žena darka [520] Re: Premek
V menze VŠB ;-) www.aquaburza.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2009 11:42 Premek Re: andrij87
A kde najdu tu akvaburzu pokud bych uvazoval o koupi rybicek a rostlin do 2 mesicu? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2009 10:39 andrij97 Re: Přemek
Já jsem v ZOO Panda v Globusu koupil 6 ryb a všechny mi do měsíce chcíply.Nejlíp jsem zatím nakoupil na Akvaburze....všechny rybky odtud mi žijou a navíc je to tam levné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2009 10:08 Přemek – ZOO Panda v Glóbusu ( Ostrava ) ?
Zdravím Vás,
máte už nějaké praktické zkušenosti s nákupem rybek a rostlin z obchůdku ZOO PANDA v Ostravském Glóbusu?? Včera jsem tam nakoukl a velice mě nadchl - obrovský výběr rybek a rostlinek taky dost - napište prosím - já teprve pokoukávám po novém akvárku ( cca 120 litrů ) a zatím nejspíše zvolím akvarijní set od firmy PET.CZ - a dále pokud můžete všichni Ostravští akvaristi - kde nejlépe a nejlevněji a přitom nejkvalitněji ( jde to dohromady?? ) nakupujete rybičky a rostlinky?? díky... ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 5390x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12272-ostrava-zoo-panda-v-globusu-