Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Tetované rybky

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby  

Akvaristik.eu

Tetované rybky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2021 08:53 Alice – Tohle fakt ne
Tak tohle je za mě absolutně barbarská praktika a snad už se vymyká i posledním náznakům humánnosti. Vždyť nemůžeme nevinné zvíře, které nemůže samo o sobě rozhodovat potetovat. A to já jsem milovnice tetování, ale pouze toho dobrovolného. Musím říct, že jsem si vyzkoušela jak tetování, tak odstranění a za mě tetování je prostě větší bolest, hlavně v takových oblastech, jako jsou třeba žebra a jiné kosti. Tohle týrání zvířat by se prostě nemělo dít, achjo.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2012 12:52 philipt
to že sa ryby krížia je jedna vec .. tetovanie je už ale hotový des.. rozzureny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2009 18:19 Muž jajaapaja [174]
Můžem se tady dohadovat co je a co není správné.Stejně těm rybám nepomůžem.Čína je daleko a pak nás mají stejně na háku.Jenom doufám že to nikoho nenapadne u nás.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2009 12:11 Muž Argo [6] - RostlinyRe: matlala
Ony jsou to všechno stejně geneticky uprvané ryby...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2009 21:31 Hanyking Re: calito
No moc bych to neřešil. Do EU by měl být zákaz dovozu těchto ryb a víc to neřešit. Lov na živou rybku je daleko větší týrání a je to zákonem povolené i v ČR!! Mořský rybolov do sítí je jeden obrovský masakr. Ryby jsou kuchány i za živa. Proti mořským rybářům je i Hitler budha. Proti tomu nějaté tetování je dětská hra. Takže nekupovat ale nějak zvlášť bych to neřešil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2009 13:09 Muž . : Hunter : . [17]
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2009 09:35 callito Re: matlala
třeba na proti tomu je nějaká petice.je to konec konců lepší než jenom nadávat.. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2009 08:28 Muž matlala [798] - Rostliny
minulý čtvrtek mě ty barvení red paroti taky pěkně na***ly v časopise Květy, který odebiráme, byla hned na 2 či 3 stránce vyfocená a k tomu závěrěčná větička:
...Co na to ochránci zvířat, není známo.
To tak, ochránci beztak něco mají a tohle píšou jen aby se neřeklo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2009 08:01 Muž Pipu [5] - TetryRe: Breathlless
Na takové lidi rozzureny
A hobby.idnes.cz se taky musí zastydět :-| co to davájí za ptákoviny na net coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   27.08.2009 22:29 XY Re: Vak8
Když můžou asiati žrát psi,kočky a vůbec všechno co se hýbe,tak potetovaná,obarvená nebo zmrzačená rybička bez ocasu je pro ně jen takové zpestření jejich zprasených choutek.Myslím,že jim vůbec nepřijde,že to není normální.Představte si třeba číňana,jak v kuchyni podřezává psa a ještě skoro živýho ho ztahuje z kůže a přitom se zálibně kouká na svoje krásný rybky bez ocasu.Sou to prasata,tak to bylo,je a bude.Nejradši bych je rozzureny
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 21:44 Muž Dušan2 [1] Re: JuraS
Jak říká Jura. Kdyby nebyla poptávka, nebude nabídka, ale i naopak: kdyby to nikdo nedělal, nebude nabídka, nikdo to nebude znát a nebude ani poptávka. Tady se debatuje o tom že je hnus nejen ta tvorba, ale je hnus i to kupovat, nechápu jak to někdo může podporovat a koupit to. V Číně je možné vše. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 21:31 Muž kortezhugo [983] Re: Vak8
Tie odkazi - strasne - neviem si to ani predstavit ako daake hovado vstrekuje rybam farbu pod kozu...-nech si to vstrekne do oci kkt abi ich mal krasne modre... tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   27.08.2009 19:36 JuraS Re: Vak8
Asi se mnou nebudete souhlasit, ale jde o nabídku a poptávku..kdyby nebyla poptávka tak by nikdo takové věci nedělal..a na rovinu..ono když nastřelí srnci do ucha značku a nebo kaprovi do ocasu, označkují velrybu, okroužkují ptáky tak nejde o týrání ? nejde o týrání když si ně v praze do panelákového bytu zavře malamuta ? a než mě začcete palcovat dolů..jsem rybář co rybu od vody nevzal aspoň 10 let a na vánoce jíme filé...ne že bych se bál zabít a nebo nejdl ryby..je to o životním postoji..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 19:31 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: Dušan2
Když si nevážej lidskýho života jak by si mohli vážit zvířecího.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 19:20 petulevrtule Re: vak8
Já si nemůžu pomoct, ale tohle mohlo napadnout jedině nějakýho úchylnýho debila hmm Já se na takový věci nemůžu koukat, jakmile něco takovýho vidím, tak sem naštvaná a ještě se mi chce brečet, protože mi je těch zvířat líto...bych tomu pitomečkovi udělala to samý a vystavila ho nahého někam do prosklený vitríny, aby na něj mohli koukat kolemjdoucí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 19:08 panev Re: vak8
Ježiši... chápala bych to (ale nesouhlasila), kdyby byly všechny ryby na světe stejně šedivé, ale proč je tetovat, když to jsou jedni z nejbarevnějších živočichů proboha ne

navíc být tou rybou co má na sobě "I love you" tak se hanbou propadnu tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 18:24 Muž Dušan2 [1] Re: Breathlless
To je teda hnus, a zase Číňani. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 12:58 Muž avast [49] Re: Breathlless
Asi zas neměl někdo co na práci.. Přesně jak psal kortezhubo, ať si to vytetuje třeba sám sobě na nohy, ruce, mě to je jedno kam, ale ať zvířata nechá být a žít, protože jestli se toto již prosadilo, tak za chvíli ve zverimexech budem mít třeba tetovaný laboratorní myši, nebo papošky... ne ne ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 12:35 Vak8 Re: Breathlless
A to není všechno...ryby se barví v roztoku,vztřikuje se jim barva pod kůži,amputuje ocas...
Ryba barvená vstřikovaním barvy pod kůži-parambassis ranga www.aqua2000.be/… www.goldfarm.co.il/… většina uhyne na vir lymphocystis...

Barvené "papouščí" ryby www.aqua-fish.net/…

"Papouščí" ryba s amputovanym ocasem www.geocities.com/…

Tetovaný Parrot 3.bp.blogspot.com/… aquariumfishexporter.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2009 11:23 Muž kortezhugo [983] Re: Breathlless
...ten co to vymislel si to mal na celo vypalit tim laserom...kkt...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.08.2009 10:30 Muž Breathlless [6] – Tetované rybky - zas týrání

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 3129x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11791-tetovane-rybky-