Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Český šampionát chovatelů terčovců 2009

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Český šampionát chovatelů terčovců 2009
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2009 21:17 Muž BC/.Killer [4] - Mořské ryby – Par fotek
také jsem udělal pár fotek, kdo chcete se mrkněte.
mojeakva.snadno.eu/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.09.2009 11:54 Muž burdal1 [1] Re: JuraS
V sobotu odpoledne uz to bylo horsi. Pri placeni vstupneho nas mijela nejaka matka s ditetem jdouci "vyreklamovat" chciplou rybku. Samozrejme mi hned problehly hlavou nadute myslenky typu: kdyz tomu nerozumis, tak si to nekupuj, ale pohled do nadrze me schladil...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2009 11:18 JuraS Re: burdal1
šulcáky (moje od dětství oblíbené) jsem vzal..6 jedinců..nechci rýpat do svědomí ale přišlo mi, že prodávající je trochu "nachmelen"..v sobotu dopoledne jsem u nich žádnou mrtvolku neviděl...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2009 10:18 Muž burdal1 [1]
Tercovci i prostredi zahrady bylo pekne. Horsi uz byl doprovodny prodej ryb. Chtel jsem si prinest pancernicka, ale 7 mrtrvol a dalsi kusy v poslednim tazeni v prodejni nadrzi, mi docela zkazily naladu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2009 09:55 JuraS Re: Miroslav Hanzel
Soory že se zase připlétám..ne všechno mě napadne hned napoprvé..pro organizátory..ta paní-pokladní u vchodu by dle mých měřítek zasloužila nakopat..před námi jednomu páru dospělců vynadala, že nemají na zaplacení přesně a jdou na ni s pětistovnou..pak seřvala dva mladé asiaty perfektně mluvící češtinou za stovku v ruce..těšil jsem se jak jí vysvětlím kdo je zákazník a pán ale jako na potvoru jsem měl přesně..baba jedna jedovatá..vřed co tráví celý organizmus..to nikdo neznáte pravidlo, že z celý fabriky je nejdůležitější uklizečka, spojovatelka a vrátný ?
ps. fotky sem dávané jsou pěkné ale žádná fotka ty krasavce v jejich dominantnosti nezachytí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 23:26 Miroslav Hanzel – Český šampionát chovatelú terčovců 2009
Zdravím
Na úvod dakujem všetkým návštevníkom za návštevu výstavy a chcem sa ospravedlnit za nedostakty ktoré urobil náš spolok ČSKCHT o.s pri usporiadavaní našej prvej takejto akcie,prípadne organizátori výstavy Akvárium 2009.
Pre Václava-dakujeme za pochvalu,obzvlášt za dobre mienenú kritiku.Výstava živorodiek musela bit zrušená nakolko došlo k stretu zájmu s Rakuskov asociáciou živordiek a preto spolok zal.1899 radšej túto výstavu(expozíciu)zrušil ako keby mal robit expozíciu ktorá bi bola v rozpore s štandartmi,stanovenými pre usporiadatelov takýchto výstav.Pozadie výstav konaných na území Českej republiky a celkove v EU je trošku mimo mísu a to nielen čo sa tíka vecí a okolností,ktoré sposobia organizátori.Nechcem tu viest nejaké omluvné a príslubné reči do budúcna(ako politici na Slovensku v Českej republike)ale verte mi že takáto výstava a jej usporidanie stojí množstvo námahy a psychického vypetia.Dúfam a pevne verím že naše ciele ktoré sme si dali pre dalšie usposiadnie Českého šampionátu s medzinárodnou účastou na rok 2010 a Majstrovstvá europy 2011 sa stanú tradíciou v prevední s čo najmenšími chybami.Miroslav Hanzel ČSKCHT o.s Jenatel

P.S.Je jedno na ktorom akvaristickom webe komunikujete, ale ked príde den D(výstavy,podobných akcií a osobných stretnutí)stretnete ludí zapalených pre akvaristiku,strávite chvílu tam kde nevládne stres,depresia z bežných,každodenných povinností,stretnete priatelov a milovníkov akvaristiky,vtedy je jedno či tá alebo oná výstava mala chybičky(nedostatky),jednodochu ste tam kde prevláda to čo máte radi.Ešte raz dakujem v mene usporiadatelov a obzvlášt chcem podakovat s radov vás Rybičky.net(člen ČSKCHT o.s)Romonavi Špetovi(nick Romy)za jeho pomoc pri organizovaní,stavaní výstavy.

Pozabudol som na podakovanie Rexovi(Lukáš Pecháček)za mediálnu podporu.

P.S.Rex(Lukáš)Toto podakovanie dostaneš aj v simbolickej podobe(diplom),ešte raz dakujem za všetkých organizátorov a v mene našeho spolku za Tvoju podporu.Miroslav Hanzel-Jednatel,ČSKCHT o.s
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 18:18 Usine Re: JuraS
Jsem trochu zklamaný. Před dvěma lety to bylo podstatně lepší, letos to bylo bez živorodek a doprovodných nádrží také po skromnu. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 17:59 JuraS
Dnes jsem tam byl..něco jsem nakoupil..předpokládal bych víc prodejců...diskové se mě i rodince líbili..pokecal sjem si..prostě dobré..jen nějaké malé..to víte zhýčkanec rybářskými veletrhy v brně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 16:57 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: lachon
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 16:57 Muž lachon [8] - Cichlidy
dobrý už jsem je našel
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 16:56 Muž navik [908] - SumciRe: lachon
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 16:49 Muž lachon [8] - Cichlidy
zna někdo stránaky toho Blehera?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 16:20 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: tercovec5
Také si myslím, ale řekl bych že bez krmiva s betakarotenem toho asi člověk jen tak nedocílí, možná se ale pletu :)
Když se dívám na tvůj profil tak jsem tě asi viděl na přednášce, nebyl jsi tam s přítelkyní? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 16:18 Muž lachon [8] - Cichlidy
jo dneska jsem se taky byl podívat,dost dobrý.A vítěz si myslim,že je zaslouženej,fakt pěknej discus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 16:18 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: NASREDIN
Tak jsem to zkusil snad se povedlo :-D omluvte kvalitu fotek, umím to jen mačkat, foťák taky nic moc a skleník do kterého pálí slunce asi taky nebude nejlepší místo na focení smich bob666.rajce.idnes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 16:08 tercovec5 Re: Bob66
Ten melon nemá chybu!Ostatní kousci také perfekt. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.09.2009 15:57 Muž NASREDDIN [1383] Re: Bob66
Tak je zkus uložit třeba na www.rajce.idnes.cz a dej jen odkaz ;-)
Přeci nás nenecháš namlsané u pár fotek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 15:09 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Tak jsem si dnes udělal výlet a naštívil šampionát, zklamenej jsem nebyl myslím že se povedl palec Pokecal jsem s Mirem jen škoda že jsem nepotkal někoho z rybiček.net :) Některé vystavované ryby byly parádní, jen b.... Hanyking by byl zklamanej, jak mé potvrdil Miro největší vystavovaný kus měl okolo 17cm X-) Byl jsem i na přednášce Heiko Blehera o odchytu 400ks zelených terčovců najednou a nelituji palec
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2009 14:04 JuraS Re: Romy
super jdu tam i peniaze, peníze i peněži budu mít s sebou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2009 13:55 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: JuraS
Bude i prodejní,ryby,rostliny,krmení a myslím,že i nějaká drobná technika.
Mrkni se na fotky z předchozích ročníků. www.vystava.info
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2009 13:50 JuraS
bude to výstava i prodejní (krmení, rostliny a tak)a nebo jen "čumilovská" ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2009 13:46 Žena Laduschka [120]
v sobotu odpolko tam budu zřejmě taky někde pobíhat :) hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2009 10:07 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Taky se tam ukážu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2009 10:05 Ivulik1
Ja taky jdu :) V sobotu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 20:36 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Bude to hodně zajímavé www.vystava.info/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2009 20:25 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: BC/.Killer
zkus se domluvit s cermakem, jede tam v sobotu na desítou, má nějaký na prodej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2009 09:55 Muž BC/.Killer [4] - Mořské ryby
nevíte někde jestli tam budou prodávat hnědáky ? X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2009 22:50 Muž pepis [15] - CichlidyRe: ŠSKCHT
I já snad pojedu na jeden den, na přednášku Heiko Blehera, nevim co to bude za den ještě ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2009 15:20 Muž BC/.Killer [4] - Mořské rybyRe: ŠSKCHT
taky tam jedu..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2009 14:16 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: ŠSKCHT
Tak to je super aspon se něco dozvím..Docela se těším.. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2009 07:43 Muž Morath [29] Re: ŠSKCHT
No vzhledem k tomu ze jsem Prazak, urcite prijdu, teda pokud na to nezapomenu :) vidim to na sobotu. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2009 22:32 ŠSKCHT – šampionát
Pro ty co chtej přijet můžu prozradit účast Heiko Blehera,předseda porotců a 19.9.2009 zde bude mít dvě prednášky.První na téma Terčovci,druhá Skalár(Altum).Na výstavě bude prítomen také Francesco Denitto.

www.aquapress-bleher.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2009 21:05 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: vladislav
Já jedu :) ještě nevím který den ale rozhodně se tam chystám, třeba to vyjde a uvidíme se tam ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2009 20:46 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: vladislav
zatím se nechystám, ale za návštěvu to určitě bude stát tak o tom budu uvažovat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2009 19:26 Muž vladislav [106] - Cichlidy – Český šampionát chovatelů terčovců 2009
Chystá se někdo podívat do Prahy do Botanické zahrady na šampionát terčovců....????Já se tam pojedu podívat 19.září odpoledne..Mám to sice 150 km ,ale stojí mi to za to.. ;-) palec

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 2905x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11773-cesky-sampionat-chovatelu-tercovcu-2009-