Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Šestihranné akvárium

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Šestihranné akvárium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 11:33 Muž Breathlless [6] Re: caja008
No já šestihran mám a líbí se mi. Čištění je stejné jako v jiném aqua. Zkreslený pohled nemáš , vždy se totiž díváš na kolmou stranu , dvojité vidění nehrozí. Rybky nijak netrpí , jen je malá plocha dna. Osvětlení je jednoduší , nemáš tam žádné tmavé rohy. Doporučuji závěsný fitr ať je v aqua prostor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 11:27 callito Re: caja008
Já koupila 16l akvárko za 160,-kč a myslim že ten šestihran bude určitě dražší ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 09:39 švíco Re: caja008
V tom 6ti hranném budeš mít hrozně rozbitý pohled na rybky a čistit sklo od řas bude taky pruda.. já bych volil klasiký kvádr nebo lépe krychličku (ona to stejně není uplně krychlička) od dennerle...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 00:49 Nikola Re: caja008
Nebylo by lepší koupit normální krychli třeba 20l? Je to praktičtější i kvůli osvětlení a další technice.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.08.2009 00:11 zrada Re: caja008
Čím trpí ryba v kulatém akváriu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 00:05 caja008 – šestihrané akvárium
Dobrý den chtěl bych se zeptat co si myslíte o šestihraném akváriu. Mám vyhlídnuté 15 l. Chtěl bych do něj dát betu ono totiž výjde na stejně jako malinký 2 l ,, betárko´´ . Ale chci se zeptat jestli ryba nebude trpět něčím jako v kulatým akvárku???
Předem děkuji za rady a názory.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 788x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11707-sestihranne-akvarium