Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr Aquael Uni max 250

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Filtr Aquael Uni max 250
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2009 16:01 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: Ebi Winter
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2009 15:55 Muž Ebi Winter [5] - ŽivorodkyRe: Silent
Právě že poprvé začal prosakovat snad po mesíci a to jsem ho jestě nemně ani jednou rozebrany.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2009 21:31 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: Ebi Winter
Tiez odporucam zbavit sa toho :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2009 19:26 Muž O.Tom [439] Re: Ebi Winter
jestli ho mas kratce, tak reklamovat... reklamovat, dokud se ho nezbavis :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2009 18:25 R Muž Silent [5949] Re: Ebi Winter
Tenhle filtr má už na první pohled poměrně riskantně řešený uchycení motorové hlavy k filtrační nádobě. Ty klipsny to sice udrží, ale stačí tam trochu nerovně uložit jednotlivé koše a už to nedoléhá. Taky těsnění není nic moc a docela rychle se opotřebuje. I jakákoli nečistota podpoří průsak vody. Zkus těsnění vyčistit, namazat silikonovou vazelínou a pokud to nezabere vyměnit. Taky koše nesmí být přeplněné filtr. hmotami. Jinak se s tím nic moc dělat nedá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2009 15:52 Muž Ebi Winter [5] - Živorodky – Aquel Uni max 250
Ma nekdo skusenosti s timto externim filtrem?Ja zatim jenom spatne asi po mesici mi mezi vikem a spodni casti zacal prosakovat.Al eze zacatku pouze po vypnuti prudu a ted uz tece i pri plnem provozu.Zda se mi ze ty packy maji celkem slaby pritla na to viko.Ale to je jen muj postreh.Tak kdyby nekdo vedel v cem je problem tak budu rad.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 580x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11339-filtr-aquael-uni-max-250