Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krevetky - délka života

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Krevetky - délka života
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2016 22:11 Žena @ Karnal [160] Re: Tessie
Mě takhle ztmavla a přestala být aktivní jedna samička, když už byla stará a na umření. Pak už to s ní šlo rychle z kopce, za dva dny byla pryč. Ale té bylo tak rok a půl. Ona měla takové hodně neobvyklé zbarvení, jinak bych si jí a jejího odchodu asi ani nevšimla.

Kolik je tam téhle krevetce?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2016 21:21 Tessie
Prosím pomoc.. jedna moje samice Cherry změnila barvu na fialovou.. skoro vůbec nejí a pohne se jen málokdy.. co s ní je? :(

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2010 19:53 Muž @ Jetta [11] - Živorodky – živorodky
Mám v AQ asi 80 Red Cherry. (tři samice a dva samce dost starých) a ostatní asi tři generace.
Zajímalo by mně jestli se dá něják poznat že krevetka už je moc stará a brzo umře.
Protože mám jednu z těch nejstarších krevetek a ta už dlouho nenosila vajíčka a změníla barvu (do tmavě fialové-a dost lesklé)
stalo se to někomu nebo takovým krevetkám něco zchází.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 22:13 Žena @ kikuška [24] - Raci, krabi, krevetky – Re: gošice
Díky za odpověď. Dneska jsem našla svlečku - nejdřív jsem si myslela, že je to uhynulá krevetka, ale pak jsem si přepočítala krevetky a byly všechny a jedna cherrynka zalezlá pod listem. Svlečku jsem nechala,ale pak jsem zrovna přemýšlela co bych dělala s krevetči mršinou, protože moje krevetky prošly dost velkým šokem (náhlá evakuace a stěhování)a tak by klidně k úhynu mohlo dojít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.06.2009 21:56 Žena @ gošice [217] - Raci, krabi, krevetky
Krevetku určitě vyndej, když to neuděláš, do rána ji nenajdeš. A i tady hrozí přenos jakékoli choroby.
Svlečka je něco jiného, pokud jí krevetky neslupmou dřív, sama se ve vodě rozloží. Na víc je to pro krevetky vítaná změna v jídelníčku plná vápníku, který potřebují pro stavbu krunýře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2009 21:53 Žena @ kikuška [24] - Raci, krabi, krevetky – Re: mango1909
Taky by mne zajímalo, zda, pokud uhyne krevetka, ji mám vylovit? Knížka o krevetkách o tomto mlčí, osobně bych ji vyndala, protože si myslím, že každá mršina kazí vodu, ale třeba svlečku bych taky vytáhla, kdybych si nepřečetla, že tam má zůstat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.06.2009 19:59 Žena @ gošice [217] - Raci, krabi, krevetky – Re: miskic
Podle toho odkazu až 3 roky ;-)
maniakva.sweb.cz/…

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2009 22:02 Muž @ Diego [69] – Re: mango1909
Přibližně 2 roky.Záleží,jak se kdo o ní stará atd.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2009 21:30 mango1909 – Ako dlho žijú krevetky
Ahhojte. Chcela by som vedieť, ako dlho vydržia žiť krevetky. Mame krevetky necele 4mesiace. Doteraz bolo všetko ok, dokonca sme mali male krevetky. No a teraz pozeram a jedna krevetka z tych starsich je mrtva...

A este by ma zaujimalo, či mam vybrat tu mrtvu krevetku, alebo ju nechat tam. Ci krevetky ostatne ju zjedia alebo ako...

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2008 12:28 Muž @ Sprachys [45]
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2008 12:24 Muž @ mch.sokolov [160] - Cichlidy – Re: Noxx
moje japoniky mám taky přes 1.5roku a sou fit:)cherry dělám cca stejnou dobu a z prvnich chovných snad nic neni už,ale rok (a vice)určitě vydrži,záleži na podminkách,někde jsem to i četl,ale zkus pohledat.. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2008 12:19 Muž @ Noxx [14] - Rostliny – Délka života krevetek
Zdravím, existují nějaké informace jakého věku se dožívají krevetky chované v akváriích? Mám jednu "japonku" už asi 2,5 roku a stále je čilá jako mladice a to přežila dvě léčby krupičky, stěhování OV-Pha (pokles teploty na 14°C!!! atd.

Zpět na obsah sekce Další živočichové Přidat příspěvek • Zobrazeno 1860x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/11179-krevetky-delka-zivota