Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krevetky - Ostrava

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Krevetky - Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.02.2021 08:41 Žena Dinecek [205] – Krevetky Šabršula
Ahoj, nedávno jsem se tu ptala, kde koupit krevetky. Musím po dnešní milé zkušenosti doporučit pana Šabršulu palec , www.facebook.com/…. Má několik barevných variant Neocaridina davidi a říkal, že chová i crystalky. Našla jsem ho na Facebooku, napsala mu. Pán je strašně ochotný. Pomůže, poradí, výjde vstříc. Krevetky Red Sakura mi dovezl téměř domů. Cena krevetky byla 30,-. Dokonce jsem dostala i samičky s vajíčky. Rozhodně doporučuji!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2021 13:57 ilcab Re: Dinecek
Já jsem kupovala tady eshop.krevetky.cz/…. Poslání poštou, krevetky zdravé, dobrá komunikace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2021 21:28 Žena Dinecek [205] – Krevetky Ostrava
Ahoj, nevíte o někom, kdo by prodával nebo daroval v Ostravě krevetky? U Osmančíka je mají hodně drahé a v jiných zverimexech nekupuji. Myslím spíše nějakého chovatele. Zkusila jsem napsat sem krevetky0.webnode.cz/… ale nikdo se neozval. Sháním Neocaridina Heteropoda Orange.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2013 00:02 Teenka Re:predator3313
nj,přiznávám,názvy by jsme měly psát správně,ale když jsem je brala od člověka co nám vozí i rybky a ten mi jejich jméno jen řekl a já se doted na krevetky nějak neorientovala,tak by se to dalo pochopit ne?? :) každopádně,krevetky už jsou pryč a má další snaha o zavedení krevetek u nás na prodejně někam zmizela ... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.11.2013 18:59 harpunar Re: predator3313
ale nikdo nejsme dokonalý včetně mne. Je fakt,že kdybych takový popisek viděl,budu mít husý kůžy...... Já,ač ostravak ostravski tam vlezl jen jednou,mám to trochu z ruky,takže nemohu hodnotit,ale holky se určitě snaží!Sháněl jsem léčivo eSHa a bohužel ho neměli ani tam,ani jinde.Teenka je akva srdcař a to je důležité ze všeho nejvíce! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2013 18:24 harpunar – Tedy predátore nechci bejt rejpal,ale
když ve slově rili(což je samosebou správně) na konci i,tak ve tvé větě-orientovala se podle barvi-bych zase já na konec vrazil tvrdé y.......... ;-) ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.11.2013 16:01 Teenka Re: predator3313
Podprůměr??Tak to mě celkem mrzí .. ale abych podotkla,v práci jsem nebyla já ale kolegyně a na její obranu,máme na starosti celou prodejnu i zákazníky,takže neustále kontrolovat zda v některém z osmi 120l akvárek s rostlinami a 65 druhy akvarijních rybek neplave jedna mrtvá je naprosto nemožné . . .

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2013 18:27 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Teenka
Tak dneska jsem byl v centru, pokoušel jsem se najít ten váš zverák...a pokud je to přímo ten u zastávky a vedle alberta, tak je to teda celkem podprůměr :-)
V akvárkách mix všech možných rybek (v jednom akvarku hejnovky, párovky, živorodky...), mrtvá rybka v nádrži ... a co mě dostalo byl popis krevetek, ve slově Rili jsou obě I nikoli y....takže nakonec asi za 39 nedáváte ani cherry ani crystal ale asi Rili :-) Jiných krevetek jsem si teda aspon nevšiml.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 12:53 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Ciffik + predator3313
Kluci, musíte si uvědomit, že takové ceny jsou běžné. To, že na burzách nebo od chovatelů koupíme levněji je věc jiná. Většina lidí o burzách nic moc neví, chovatele se bojí oslovit a nakupují právě v obchodech. A obchod má úplně jiné náklady. Nájem, elektřina, voda, to jsou obrovské položky, o kterých se nám ani nezdá. Já obdivuji každého, kdo dnes má kamennou akvaristiku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 12:38 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Teenka
No tak crystal za 40 to je zas dobrá cena na zverák palec
Jak pujdu kolem, určo mrknu
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 12:34 Teenka Re: Ciffik
30.dubna 3 Moravská Ostrava přímo naproti tram.zastávce Důl Jindřich ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.11.2013 12:32 Teenka Re: predator3313
pardon,crystalku ne cherrynu :-O ceny jsou u nás víceméně smluvní,ale asi dokážete pochopit že nemůžeme mít ceny jako na burze nebo u chovatelů .. ;-) každopádně přijdte mrknout když budete mít cestu kolem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 10:55 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Ciffik
já jezdím na čumendu k osmančíkovi :-D před tydnem jsem tam byl koupit nano...
jinak ja jsem daval cherry za 7-8kč :-D za 40 je to je fakt hardcore
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 07:03 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: Teenka
v práci je kde? nějaký zverimex? jak vám to lidi berou? já jen že za 40 bych sehnal už i crystalku natož red cherrynu - tu seženu i za 10Kč

nicméně rád se stavím alespoň na čumendu, momentálně v Ostravě nevím o kvalitní kamenné akvaristice...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 00:48 Teenka Re: zbinda
v práci máme krevetky red cherry za 39Kč a máme slíbené i red crystal,pokud se bude dařit,zkusíme i další druhy ... ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2013 15:21 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: zbinda
ve zveraku nekupuj, za ty ceny....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2013 14:52 zbinda Re: Aforte
ja tam prave jen studuju, a nechce se mi jezdit na burzu uz v sobotu jen kvuli krevetkam, tak sem si rikal jestli nekdo nema, nebo nevite kde se tam daji koupi, ja tam znamjen 3 zverimexi a tam je nemaji a u nas je to uplne passe
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2013 14:47 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: zbinda
Red cherry najdeš všude: akvaristiky, burzy, lidé(na rybičkách dej ostatní, red cherry a dole máš vypsané lidi, kteří je prodávají). Zkusil bych burzu. Dá se domluvit s mnoho chovatetli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2013 14:43 zbinda
Zdravim, nema nekdo na prodej rech cherry nebo white pearl za rozumnou cenu? popr nevite kde je maji nekde pobliz poruby nebo vyskovic, diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2009 08:08 Žena nihaso [2] Re: nihaso
Do Hornbachu jsem včera byla mrknout, ty krevety tam teď nemají a jinak zbytek okousané mrtvé rybky v nádržích a šlo vidět, že některé uhynulé kusy neumřely včera...humus tone
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 22:01 Žena nihaso [2] Re: MichalK
Tyhle krevetky jsem koupila v Hornbachu ve Svinově, jedna stála, myslím, 90Kč. Jsou parádní, mám je dohromady s Cherrynama...Je to ale už dýl, teď nevím, zda je mají.. :-O ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 21:56 Žena nihaso [2] Re: NHKG
V Třebovicích v Tescu nikdy žádné krevety neměli, maximálně sušené ahoj palec :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 20:50 Žena darka [520] Re: grizly
Bývají často v Hornbachu ve Svinově :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 10:36 Muž grizly [145] Re: datura
Ja jsem na ni jeste nenarazil. Tech krevetek v obchodech moc nebyva.
Vite nekdo, kde se momentalne da koupit? Ostrava a okoli.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 19:47 Žena datura [104] Re: MichalK
nebo v Pet centrech je mají celkem pravidelně. nechápu, kde je problém,tohle je celkem běžná kreveta, když obejdeš pár obchodů, není možné, abys na ni nenarazil...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 18:00 SAA Re: MichalK
Nějaké filtrující krevetky byly na Aquaburze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2009 15:24 miskic Re: MichalK
na stranke miga.cz ju maju pekne zlacnenu za 99 kc X-) tak si ju tam najdi a krevetky hodinove transporty znasaju celkom dobre z vlastnej skusenosti to viem

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 15:49 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: agent007
Globus se staví za Porubou u cesty na Opavu.

K tématu: Zkuste se podívat v Třebovicích do zverimexu v Tesku. Pokud ani tam nemají tak jedině koupit přes internet, ale dopravné to pěkně prodraží a nevím jak krevetky snášejí mnohahodinový transport ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 14:53 Muž agent007 [47] Re: boruberry
A kde je v Ostravě Globus. Bývalá Ostravice?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 14:36 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetkyRe: MichalK
Cau. Jak uz jsem psal v jiném tématu. V Ostrave v Globusu bude brzy novy zverimex a tato krevetka je v běžné nabídce této firmy.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 14:22 Muž MichalK [16] – Krevetka Atyopsis moluccensis v Ostravě
Zdravím, rád bych se zeptal, zda někdo z Vás neví nebo náhodou neprodává krevetku Atyopsis moluccensis, měl jsem 2 ale bohužel už mám jen jednu a je mi jí líto, proto bych jí chtěl koupit nějakou kamarádku, vím, že všechny kusy jsou z improtu, proto nečekám, že je zde někdo kdo by je choval, stačí mi jakýkoli obchod, kde je mají, ty 2 jsem měl z hornbachu ale tam je už dlouhodobě nemají. Předem děkuji za všechny postřehy

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 2347x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11081-ostrava-krevetky