Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Oprava akvária - Brno

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Oprava akvária - Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2012 22:12 Hanele – Pomoc!!!
Zdravím, taky mám problém s akváriem, prasklo mi boční sklo, potřebovala bych někoho, kdo by mi to spravil...nevíte o někom???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 08:30 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: kincmar
hm... tak to je dost zvláštní tvar... z fotky to moc poznat nejde, ale zkosená je jen jedna strana, takže to sklo, které je třeba přelepit, je kolmo k zemi?
Pokud je to sklo kolmo, tak bych ti to sklo klidně přelepil.
Podmínkou je ale:
1)seženeš si nové sklo
2)původní sklo odřízneš a to zbylé akvárium očistíš od zbytku silikonu (což je ta nejotravnější práce)

co ty na to? Kdyžtak mi pošli vzkaz přes profil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2009 20:09 kincmar Re: MiHl
Fotka k příspěvku Akvárium není klasický kvádr, jedna strana je zkosená, takže akvárium nejde otočit.Přední sklo je hodně poškrábáné, takže by bylo potřeba vyměnit..Sám bych to asi nenalepil
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2009 19:30 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: kincmar
co přesně potřebuješ, máš fotku toho akvária?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2009 16:28 kincmar Re: Diego
Opravdu nikdo neví?Ve sklorexu mi řekli, že to dělají pouze akvarii vyrobených u nich, ale dali mi kontakt na nějákého pána co už to nedělá..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 18:55 Muž Diego [72] Re: kincmar
To je další problém....lenost lidí. :-( Ale snad nějakého sklenáře najdete.To když já vysvětlovat konstrukci skleněného vnějšího filtrusklenářovi,tak se taky hezky netvářil. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 18:44 kincmar Re: Diego
O tom nepochybuju..ale zatím každýmu se to nechce dělat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 18:43 Muž Diego [72] Re: kincmar
Určitě to zvládne skoro každý sklenář....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2009 17:28 kincmar – Oprava akvária - Brno
Zdravím, neví někdo kdo v Brně opravuje akvária?Potřeboval bych znovu nalepit jedno sklo.Mam nepravidelný tvar akvária, takže ho nemůžu otočit:( Sám si na nalepení netroufnu

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1999x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11052-oprava-akvaria--brno