Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Dovoz krevetek, objednávka ze zahraničí

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Dovoz krevetek, objednávka ze zahraničí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 10:43 petulevrtule Re: arnošt
OK, pokud nebudeme mít jinou možnost a pojedeme tam, tak se ozvu, přece nebueme vozit jen pro sebe palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 10:38 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: petulevrtule
to je jasné - by bylo naprosto ideální až sem oni pojedou nebo vy tam, tak se domluvit a někde to vyzvednout po cestě, ale do toho ti nebudu mluvit - každopádně kdyby se ti povedla nějaká spešlovka, tak dej vědět a třeba se domluvíme, že bych se s tebou trochu přiživil... taky trochu experimentuju s krevetkama... tak hoj...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 10:29 petulevrtule Re: arnošt
JJ to jo, tohle je zrovna moc daleko. Těch eshopů z Německa je víc, zatím je dost času na shánění, akvárko se teprve zabíhá :-) Navíc v Německu máme příbuzné, kam můžeme jet v létě na návštěvu. Jsou někde u Regesburgu. Jezdí sem každý rok na návštěvu a tchán s tchýni k nim, takže to zase tak velká potíž asi nebude, tam jet. ale i tak, ta cesta není nejkratší...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 10:03 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: petulevrtule
to se ti nevyplatí - navíc si myslím, že přijdou v hodně špatné stavu - ještě jsem koukal jak je to daleko a z prahy je to přes 600 kiláků a to je fakt nesmysl... leda že by tam někdo měl cestu, ale tohle už není ani na výlet...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 10:02 Marri Re: petulevrtule
Já zase pořídila babaulti za 35kč kus, od českého chovatele, tak jak chceš no, já to po německy nepřelouskám, takže jsem myslela, že je to za jeden kus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 09:58 petulevrtule Re: Marri
Co jsem pochopila, tak některé ceny jsou za 10 ks 20 ks a 30 ks, záleží na tom, jaký to je druh...V tom případě vycházejí na 60 ale i na 50 Kč některé...Některé jsou dražší...Já jsem třebas Babaulti pořídila za 80 Kč jednu, což je taky docela dost (takže se mě cena 60 Kč zdá dobrá...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 09:55 Marri Re: petulevrtule
Ty ceny jsou i tak hodně vysoké těch krevetek :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 09:52 petulevrtule Re: arnošt
Dopravné je dražší než u nás, ale zase se to vyrovná cenou krevet...Co jsme koukala, vyjdou tam levněji třebas na tomto webu...
www.interaquaristik.de/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 09:52 Marri Re: petulevrtule
Ty dva druhy co sháníš tady v čr nikdo nechová v takové míře. Jinak hynou při převozu, ale nejen kvůli převozu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 09:49 petulevrtule Re: Marri
Krevetky umírají??? Já sem si to právě myslela, že to je velký risk, poslat je takovou dálku, já jsem si nechávala poslat přírodní a cherry z Brna a během pár dní mi půlka vymřela, po převozu :-( (ty větší, malé se adaptovaly dobře) Určitě to bylo i změnou prostředí...Nezbývá tedy nic jiného než si počkat až pojedeme do Německa a nebo mít štěstí a na někoho blíž narazit...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 09:48 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: petulevrtule
řekl bych, že doprava ze zahraničí bude trochu moc - možná by se vyplatilo se domluvit a udělat si spíš výlet...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 09:45 Marri Re: petulevrtule
Znám několik chovatelů, co si nechají dovážet ze zahraničí krevety, ale pak jsou oči jen pro pláč...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 09:39 petulevrtule – Dovoz krevetek, objednávka ze zahraničí
Zajímalo by mě, jestli je tu někdo mezi námi, kdo si objednává sám rybičky, krevetky apod. ze zahraničí. Nebo jestli o někom víte. Sháníme krevetky, které nejsou v ČR běžné, ale máme strach si něco objednat. Takže jestli máte někdo zkušenosti s nějakým obchodem, který posílá k nám do Čech, ozvěte se mi prosím...

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1511x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10702-dovoz-krevetek-objednavka-ze-zahranici