Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Maja - chovatelské potřeby - zverimex

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Maja - chovatelské potřeby - zverimex
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2016 10:52 Lsanes23 – Star
Já jsem v Máje byla mají docela pěkný výběr (Ve šternberku) ale pokud si chceš něco objednat nebo zjistit cenu tak tam musíš přijet v ten den kdy je tam hlavní prodavačka protože ty ostatní o zvířatech nic neví.
:-(
Ale ráda ho navštěvuji protože prodavači se k tobě chovají příjemně jako by tě znali pomalu celý život a je jim docela jedno když tam přijde na návštěvu kočka od sousedů. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2010 17:25 Muž Filip980 [398] - Rostliny
já v Maji byl a tam neprodávaj rostliny ani mražená krmiva, Exota je lepší, tam chodím nejméně 1x za týden buď pro krmiva či pro něco jiného

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2009 20:09 Muž Yirka [9126] Re: Star
Promiň, v České Třebově, jdeš-li od nádraží tak asi 200m před obchodem Maja zabočíš doleva z kopce (na rohu obchod s elektronikou)a asi po 50m najdeš. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2009 20:04 Žena Star [0] Re: Yirka
O ulici před v Ústí? Jinak děkuji moc za komentář palec V našem městě je sice taky takový malý obchůdek, ale výběr už není dostačující...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2009 19:39 Muž Yirka [9126] Re: Star
Určitě existují horší obchody, ale i lepší. Jeden je hned o ulici před, jmenuje se Exota a je určitě lepší. Do obou jezdím již přes rok tak 1x do měsíce omrknout cvrkot.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   09.04.2009 18:41 p Re: Star
ahoj vtomto zverimexu nakupuji pravidelně už 30 let a mám za sebnou už nějakou tu zkušenost ve zverimexu mně překvapili profesionálním přístupemk věci a levné ceny vždyt za rybí oko chtěli pouhopouhých 15Kč takže rozhdoně tento zvrimex doporučuju
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2009 17:32 Žena Star [0] – Maja - chovatelské potřeby - zverimex
Zajímalo by mě jestli má někdo zkušenost s nakupováním v obchodě Maja-chovatelské potřeby v Ústí nad orlicí resp. v České třebová. Pokud ano, jak to tam vypadá, jaký je výběr, ceny, prodavači a co vše lze zakoupit. No snad tento obchod někdo navštívil... hmm

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 974x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10659-maja-chovatelske-potreby-zverimex