Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Zooflor Moravská Třebová

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Zooflor Moravská Třebová
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.02.2014 06:53 Muž Yirka [9126] Re: vysmálek
Co se týče Moravské Třebové a koupě akvária, určitě bych se raději než do obchodu obrátil na sklenářství Peškar. Nejen já mám pozitivní zkušenosti s akvárii od této firmy. www.sklenarstvi-peskar.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 15:30 vysmálek
Nevíte kolik tam stoji tak asi 50 litrove akvarko? Prodejna se mi zda, ze je i dobra. Mají i velky vyber rybek. :-O

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2011 14:00 Aduš Re: Yirka
No tak měli tam čistá akvária, ale opravdu třeba já jsem koupila 10 pavích oček no zatím teda všechny žijí tak uvidím no ale opravdu odhaduju akvárko na 50-70 l a měli v něm nejméně 100 gupek opravdu a ten prodavač říkal, že se to i špatně chytá.Ale jinak ryby jsou zatím hodně živé a nemají zatím potřebu vyskakovat takže jinak jsem spokojená uvidím jak to dopadne kolik se jich uchytí a jestli je tam budu kupovat i nadále. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2011 19:43 Muž Yirka [9126] Re: Aduš
Třeba se zlepšili. Dej vědět: rybicky.net/obchody/533
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2011 19:29 Aduš
Nevíte, jestli v Mor.Třebové mají v zoofloru i paví očka?Zítra tam poprvé jedu a nemám s tím obchodem zkušenosti tak to jedu zkusit :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 21:40 Muž Yirka [9126] Re: Jana
Právě jsem čerstvě přidal své poznatky z akvaristických krámů v Moravské Třebové z návštěvy minulý týden přímo do komentářů ke krámům. O třetím obchodu u autobusového nádraží (který tu ani není registrován) se ani nemá cenu zmiňovat-pouze snaha nestačí.
Mé shrnutí, že ZOOFLOR to má v MT jednoduché být mezi slepými jednookým králem si myslím (a mám potvrzeno ohlasy)vcelku sedí. Hlavně by pan vševědoucí vedoucí měl buďto přidat nádrže na lepší rozdělení rybek (ty kombinace terčovců a žraloků v nich jsou otřesné)nebo ubrat druhy rybek.
Když chceš vidět kloudný akvaobchod zajeď si do České Třebové či Svitav, budeš jak na jiném světě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2009 16:54 Jana
Já mám se Zooflorem opačné zkušenosti.Jsem velmi ráda,že je konečně v Třebové pořádný obchod.Velmi dobrá úroveň,personál ochotný a v neposlední řadě ceny víc než dobré.Takových závistivců mám plné zuby,ale pokud bude internet,tak se tihle chudáci co sami nic nedokáží můžou realizovat!Takže díky za Zooflor a držím palce! Jana

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2009 19:23 Biky Re: Biky
Dneska jsem se byla podívat v Zoofloru, jestli aspoň něco zkusili napravit. Stále stejnej stav jako předtím, jen si mě podal vedoucí prodejny za objektivní kritiku. Normálně mě seřval. Začínám uvažovat, že zavolám veterinární kontrolu, i když k tomu nejspíš stejně dojde, protože jedna z mých kamarádek má tátu a dědu veterináře s dlouhou praxí... a ti se tam hodlaj podívat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2009 21:08 Muž Yirka [9126] Re: Biky
To je nová zpráva, díky. Budu se tam muset po půl roce vypravit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2009 21:03 Biky Re: PentueR
Jo. K plazům jsem jim napsala, že jejich péče o ně je stejně pochybná, jako jejich pravopis.. napsali, že mě udají... podepsán majitel firmI xxx.....
Zbývající dva zverimexy také nejsou nic moc... Akva Matoušek má aspoň tu výhodu že poradí a nikdy jsem od něj nedonesla žádnou nemoc.. nikdy a chodím tam pět let.
Ze zoofloru jsem šla pro tři Velifery. Dostala jsem jednoho samce Latippinna, ten umřel na motolici. A dva samce gold molly, přičemž jeden měl krupičku.. Úžasný.
Zverex pod autobusem mě v poslední době příjemně šokuje... Přijali jinou prodavačku, minulá dostala výpověď nebo odešla, nevím.. Nová se snaží.. Má to tam naklizené a nádrže čisté, i když v nich není žádný systém...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2009 20:45 Muž PentueR [256] Re: Biky
Ze zvědavosti jsem nakoukl na jejich web a obchodu, který na úvodní stránce pindá jak se neustále zlepšuje a na kritiku pak reaguje hrozbou žaloby a na druhém odkazu má - cituji "Obojiživelníci a plazy" ( www.zooflor.wgz.cz/… ), takovému bych se vyhnul obloukem ....

Muhehe, teď jsem ještě objevil, že nabízejí volné místo v Holicích a těšit se můžeme na "dinamickou práci"...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2009 20:33 Muž Yirka [9126] Re: Biky
To máte v MT tedy docela těžké, protože i zbývající dvě prodejny jsou pod psa. Kdybys hodnotila úroveň a čistotu té pod autobusovým nádražím, asi by ses upsala.
Jinak, "reklama" tady je lepší než psát na nějaké jejich stránky, na které se těžko někdo z okolí podívá. Musíš si říci, komu není rady, tomu není pomoci a najít jinou dvorní akvaristiku třeba v okolních městech. V České Třebové a Svitavách určitě najdeš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2009 18:54 Biky – Zooflor Moravská Třebová
Dobrý den,
chtěla bych s vámi prodiskutovat chování prodejny Zooflor Moravská Třebová.
Pokud někdo z vás prodejnu zná, chtěla bych slyšet vaše názory.
Názory laiků u nás ve městě jsou kladné, ale já si nemohu nepovšimnout jasných chyb v chovu ryb i jiných zvířat.
Bojovnice pestré v nádržích se závojnatkami, chybně popsané druhy ryb a zvířat, ryby, bezobratlí a další drženi nevhodně, prodávány nemocné ryby, neschopnost personálu poradit stejně tak jako jeho neochota...
Psala jsem už několik stížností a pokoušela se nabudit prodejnu, aby chyby napravila.
Bohužel se mému chování nedostalo odezvy a já byla nucena napsat jim na jejich webovou stránku ( www.zooflor.wgz.cz ) svůj názor a okomentovat.
Přišel mi e-mail, že jestli se ještě jednou pokusím o trestný čin šíření pomluv na jejich webu, podají na mne trestní oznámení.
Nenadávala jsem jim, ani nic v tom smyslu a tohle arogantní chování mi vadí, leč se bojím, že s tím snad nic nezmůžu.
Co si o tom myslíte a co mám dělat?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 983x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10649-zooflor-moravska-trebova