Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Soutěž skalár

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Soutěž skalár
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2009 20:51 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Geri
Jasně dané standardy pro výstavy,skalár,zkus se podívat a srovnat.Mimochodem,spoluautor byl i Vojta Chvosta(Terčovec5),tak,a teď jsem ho práskl... :-D :-D
www.cesky-cichlid-klub.org/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2009 18:19 Muž Landvir [57] Re: Geri
Opravdu fešák, určitě to vyzkoušej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2009 17:22 RAP Re: Geri
Zkus se zeptat zde www.cesky-cichlid-klub.org/… ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2009 17:18 Muž kiwik22 [9] Re: Geri
je to krasavec,urcite ma sancu... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2009 16:31 Žena Hatomi [27] Re: Geri
je moc hezký,ale přijde mi podle fota malý...(ale jen podle fotky těžko soudit) jaké má rozměry?
soutěž zkusit určitě můžeš ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2009 11:49 Muž Geri [29] - Skaláry – soutěž skalár - Má šanci?
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Mam samce skalára, parametry těla se zdají být dobré, barva taky, ploutve ani paprsky neporušené, tak mě napadlo jen tak vyrazit snim někam na soutěž (AQUA FESTIVAL v České Lípě např.) Mě osobně se líbí ze všech nejvíc co tu mam. Tak bych se chtěl zeptat někoho moudřejšího odhledně hodnocení a zařazení do skupin na soutěžích... předem dík. X-)
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 1128x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10623-soutez-skalar