Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Humří vajíčka

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Humří vajíčka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2009 22:53 Muž Johns [30] - CichlidyRe: vladislav
já to mám doma zhruba 4dny a musím říct že terči by toho sežraly celý plato mohu jen doporučit
plus mám ještě dobré zkušenosti z discus life jak losos tak hovězí maso,u mě se to ani rozptýlit nestačí sežerou to hned na hladině že to ani nerozmrzne

rybicky.net/nadrz/3000/158.jpg
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2009 21:05 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: Yirka
Fotka k příspěvku Doufám,že ano nakoupil jsem toho asi 4 platíčka..je fakt ,že o tom dělají jako protržený.. ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2009 21:01 Muž Yirka [9126] Re: vladislav
Když to může potěr, může to pochopitelně i dospělá rybka. Ona si to nějak najde ať již přímíchané či samotné. A ryby dna máš určitě též.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2009 20:56 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: Yirka
Koupil jsem to na burze...ale bohužel potěr nemám...moje chyba..dalo by se to aplikovat i dospělejším rybám??Okamžitě se to dost rozptýlí po vhození do akvaria..takže je s tím dost problěm s akváriem se dnem....Nedalo by se to nějak přimíchat jednoduše do jiného krmení???Díky za radu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2009 20:51 Muž Yirka [9126] Re: vladislav
Jestliže se nepletu, je to krmivo pro potěr - citace:
Humří jikry/vajíčka
Protejnová bomby pro všechny druhy ryb dorůstajících větších velikostí.
Toto je naše nejdražší mražené krmivo. Jsou to jikry z „Rock Lobsters" importovaných z Thajska. Velice dobrá výživa pro většinu rybího potěru, malé mořské rybky, sasanky a jiné bezobratlé. Díky značnému obsahu proteinů, chovatelé terčovců zaznamenávají nejrychlejší růst mladých jedinců právě užíváním tohoto krmení. Je to nepostradatelná složka našeho krmného programu a směsí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2009 20:45 Muž vladislav [106] - Cichlidy – Humří vajíčka
Fotka k příspěvku Koupil jsem toto krmení Humří vajíčka ...nemáte s tím někdo zkušeností???Popřípadě jakým způsobem jím krmíte...Rozmrazil jsem to ,ale po aplikaci do akvária se to dost hned rozptýlilo což ve společenském akváriu nemělo moc patřičný efekt....Děkuji za každou odpověd... :-)
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 989x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10394-humri-vajicka