Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Okružáci vs. sinice

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Plži 

Okružáci vs. sinice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 21:24 R Muž romant [27987] Re: MěchýřovkaV
Ano, sinici jsem je konzumovat pozoroval, ale na to, že akvárium sinice zbaví beze zbytku, bych rozhodně nespoléhal, stále je to léčba následků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 21:12 Žena MěchýřovkaV [0] - Živorodky
oživuji toto téma, má ještě někdo daší zkušenosti, že okružáci žerou řasy včetně sinice? Nebo naopak, že se řas a sinice nedotkli?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2009 12:21 Muž Killer [133] - SumciRe: Bammaboy
měl sem jednoho ve 12l a chvíli mu krevetky nenechávaly moc žrádla..ale pozdějc se přemnožila řasa a teď jich je tam mrtě..jinak kámoš bez jakýchkoliv šneků má problém se sinicí..takže asi na těch šnecích něco bude
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2009 07:00 Muž Bammaboy [0] Re: Snofrev
noo, část dna je jemně pokrytá začínající sinicí a možná trochu řas na skle ale ty pravidelně čistím mag. stěrkou :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2009 06:53 Muž Snofrev [54] Re: Bammaboy
podle tohom, kolik bude mít jídla
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2009 06:51 Muž Bammaboy [0]
Ahojte, myslíte že když dám do 12l jedného oružáka tak se mi přemnoží? :-O :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2009 22:16 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: Jenick
Okružáky standardně využívám jako jedno z opatření v boji proti sinicím! Musím je pochválit! :) Je na ně spoleh - činí se, seč mohou. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2009 20:41 Žena datura [104] Re: Jenick
o tom jsem nikdy neslyšela. naopak, já jsem v publikaci o akvarijních rostlinách četla, že okružáci se dokonce doporučují pro boj se sinicí:-) nechápu, proč by měli dělat drahoty a do sinice nejít. toxická není a "nutriční hodnotu" má určitě stejnou jako zelené řasy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2009 19:50 Muž Jenick [9] – Okružáci vs. sinice
Tak jsem se na tomto webu dočetl, že plži nepožírají sinice. Je to určitě pravda? Protože já teď v mém akva bojuju s něčím, o čem si myslím, že to sinice JE (zelené slizké povlaky všude a na všem), ale okružáci si na tom s chutí debužírujou. Tak nevím.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 1473x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10321