Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mražené patentky z Hornbachu

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Mražené patentky z Hornbachu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 17:34 Muž chicko [124] Re: romant
Přesně tak, nehledě na to, že určitě během přepravy, nakládky a vykládky není určitě teplota -18C, takže bych se minimálně řídil datumem spotřeby :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 17:19 R Muž romant [27987]
Jako kritický místo třeba v tom zmiňovaným marketu vidím ten fakt, že ty patentky jsou umístěný v mrazáku, kde si každej otevírá dveře toho mrazáku jak se mu zachce a stačí trošku více vyvětrat a ty platíčka co jsou u dveří budou trpět na rozmrazení daleko více než ty vzdálenější. Ta frekvence otevírání je tam docela velká, stačí se chvilku dívat a když se vyskytne nějaký pozorný zákazník kterýmu je jedno, jestli je ten mrazák otebřenej, nebo zavřenej, tak je problém na světě. Takže ty patentky můžou bejt od sebelepšího dodavatele, ale stejně se jim tímto zacházením dostane pořádných teplotních ran.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2010 18:32 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: Deathbull
Tady to máš kousek od Prahy www.aquamaster.cz/… ,další kvalitní prodejce je Koblasa www.volny.cz/… X-) Používám od obou a žádný problém a také prodávají krmivo z polska ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2010 18:27 Muž Opteron [0] - CichlidyRe: Macik33
No já osobně jsem s tím krmil mladé terčovce, po nějakém čase dostali žábrohlísty, ale nemohu vinu hodit na krmivo stoprocentně, protože jsem měl 10 terčů v 80litrech vody a musel jsem je tam mít měsíc a půl než jsem jim zařídil 475l akvárium. V mých patentkách z Hornbachu žádné žížaly sice neplavaly, ale sem tam se objevila průhledná patentka takže 1. jakkost to asi nebude....důležité bude asi to jestli jsou řádně propláchnuté a dezinfikované aby to v akváriu nezpůsobilo nějakou katasrofu...pokud s tím krmíš s rozumem neměl by být problém, avšak raději ty patentky nech vždy rozmrazit a propláchni je vodou aby sis do akvárka nedával zbytečně krev která kazí vodu a podporuje tvorbu bakterií a řas...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2010 16:09 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
No takovej bordel co mi zůstal v sítku po rozmražení mražených krmiv z Hornbachu jsem jeětě neviděl. Nikdy více. Jedná se o Hornbach na Černém Mostě a krmiva byla polské výroby. Zkusil jsem patentky, koretry, nitěnky a ještě jedno už nevím co to bylo asi kyklopy. Vše letělo okamžitě do záchoda. Pokud někdo ví o prodejně na Praze 9 kde mají dobré mražené, buď kostky nebo čokolády, budu velmi rád za radu, nejlépe do SZ. Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2009 08:46 Muž Yirka [9126] Re: Macik33
Na trhu je momentálně nejlepší mražené krmivo od firmy Aquamaster.
Sám používám od firmy Huml což je určitě jak jsem měl možnost porovnat v kvalitě nadprůměr.
www.aquamaster.cz/…
www.huml-krmeni.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2009 08:43 Žena Macik33 [3] Re: Yirka
No právě, toho se bojím nejvíc. V žádném jiném mraženém krmení od jiných výrobců jsem se nesetkala s takovým množstvím cizích živočichů. V podstatě v Hornbachu nakupuji, protože ho mám nejblíž. Ale nerada bych rybičkám ublížila. Jaké nejkvalitnější můžete doporučit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2009 19:19 Žena Amy01 [39] Re: Macik33
ja ich tiež používam a v pohode
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.03.2009 18:53 strapaty Re: Macik33
Pokiaˇl sú to len zvieratká a Tvojím rybkám chutia vobec by som to neriešil.Aspoň je ich strava roznorodejšia.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.03.2009 18:43 Muž Yirka [9126] Re: Macik33
Ono se ani tak nejedná o to kde mraženou potravu koupíš, ale kdo ji vyrábí a dodává. Mezi jednotlivými výrobci jsou až neuvěřitelné rozdíly.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2009 14:17 Muž stanovsky [29] - ŽivorodkyRe: Macik33
Taky sem našel v takové kostce něco podobného žížale .. a anténovec se o to postaral :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2009 14:15 Muž Olda68 [1] - AfrikaRe: Macik33
krmím s nima několik měsíců zatím bez ztrát na rybích životech / můj styl krmení, vezmu kostku a hodím ji do akva / za pár minut už tam není
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2009 12:56 Žena Macik33 [3] – Mražené patentky z Hornbachu
Nemáte prosím někdo zkušenosti s kvalitou konkrétního krmení - mraženými patentkami z Hornbachu? Krmím s nimi již nějakou dobu, ale nacházím v nich ke svému zděšení, kromě patentek, různá další zvířátka. Dnes např. šesti centimetrovou žížalu. Nerada bych si díky nekvalitnímu krmení zavlekla nějakou nemoc do akvárka. Díky za všechny názory.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 2380x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10315-mrazene-patentky-z-hornbachu