Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Závěsné akvárium

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Závěsné akvárium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2009 00:03 Muž pancéřníček [168] Re: TomikVyskov
I zadarmo by to bylo drahý :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2009 22:36 Muž TomikVyskov [5]
to závěsné akvárko na zeď prdávají i na aukro.cz ale podle mě je to blbost rači si za těch 1390,- pořídím nějakou 20 litrovou nádrž a vybavím si ji od A až po Z ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 11:44 jurasek Re: Snofrev
i umělou vodu To by nebyl uplne spatny napad zalit to pruhlednym gelem. Udrzba nulova, uz je to jen a jen k "dekoraci".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 11:41 Žena Janiska [6] Re: Snofrev
Ne, právě, že neuvažuju, jen jsem na to narazila :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 11:39 Muž Snofrev [54] Re: Janiska
jak píšou umělou rybku, tak k ní ještě umělou kytičku a když jsme u té umělotiny, tak třeba už někdo vymyslel i umělou vodu

no prostě hrozný, o tom opravdu uvažujete jako o dekoraci?
to raději zavěšený květináč s kytkou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 11:37 Muž kristian [80] Re: Janiska
Toto se někdo odváží nazvat akvariem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 11:34 jurasek Re: Janiska
Proc ne, jako dekorace to muze vypadat stylove. Asi v tom nic neporoste, kdyz to nema osvetleni, tak nejakou hezkou kytku z umele hmoty. Jen do toho proboha nedavat nic ziveho...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 11:29 Žena Janiska [6] – Závěsné akvárium
ahoj Ahojky, protože si zrovna přestavuju pokoj, koukala jsem po internetu na nějaké inspirace a bytové doplňky a narazila jsem na tohle a dost mě to zarazilo www.flamingopark.cz/… závěsné akvárium. Návod na čštění a údržbu je dost hardcore, vlastně celý výrobek mi příjde dost podivný. Ale je zajímavé, že lidi si to kupují. Co na to říkáte vy? X-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 1866x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10305-zavesne-akvarium