Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Rybí filé

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Rybí filé
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2017 16:57 R Muž vaclav [14749] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Amatértom
Rozmixovat jenom trochu aby to nebyla kaše. Před krmením to rozmrazím pod vodovodem na jemném sítku (punčocha stačí) spolu s dalším mraženým krmením. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2017 14:41 Muž Amatértom [514] - CichlidyRe: vaaclav
Zdravím, to nějak namixujete v mixéru ? a ty mražené kostičky se nemusí nejdřív rozpustit ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2017 13:14 Muž Vstrom [82] - Malawi
Mě ryby taky žerou filé s velkou oblibou, ale dávám ho hlavně hrotočelci, ta bestie prostě nic jiného nechce jíst. Zkoušel jsem patentky, červy, želví mix, sušené a prostě nic jiného jíst nechce, tak nevím, jak mu stravu zpestřit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.07.2017 13:47 R Muž vaclav [14749] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Maq
Špenátový protlak + nejlacinější ryba 1:1 a zamrazit do kostiček. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   08.07.2017 12:50 R Muž lacewings [5579] - Živorodky-přírodní formy, cichlidy – Pasta
-dělám směs pasty ,ze střevle a premiových granulí Hikari a Dennerle pro KOI s přídavkem okružáků ,nedávám zamrazit ,okamžitá spotřeba ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2017 12:06 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Maq
Prodávají se filé piliny ,míval je Koblasa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2017 11:50 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Maq
Ano.
Příměsi jsem nezkoušel. Mám masožravé ryby, co sežerou cokoliv s obrovskou chutí. ;-) Ale můžeš vyzkoušet, dává se spousta různých pochutin do mixů pro ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2017 11:47 Maq Re: NHKG
Takže koupit rybu, nasekat jak pro kojeneckou výživu, a zamrazit si kostky?
A nějaké příměsi, aby to třeba rybám líp chutnalo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2017 10:59 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Maq
Jako doplněk proč ne. Ale musíš to nasekat na drobno. Na druhu ryby co koupíš moc nezáleží. Může to být mořská i sladkovodní ryba. Lepší bude nějaká méně tučná. Větší cichlidy se tím občas krmí, ale pro ty větší jsou lepší grundle.
Pokud by jsi měl, můžeš rybám nasekat i mušlí maso nebo krevetky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2017 10:54 Maq
Rád bych rozšířil svým cichlidkám menu a napadlo mě rybí maso. Je to rozumný nápad? A pokud ano, jakpak a z čeho se to dělá?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2012 21:34 Muž uchoLV [7]
Myslíte ,že je rozdiel či kŕmim morskými alebo sladkovodnými rybami (filety)? Máme mrazničku plnú rýb(otec je rybár) ,ale prišlo mi vždy nejak bezpečnejšie kŕmiť kúpenými filetami z morských rýb(prenos chorôb a tak).

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2011 16:58 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: alexux
I já rád file ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2011 16:35 alexux
krmím občas filém žerouto hlavně gigicepsi

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.04.2009 12:49 Žena Danila [4490] - AmerikaRe: sokar
Bych se jich neptala a dala jim třeba jen filé..A nechala je klidně den dva tři hladovět, mršky rozmazlený tone :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2009 12:44 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: sokar
Fotka k příspěvku Já mám na tohle štěstí..moji terčovci žerou snad úplně vše přes všechny druhy granulí od různých firem..vločkové krmeni,filé, srdce..artemie,koretry..a to když jsem je přivezl tak 14 dni stávkovali..a je zajímavé,že chodit žrát je naučila samičky od mečovky..tak sem ji tam nechal..má se jak na zámku.. ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2009 12:23 sokar
Jen bych chtěl dodat k té pestré stravě, že to nemusí být vždy možné.
Mám rejnoky krmit hodně pestře.Naházel jsem tam všecko možny od lososa,přes pangasa,filé a další jiné, ale oni si stejně vybrali jen grundle a zbytek nechtěli.
Tak jak je mám krmit pestře,když mi nic jinyho nechcou. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2006 14:49 GAGAL Re: wladys
Já nitěnkami určité druhy krmím, osobně je považuji za dobré krmivo. Ale živé krmivo nemusí být jen nitěnky. Méně rizikové jsou určitě patentky a za top krmivo považuji černé komáry.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2006 21:52 Muž wladys [291] - CichlidyRe: Štěpán
..radši budu krmit dvakrát rybím filé,než jednou nítěnkama...já bych svým rybám nítěnky nedal ani zanic.... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.08.2006 20:31 GAGAL Re: Štěpán
Je to dobrý doplněk stravy, ale krmit jen jím je nesmysl. Čím pestřejší potrava tím lépe. Živé krmivo tím určitě nenahradíš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2006 20:15 Štěpán Re: GAGAL
A dalo by se s tím nahradit všechno přírodní krmivo, nebo je třeba v nitěnkách ještě něco navíc?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.08.2006 19:59 GAGAL Re: Štěpán
V pohodě, žerou to téměř všechny ryby. Je to dobré krmivo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2006 19:46 Štěpán – Rybí filé
Nazdar, zkoušel někdo krmit nastrouhaným mraženým rybím filé? žrali by to tygří kapříci?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 2415x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1030-rybi-file