Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Čtverzubec - rozmnožování

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Množení ryb 

Akvaristik.eu

Čtverzubec - rozmnožování
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2009 23:52 švíco Re: Lenka
Pohledej na webech...hlavně na zahraničních. Samečka poznáš podle výrazných vrásek za očima, má měně výrazné hlavní skvrny a pokud je dominantí, má tmavý pruh na břiše. Když dva samci zápasí o teritorium, umí se jakoby nafouknout na placku...umí se sploštit a vyvýšit hřbet. Samička má krásně boční skvrny, bez vrásek za očima, a mívá na hřbetě spoustu drobných teček....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2009 23:20 Lenka – Re: algastra
ahoj jak poznáš samečka a samičku?

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2009 18:48 algastra Re: Jiri
Děkuji za odkaz.
Mám samečka na dvě samičky, mají se čile k světu již pár měsíců a napadlo mě, že by nebylo od věci zkusit je pomnožit, tak uvidíme jak se bude dařit. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2009 14:18 švíco Re: Jiri
Tak tak, článek je to parádní. Nejucelenější přehled vrtulníčků v češtině, co jsem viděl. Pokud by věděl někdo o dalších podobných článcích, tak budu vděčný ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2009 23:54 Jiri Re: algastra
Zkuste si přečíst tento článek aquatab.net/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2009 22:51 Muž Snofrev [52] Re: algastra
na českých serverech jsem nic neobjevil, jen na zahraničních
vytíračky 17 litrů, bujně zarostlé a nejlépe s jávským mechem do kterého se vytírají
jeden samec a jedna, maximálně dvě samičky
velmi čistá voda, živé krmení, nejlépe šneci
jikry malinké, průhledné, potěr se rozplavává cca po 4-5 dnech a nutno krmit živou drobnou artemií
po několika dnech přijímají i na drobno nasakenou masitou stravu

rodiče údajně mladé nežerou, ale asi bych to neriskoval

zítra v práci dám klidně i nějaký odkaz, mám v oblíbených
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2009 21:28 algastra – množení čtverzubců?
Dobrý den,
zajímalo by mě, zda máte někdo zkušenosti s množením čtverzubců trpasličích - tedy spíš, zda se to někomu vůbec podařilo. Děkuji

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby Přidat příspěvek • Zobrazeno 1085x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/10126-ctverzubec-rozmnozovani