Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

E-shop se splátkovým prodejem

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

E-shop se splátkovým prodejem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 13:27 Muž filipsi [1295] Re: V
Jojo, casty omyl. Jenomze - jednu splatku platite hned, dalsi po mesici, dalsi opet po mesici .... To neni, jako by sis pujcil penize, a za rok vratil o 10% vic. Timto zpusobem je opravdu rocni urokova sazba penez, co sis pujcil, cca 23% p.a. (a RPSN to same, protoze zadne dalsi poplatky se neplati)
(edit - vim, ze to je offtopic, ale prijde mi tak nejak dulezite, na tato fakta lidi obcas upozornit)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 13:03 RAP Re: JuraS
Miga tuším spolupracuje se Spořitelnou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 12:43 langosh Re: JuraS
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 12:31 langosh Re: V
možná byste měl spíše sledovat RPSN... ;-)
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 12:30 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetky – Re: JuraS
Elektroniku bych sem netahal, protože co si dnes koupiš, tak je zitra uz zastarale a levnejsi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 12:19 JuraS Re: Štěpán
Splátky beru jako šetření naruby...doba kdy můj otec házel roky do obálky po stovce aby na konci mohl objednat š120 je naštěstí dávno pryč..na rozumné splátky - ne revolving jsem nakoupil už kde co...jako ekonom si umím spočítat aby splátky nebyla "krvavé" a aby je rodinná kasa utáhla..vždyť i to šetření musí být spočítané..a přeplatit o 10 % ?? co to dneska při měnících se cenách a inflaci je...???
a zrovna teď třeba splácím modelařinu..je to přesně 111% ceny..takže žádná darda...to když jsem šetřil a kupoval za hotové tak jsem dopadl hůř..koupil jsem vysněný foťák a za 2 měsíce jeho cena padla na míň než polovinu a zha cenu kterou jsem za něj dal jsem hnedle mohl mít foťák o třídu vyšší...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 12:11 V Re: filipsi
filipsi napsal:...desetina hned, + deset dalsich neznamena urok 10%, ale cca 23%...
A těch 23 % jsi vzal kde??? 10/10*12 = 12 % p.a. Navíc je to vlastně rozloženo do 11 měsíců, takže 10/11*12 = 10,91 % p.a.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 11:59 Mrakoplash Re: Štěpán, filipsi
Myslím si že záleží hlavně na každém jak k tomu přistupuje. Otázka byla na E-shop se splátkovým prodejem a ne na výhody/nevýhody splátkového prodeje. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 11:35 Muž filipsi [1295] Re: Štěpán
Presne tak. A nez nasetrim, bublat treba burcakem. On si malokdo bohuzel uvedomi, ze napr. splatky desetina hned, + deset dalsich neznamena urok 10%, ale cca 23%. No a to pak se uz vselijake nakupy jevi v trochu jinem svetle.
Na splatky je rozumne poridit bydleni, pripadne jinou drahou nezbytnou vec, ale spotrebni zbozi??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 11:32 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: Štěpán
asi záleží na tom, jak je nákup akutní...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 11:23 Štěpán Re: JuraS
Není lepší si na takovéhle levnější věci co člověk životně nutně hned nepotřebuje ušetřit??? Když si na to půjčí - naprosto zbytečně zaplatí víc...

Zadluženost lidí je u nás hrozivá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 11:18 JuraS Re: Snofrev
Díky za info..našezahrady nemají celé sety co2 a ro mají sakra drahá..no pro velké bazeny..zoosmid má co bych bral - rafaje --ale cetelem se mi nelíbí..chtějí papíry..u ge multiservisu mě znají a tak bych měl zboží do týdne doma...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 11:10 Muž Snofrev [54] Re: JuraS
Já vím o ZOO Šmíd
splátky jsou s CETELEM
www.zoosmid.com
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 11:10 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: JuraS
třeba www.nasezhrady.cz, ale nemám s tímhle šopem vůbec žádnou zkušennost ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 10:56 JuraS – E-shop se splátkovým prodejem
Neznáte nějaký e-shop popřípadě kamenný shop umožňující platbu cestou splátkového prodeje např. Multiservis apod. ?? Jedná se mi zejména o nákup CO2 setu.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1725x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10083-eshop-se-splatkovym-prodejem