Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr Tetra Tec IN

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Filtr Tetra Tec IN
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 12:52 Davosek Re: Kralicek11
Ahoj, shodou okolností tento filtr mám ve svém akvárku. Nahoře se dává na takové zelené kolečko hadička, která slouží "k nasávání vzduchu", který je potom pouštěn do vody. Tímto kolečkem (na kterém je hadička nasazena) se reguluje množství "nasávaného" vzduchu. Být Tebou, zkusil bych to jestli to na to nemá vliv...jinak potom nevím. Ale můžu ti říct, že při filtraci tento filtr nemusí pořád vhánět vzduchové bublinky, ale může to být třeba v intervalech 30s...atd. Určitě si s tím trochu pohraj a odzkoušej...toť má rada ahoj

Ještě jeden poznatek, výpusť filtru může být max. 1 cm pod hladinou tuším....přečti si pořádně návod... :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 12:52 Muž Yirka [9137] Re: Kralicek11
Někdy je problém, když jej máš příliš hluboko ponořený, zkus ho dát blíž hladině. Jinak ovšen svatá pravda co říká Jurásek. Pokud máš v AQ dostatek rostlin vzduchování není potřeba.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 12:43 Kralicek11 Re: Jurasek
mnmo ja n si myslim ze jim to proste nestaci protoze za dva dny co mam ten filtr kterej nedela bubliny tak je to druha rybka ktera proste plave nehybne po hladine takze si myslim ze proste asi nemaji dostatek kysliku!kdyb to melo nejak pomoct tak mam 112L
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 12:41 Muž Jurasek [137] Re: Kralicek11
Tenhle filtr neznám, ale dostatek kyslíku zvládnou udělat rostlinky, kdyby nestačily, stačí aby výtok filtru čeřil hladinu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 12:14 Kralicek11 – tetra tec in 800
dobry den mam problem!koupil jsem si tento filtr kvuli tomu ze je tichy protuze nemuzu spat kdyz jsem mel hlucny ELITE.problem je v tom ze me z filtru nejdou zadne bublinky,tak jsem to sel reklamovat a oni to zkouseli u nich ve zverimexu v akva.a tam ji bublinky sli uplne nadherne ale neslo to plynule ale obcas to vynechalo!rikali mi ze mi ho vymeni,tak ja uplne natesenej ze to bude okyslicovat vodu a nebude to delat zadnej kra*ál jako predchozi filt ale zase zrada!druhy filtr tehoz znacky a zase nedela bublinky!jak to vidim tak pojedu ho zase vyreklamovat a bublinky to bude delat u nich v akva.nechapu proc to vypousti jenom prefiltrovanou vodu bez bublinek takze tim padem nemaji rybky dostatecne okyslicovani!mel s tim nekdo nejaky zkusenosti?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1247x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8865-filtr-tetra-tec-in-?od=51