Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aquascaping akvária

 

NápovědaFórum » Zakládání a údržba akvárií » Zakládání 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 6 Žádná další stránka   1  
Aquascaping akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 21:05 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: fantuomas
No já se rozhodně za zkušeného považovat nemohu,ale když už něco vymýšlím tak jdu z náčrtu na papíru, kde se snažím trošku dodržet pravidla zlatého řezu, nějaké gradace, dynamiky, kontrastu až k samotné realizaci, kde se pak stejně řídím citem...Všechny ty pravidla nejsou zárukou úspěchu :-)
U Tvého návrhu by mne zajímalo co plánuješ za rostliny?Přijde mi, žes mohl být odvážnější s volbou velikosti kamenů a kořenů... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 20:55 Muž fantuomas [35] - RostlinyRe: filipsi
pod vodou a kytky, no ja dúfam, že 15L akvárium už zajtra alebo aspoň do piatku bude hotové..keďže sú to už dva týždne od objednávky..:p
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 20:54 Muž fantuomas [35] - RostlinyRe: Yirka
jasne, :) ja len že posledné týždne občas čítam niečo o aquascapingu.."pravidlá, techniky.." a tak som chcel aspoň námatkovo zistiť, či a nakoľko sa to minulo účinku ;) niekedy je človek trocha "zaslepený" keď sa o niečo snaží, a preto názor-y druhých možu byť užitočné p:
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 20:24 Muž filipsi [1296] Re: fantuomas
Navic clovek mini .... Dokud to neni pod vodou, a nejsou tam kytky... Krasne rasy to stejne zmeni k nepoznani :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.12.2009 20:15 Muž Yirka [9137] Re: fantuomas
Nevím jestli můj postřeh bude užitečný. Ale já bych jednoznačně poradil rozmístit tak jak se ti to nejvíce líbí. Žádný designer ani návštěník přece u tvého akvária nestráví tolik času jako ty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2009 16:18 Muž fantuomas [35] - Rostliny – návrh
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku ..ak je tu nejaký "skúsený aquascaper" s radou ohľadom rozpoloženia kameňov/driev budem vďačný ;p
-resp. ktokoľvek bude mať užitočnú pripomienku ;-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2008 20:32 Muž isamik [180] Re: waterboy
Nehodlam sem davat X odkazu :-)... chtel sem tim rict nemusime jit za hranice, staci studovat dila u nas :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2008 20:17 Žena Laduschka [120] Re: waterboy
denně se v tom rejpou a zaštipujou rostlinky, aby jim náhodou nepřerostly..:-D jednoduchej recept..:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2008 20:02 waterboy – aquascaping akvaria
porad nemohu pochopit jak nekdo muze dlouhodobe udrzet akvaria v takovemto stavu.vubec jak toho mohou dosahnout?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 5 ...... [6]

Zpět na obsah sekce Zakládání a údržba akvárií • Zobrazeno 15648x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7482-aquascaping-akvaria?od=251