Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária do 20 l (mini akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 40 Žádná další stránka   1  
Ryby do akvária do 20 l (mini akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2006 21:30 vašek – dotaz
mužu kombinovat studniční+destilovanou+převařenou+přemrzlou+vodovodni vodu dorhromady?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2006 21:28 zoo – krevetky
ja vim, ze sjem se mela nejdriv zeptat, ale puvodne tam mely bejt jenom krevetky, ale ty jsou´pri zemi, tak jsem chtela jeste neco do prostoru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2006 21:01 Usine – kolik rybek?
Proč se ptáš když už jsi je koupila nejdříve jsi si měla přečíst něco o akvaristice. Podle mě do tak malého akvária nepatří žádná ryba. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2006 20:43 zoo – kolik rybek 12l
chtela bych se s vami poradit, kolik rybek muzu dat do 12 l akva.
koupila jsem 6 teter medenych, k tomu mi dali omylem jednu asi kardinalku. tetry pekny, ale jelikoz jsem nemela kryt (uz ho mam) dve vyskocily. samecci honi samicky a tu kardinalku..
hmm..
jeste se mi libily tetry cervenohlavy, nebo tak nak, nebo neonky (cerny nebo nevim jaky?)
diky :))

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2006 19:20 kyblikojd – odsun gupek
Hm,to se tak někdo má když mu to zverimex odkupuje, my máme v blízkém městě 4 zverexy (malé) a nikde už to nechtěji a že prý mají také svoje dodavatele. Co já s nima teď? Nechcete někdo asi tak 20 pavích ok? Klíďo píďo zadáčo!!!Starý asitřičtvrtě roku (foto na www.aquanet.ic.cz menu ryby,--> paví oko) Tak zatim.
Jo můžeš si tam dát třeba Betu splendens (bojovnice pestrá, bach je agresivní k ostatním rybám).
Vůbec se mi nezdá špatné kdyby si tam měl třeba 3 živorodky a krunýřovce!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2006 16:13 Angie – :-)))
Diky vsem jeste jednou, budu si to muset nejak prebrat, ale tak nejak nejlip mi z toho vychazej ty pavi ocka, tema snad nic nepokazim. Tak vzhuru do akvaristickych zacatku! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.08.2006 13:38 :-) – :-)
..a pak to dej na plotnu a budeš mít parádní polífku :-)
Takovéhle rady prosímtě neposlouchej, zachvíli se dozvíš že se tam hodí párek ještě terčovců. Krunýřovec se do 15 litrového akvárka nevejde, na živorodky taky raději zapomeň v tak malém oběmu je nedokážeš udržet v higieně. Zkus pomůcku z úvodní stránky: rybicky.net/rady/optimalni-pocet-ryb-ve-sladkovodnim-akvariu já bych tam dal nějaké drobnější tetry , tak 5-6 ks od jednoho druhu, nebo razbory. Je to přece jen mikronádrž. tak tam nemůže být všechno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   07.08.2006 13:20 kiiki – návrh
Nejlepší by bylo:3-4 dania pruhavané nebo kardinálky čínské(horní patro),1 krunýřovce skvrnitého(dolní patro)(ancistruse,přísavníka)a doprostřed 3 mečovky nebo platy nebo paví očka(paví očka jsou nejodolnější)popřípadě tak 7 neone(střední patro).To je můj návhr.Měla bys osazené všechny patra akvária.Ahojky a dobrou volbu!!!! ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2006 13:17 Angie – nove akva
Dekuju vsem za rady. Ale neonek se trochu obavam, ze jsou hejnove a pry jsou narocnejsi. Nechci aby mi v tomto jednoduchem akvarku rybicky hned lekly...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2006 11:59 Angie – druh pro zacatecniky
Ahoj akvaristi, potrebuju radu, zakladam si svoje prvni mini akvarijko, pro zacatek jen malicke, 15 l. Muzete mi poradit nejaky absolutne nenarocny druh, ktery je hezky ale zaroven prezije bez filtrace s castym vymenovanim vody? Akvarko je jinak pripravene, pekne, rostlinkama zaplnene tak z poloviny, jen tam vpustit osazenstvo...
Angie
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 39 ...... [40]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 45377x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4363-ryby-do-mini-akvaria-do-20-l-?od=1951