Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aqua - Daho

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Aqua - Daho
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2014 09:55 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: Kaira
pokud si dobře vzpomínám, tak stonkovky chodí jako vrcholové řízky - tudíž bez kořínků, ale možná si to už pletu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2014 09:45 Žena miguela [21] Re: Kaira
paráda, to jsem chtěla slyšet :-D palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2014 09:20 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: miguela
S kořenama, pěkně v košíčkách s vatou. AD má pěkný kytky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2014 08:24 Žena miguela [21]
dnes mi mají přijít rostliny z AQUA-DAHO, nevíte, jestli chodí řízky, nebo zakořenělé rostliny? vzhledm k tomu, že mám mřenky, které všechno "vyryjí", mohly by být kytky v ohrožení.. :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2013 14:31 Žena Kytka [2146] Re: Aforte
Doprava:
PPL - Dobírka 120,00 Kč + DPH
Česká Pošta - Dobírka 140,00 Kč + DPH
České dráhy - Kurýr-dobírka 162,00 Kč + DPH

Objednávku jsem si posílala nad ránem, pak jsem si jí ještě s asistentkou upřesňovala telefonicky, dopoledne mi to zabalili, odpoledne to šoupli na vlak a v devět večer jsem si to vyzvedávala v Praze na nádraží. Bezvadně zabalený, každá kytka s cedulku zvlášť.

Jinak na těchhle stránkách se dá vybrat konkrétní vlak, kterým to pojede, i to lze upřesnit do objednávky. www.cd.cz/…

V objednávce je na konci poznámka, je dobré to vyplnit co nejpodrobněji:
* jestli souhlasíš se záměnou rostlin - když nebudou mít třeba Vallisneria torta, tak ti pošlou třeba Vall. spiralis, která bude zrovna k dispozici. Pokud takový záměny nechceš, tak to zdůraznit.
* jestli chceš poslat objednávku až kompletní (může se stát, že ne všechny rostliny jsou zrovna "skladem")
* pokud máš nějaký preference k rostlinám zdarma, je dobrý to tam vypsat

jinak ze zkušenosti objednávám rostliny bez ohledu na to, co mají zrovna zaškrtnuté skladem, protože se to průběžně mění.

Dárky byly fajn, ale já jsem měla trochu spešl podmínky, takže nemůžu hodnotit, jak to chodí běžně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2013 13:31 Muž acik [416] Re: Aforte
ano měl jsem větší objednávku a dostal jsem tuším 1x navíc Anubias a 1x Vallisneria tiger new,do 24hodin byl balík doma,ale je jasné,že když to objednám ve 22hodin,tak,že to nebudu mít druhý den doma v 11hod,to je zcela logické... Mají o dopravě info na stránkách.

mimochodem nedívám se kolik a co dostanu,jde mi o kvalitu a to aqua-daho je,to byla pro mě priorita,nic bych zadarmo ani nepotřeboval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2013 13:28 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: acik
A nevíte za jak dlouho to chodí? Jinak přišli vám rostlinky vpořádku?

Prý dávají rostlinky navíc. Můžete si napsat jakou chcete popř.: když máte stonkovky a kobercovky, tak jestli nedají nějakou úplně odlišnou rostlinu. Také by mne zajímalo za jakou cenu dávají rostliny zdarma. Když nakoupím za 300,-Kč, tak kolik mi dají rostlinek navíc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2013 13:23 Muž acik [416] Re: Aforte
poštovné a balné 120.-
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2013 13:14 Muž Aforte [533] - Rostliny
Zdravím,

mám dotaz. Koukal jsem na jejich stránky a mají vcelku levné rostliny. Kolik stojí poštovné? Nebo PPL vyjde levněji?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.04.2013 15:34 Muž acik [416] Re: Honza
parádní přístup,mám od nich veškeré rostliny.... :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.04.2013 14:18 Honza
Musím říct, že teď ty nové stránky jsou o hodně lepší než ty předešlé! Moc hezké fotky, a když potřebuji s něčím poradit, "aqua-dahováci" mi vždycky nějak pomůží a poradí.. Takže jen a jen palec hore!! palec palec ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.04.2013 16:02 Muž Burik [727] - AquascapingRe: LinaDee
přesně tak.Dřív mě tam nákup spíš odrazoval,díky vzhledu jejich webu.Nebýt od kladných ohlasů,tak by mě nenapadlo tam něco koupit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2013 15:17 Žena LinaDee [167] - AquascapingRe: acik
Trvalo to dlouho, ale zatím to vypadá dobře. Když vezmu kvalitu rostlin a služeb celkově, se kterou jsem na výsost spokojená, tak by tomu měly odpovídat i stránky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2013 14:05 Muž acik [416] Re: Burik
já zatím vybírám,tak raději budu psát i mejlem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2013 14:04 Muž Burik [727] - AquascapingRe: acik
konečně:-)Snad budou lépe aktualizovat eshop..objednával jsem minulý týden rostlinky,které měli skladem..a obratem mi volali,že rostlinky nemají,že se omlouvají,ale mají bordel v nabídce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.04.2013 13:40 Muž acik [416]
myslím,že Aqua Daho už má nový web :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.09.2012 19:20 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: dvorak
Navíc pokud ty rostliny půjde dávat do košíku, tak se bude automaticky počítat celková cena za všechny přidané rostliny do košíku. Teď když si objednávám tak se mi to blbě sčítá + s tím nepřidaným dph v ceně rostliny. Takhle se aspoň ušetří práce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 17:54 Muž dvorak [94] - RostlinyRe: ryba
Tak to se mega těším!! Do teď to nebylo špatný, ale stránka, kde se objednávalo působila tak nějak .... takovým zvláštním dojmem ... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.09.2012 12:46 ryba – ahojte
aqua-daho chystá nové stránky s novým objednávacím formulářem, který funguje na principu e-shopu.. :) bude to super.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   17.07.2012 17:34 roman Re: Jarda Minařík
sem naprosto spokojen. Doprava super, rostlinky ještě lepší a čtou mi myšlenky. Objednával sem si rostlinky a nevěděl jestli vzít ještě ludwigu repens, ale nakonec sem ji nevzal a oni mi ji poslali jako pozornost podniku :) :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 15:01 Jarda Minařík
Pokud mohu posoudit, tak Aqua-Daho je ta nejlepší firma co se prodeje akva rostlinek týká. Už od nich kupuji rostlinky v průběhu tří let asi po čtvrté a nemám nejmenší důvod mít jedinou byť malinkou připomínku, co se kvality rostlin týká. potlesk potlesk potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2012 19:15 Žena MajkaK [50] - Raci, krabi, krevetkyRe: Angusss
Taky mám s Aqua-Daho jen ty nejlepší zkušenosti. Vytkla bych jim snad jen ten nepřehledný objednávkový formulář, o kterém se píše pár komentářů přede mnou. Na něm by opravdu mohli zapracovat. Ale jinak, jak říkám, nemám výhrady.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2012 18:19 Muž exit [116] - RostlinyRe: Angusss
Mám s nimi jen dobré zkušenosti.Je to spolehlivá firma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2012 14:03 Muž Rounce [30] Re: Angusss
Lepší obchod na akva rostliny s takovým výběrem a kvalitou snad není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.05.2012 13:54 Muž PaYoch [134] Re: Angusss
Skvělá firma, rostliny kupuji já i sousedi akvaristi. Jediné, co mi trošku vadí je jejich web, resp. objednací formulář, ten je děsivý coze Z hlediska chování k zákazníkovi je to jedna z velmi mála firem, která vyznává heslo "Náš zákazník, náš pán", smluvené termíny platí a dodávky bezproblémové.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2012 08:36 Žena Miluška [9] Re: Angusss
Také s nimi mám jen ty nejlepší zkušenosti palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   23.05.2012 11:02 Muž Angusss [10] - Raci, krabi, krevetky – Jednání s Aqua-Daho
Ahoj, tak nějak cítím potřebu napsat své zkušenosti s jednáním AQUA-DAHO. Před několika dny jsem si objednal 6košíčků HC Cuba. Po otevření balíčku jsem zjistil, že jsem dostal Ludwigia Var. Cuba. Tedy úplně jiné rostlinky. Ihned jsem volal do společnosti a tam jsme přišli na to, že paní zmátlo to "Cuba", že oni mají pouze Hemianthus callitrichoides. Výsledkem toho bylo, že sa AquaDaho omluvilo za komplikace a ZDARMA tentýž den poslali 6košíčků HC Cuba + 1zdarma. Za mě má AQUA DAHO JASNÉ DOPORUČENÍ ZA PERFEKTNÍ JEDNÁNÍ palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2012 17:12 Muž Ad@m [1051] Re: Rounce
Áno. Wendtii existujú tri varianty: Green, Brown a Tropica. Všetko sú to veľmi pekné a nenáročné rastlinky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 22:32 Muž souky [592] - RostlinyRe: Rounce
a navíc v každém akváriu vypadá jinak(u mě v jednom zeleno-hnědá, a v druhém taková do růžova)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 19:44 R Muž vaclav [14615] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Rounce
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 19:32 Muž Rounce [30]
Zdravím chystám si kopit tuto rostlinu Cryptocoryne wendtii tady na rybičkách je rostlina zelená ale v nabídce aqua-daho je do červena tak se ptám jak to je.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2012 09:49 Žena petulinakk [2016] Re: lukasleibelt
Měla jsem to podobně, přibalili mi jako pozornost dva ech. indian red... do mojí 126l kde už byly dva velký aponogetony :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2012 19:49 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: darka
tak to máš štěstí na dobrý přístup akvaristiky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2012 19:42 Žena darka [520] Re: Cosmogagy
Ne, prodávají mi je za cenu uvedenou na netu pro akvaristu, do sekce objednávek obchodníků se nedostanu, určitě mají ceny nižší, ale vovovo ... ;-) Takže opravdu ušetřím poštovné a mám kytku, kterou chci za cenu, za kterou bych si ji objednala i já ;-) a spokojení jsme všichni palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2012 19:10 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: darka
a přirazí si na nich skoro tolik co stojí poštovné :-D
v akvaristice kde si občas beru rostlinky já stojí rostliny od Aqua Daho 45kč za černý košíček.. přímo u Daha výjdou na 25kč.. a čím dražší košíček, tím víc si přiráží..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.04.2012 18:38 Žena darka [520] Re: dvorak
A co se zkusit domluvit u Vás v akvaristice? ;-) Já to taky tak dělám ano
Rataj má pro obchodníky každých 14 dní rozvoz autem, stačí si počkat, až ta Vaše oblíbená bude objednávat a Vaše 2 rostlinky určitě přiobjednají ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.04.2012 16:19 Muž lukasleibelt [84] – radost
Tak mi přišel balík a jako pozornost podniku mi přibalili 3 echinodorus argentinensis hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2012 12:16 Žena petulinakk [2016] Re: Cosmogagy
Co kobereček z cuby, nebo ta hygrophila diiformis, píšou dokonce že už je submers ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2012 12:06 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: dvorak
tak přišla odpověď od Daha, která mně velice potěšila..

Dobrý den,

výběr je vždy s ohledem na zákazníka - vybíráme rostliny nenáročné a tak
,aby bylo akvárium osázené pěkně :-)
Pokud si budete chtít vybrat sám, určitě to není problém - vepište Vaše
požadavky do poznámky, pokusíme se je splnit....


Tady bych ale potřeboval poradit s výběrem - Anubias, Echináče i černé štítky si vyberu sám... ze zelených štítků chci 3x Valisneria Torta, a nevím co dál.. akvo bude 38L, takže asi 30L vody.. osvětlení 18W (takže asi 0,6W/L), černý písek (asi 2-4mm)... Anubias bude Lanceolata, Echináče chci 2x Leopard a 2x Angustifolius.. z černých chci 1x Limnophila aromatica, 2x Marsilea crenata, 2x Heteranthera zosterifolia a 2x Lilaeopsis mauritania.. ale co ty 4 zbývající zelené, to teda nevím...

do pozadí pudou Valisnérky, před ně půjdou Limnophila a Heteranthera.. Anubias jako dominanta v centru a echináče ve střední části akvária okolo Anubiasu.. Marsilea a Lilaeopsis do přední části akvárka a jako "podrost" okolo echináčů a Anubiasu...

co ale teda doplnit? eště možu vybírat 3 zelené košíky... další Valisnérku už nechci, je jí dost, a taky se rychle rozroste.. a nic neakvarijního taky nechci (a že tam toho v těch zelených štítkách je :-) )...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.04.2012 11:40 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: dvorak
A pokud tam půjdeš osobně, tak doporučuju ještě nějaký buřtik. Je tam pěknej milej vlčák :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2012 11:35 Muž dvorak [94] - RostlinyRe: Zoidik
Přesně tak. To co jsem psal já, tak to je podle mě nejlepší varianta - protože si můžeš vybrat rostlinky.
To že rádi poraděj mohu jen potvrdit a domluva s nimi je taky skvělá. Takže stačí jen napsat a určitě se s nima nějak domluvíš ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2012 11:18 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: dvorak
Když jsem byl u nich osobně (mam to kousek) tak jsem měl už předem vypsané rostliny, které jsem chtěl, řekl jsem že zakládám akvárko, podíval se moudrým znakem a řekl, že mam dobrej výběr. Nicméně bych si dokázal představit jak variantu, že ti namíchaj co jim přijde pod ruku, nebo to so popisuje kolega dvorak, nebo když jim řekneš, že chceš nenáročné rostliny na světlo, tak podle toho určitě taky budou schopni dle svým zkušeností něco namíchat aniž bys řekl co přesně chceš. CO mam s něma zkušenost, tak jsou hodně ochotní a rádi poradí. Stačí se jenom zeptat nebo se domluvit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2012 11:09 Muž dvorak [94] - RostlinyRe: Cosmogagy
Můj názor je takový, že ve vybraném balíčku máš:
Anubias (stříbrný štítek) 1 koš
Echinodorus (zelený štítek) 4 koš
Akvarijní rostl. mix (zelený štítek) 7 koš
Akvarijní rostl. mix (černý štítek) 7 koš
Pozornost podniku 1 koš

Ale dá se to dohodnout tak, že když si napíšeš takové rostlinky které ty chceš a které odpovídají kritériu v balíčku, tak ti prodají takové rostliny, jaké chceš. Tzn.:
Můžeš si vybrat jaký koliv anubias označený stříbrně - tzn. za 65 Kč. Výběr máš ze čtyř.
Dále si můžeš vybrat 4 Echinodory označeny zeleným štítkem, což znamená, že si můžeš vybrat 4 z těch echinodorů, které stojí 35 Kč. Na výběr máš z 20 rostlin. Druhy se můžou i opakovat ;)
Dále si můžeš vybrat jakýchkoliv 7 rostlin označených zeleným štítkem = 35 Kč.
Dále si můžeš vybrat jakýchkoliv 7 rostlin označených černým štítkem = 25 Kč.
Vybrat si můžeš i pozornost podniku, ale pochybuji, že by ti jako pozornost přibalili Anubis za 100. ;)

Znamená to tedy, že v balíčku máš pouze kritéria a rostliny si podle toho můžeš vybrat zcela sám.
To co se zde psalo před tím, je blbost, protože by ti pak mohly do obědnávky přivalit 4 koše Rotaly Walchii a ty máš třeba osvětlení 0,3 W/l a jsi namydlenej. Proto oni zadávají v těch balíčcích pouze kritéria k objednávce a výběr rostlin nechávají na tobě ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2012 22:12 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Cosmogagy
...tam píšou jen cenové složení (štítky) a pak taky, že vyberou oni dle toho, co je... přesně ti to tam nikdo nenapíše.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2012 21:59 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: Drahoš
kulové je tam napsané co tam vlastně je :-D
je tam 1x Anubias (stříbrný štítek), 4x Echinodorus (zelený štítek), 7x Akvarijní rostliny mix (zelený štítek) a 7x Akvarijní rostliny mix (černý štítek).. to mi toho moc neřekně, vzhledem k tomu že třeba černých štítků je tam velká spousta druhů rostlin...

je mi jasné že případný výběr bych musel držet v tomto rozmezí dle barev a počtu kusů, ale kdyby vybírali z té jejich široké nabídky jen oni, tak se jim na to vyprdnu... za to mi těch 5% o které to stojí míň něž když si stejný počet košíků navybírám sám nestojí, aby mi došlo něco co se mi nebude hodit..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2012 21:46 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Cosmogagy
Jak píše kolega níže. Oni ti vyberou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2012 21:43 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: Cosmogagy
tam to máš vypsané jaké a kolik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2012 21:32 Muž Cosmogagy [592] - Amerika – Kolekce
Zdravím, do Aqua-Daho jsem psal mail, ale odpoví nejdřív zítra, tak se zeptám i tady - chci si objednat tu jejich kolekci (konkrétně Kolekce pro akvárium 0-50L).. vybírají rostlinky oni sami, a nebo si z jejich nabídky podle toho "klíče" vyberu rostlinky sám??

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.03.2012 17:32 Muž Ad@m [1051] Re: spajk17
Niektoré firmy sú čo sa tohto týka pekne vypracované v podvádzaní. V Hornbachu som kúpil Ophiopogon od Dennerele, pretože na ňom bola vytlačená cichlida a vraj je vhodný aj do akvária s cichlidami. Ešte sa k tomu pridal veľký znalec predavač a povedal, že vo vode rýchlo odnožuje. Pravdou ale je, že Ophiopogony nie sú vhodné do akvária sad .

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] ...... 11

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 33642x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4279?od=101