Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké dno do akvária?

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Dno 

Přejít na předchozí stránku 91 Žádná další stránka   1  
Jaké dno do akvária?
Nekupujte si černobílou drť která se běžně prodává v akvaristice.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.08.2006 22:42 Angellina – Akvárko
Pro langosh: Prezentuješ někde své akvárko? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.08.2006 21:43 langosh – -
Přečtěte si toto www.akvarijni.cz/…
Roman :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.08.2006 21:27 Angellina – Dno akvária
Poraďte mi prosím, co je nejlepší dát na dno akvária? Kamínky, štěrk, písek....... či co?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   15.01.2006 07:49 xkymi – dno
Je to jen na tobe.Rataj taky pise ze je to jako spodni vrstva,ale vidis ze se to da pouzit i jako cele dno.Urcite muzes dat na dno tak 2 cm Aquaclay a nato pak normalni akvaristicky sterk zrnitosti kolem 5mm.Mej se. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   14.01.2006 23:47 mmany – dno
xkymi - dík za rychlou reakci.ale chci vědět dá li se tento substrát
překrýt normálním štěrkem.Mně se to líbí pro jeho porovitost,tu barvu bych zrovna nemusel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   14.01.2006 22:43 mmany – dno
chci se zeptat má -li někdo zkušenosti se dnem AQUACLAY GROUD od Rataje.Doporučuje ho jako horní vrstvu,zajímalo by mne nezkoušel - li to dno překrýt.A výsledky?díky
Nekupujte si černobílou drť která se běžně prodává v akvaristice.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 90 ...... [91]

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 114455x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3914-jake-dno-do-akvaria-?od=4501