Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Podložka pod akvárium

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 13 Žádná další stránka   1  
Podložka pod akvárium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2006 17:28 Killer – podložksa
Taky nemam pod 2 akvarkama podložku.Když to neprasklo za ty 4 roky,tak to teď asi nepraskne.Ta podložka stačí kus koberce.Ale musí tam bejt ta vrstva gumy nebo co to je..Jak dlouho to takle už máš?Jaký máš rozměry akva?Já třeba šoupu s akva 60*30 podle toho kam se chci dostat rukou když mi tam za něj něco spadne.Nebo přenášim plný 10 l akvárko,ale určitě bych to nezkoušel s nějakym 180 l akvarkem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2006 16:16 krtek – podložka
Zrovna včera mi napraskla skřínka pod akva a byl jsem nucen jej přemístit. Nechal jsem vodní sloupec cca 20-25cm a ve dvou jsme akva přesunuli na nové místo i s rybičkama. Ale hlavní byla asi ta podložka, takže zvedni akva a vsuň ji tam. Jde to i s rybičkama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2006 09:45 Aneta – podlozka
Prece jen se jeste zeptam. Zkousel nekdo hybat se zarizenym akvarkem? Nechali bysme vodni sloupec tak 10 cm a rychle pod to dali tu podlozku. Ale asi by to fakt prasklo, co?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2006 19:51 robert – podložka
mám akva 112l a taky nemám podložku.Mám ale akva set.Jinak ale je doporučována,hlavně stím už nehýbejte,je to velká váha a prasklo by to.Nejlepší by bylo to vypustit a udělat znova,ale to se vám asi moc nechce,což chápu.Mě se to už taky nechtělo předělávat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2006 11:17 Aneta – podložka
No jo, ale jak s tím teď máme hnout? Je to reálný to nadzvednout, když je v tom voda? Kdyby jsme třeba půlku vody vypustili? A nemůže přitom to dno prasknout? Když už bychom to dělali tak tam dáme nějakou karimatku nebo polystyren.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2006 10:48 krtek – podložka
Ano vadí. Dejte si tam alespoň nějaké staré prostěradlo a pečlivě otřete spodek akva. Jediné zrnko písku dokáže v rozmezí 1 den - 10 let naprosto narušit stěny které potom mohou prasknout najednou nebo vytvořit prosak
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2006 09:52 Aneta – podložka
Ahoj!Nemáme pod 90L akvariem žádnou podložku. Myslíte, že to zásadně vadí?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 12 ...... [13]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 14584x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3588-podlozka-pod-akvarium?od=601