Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 55 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2011 08:33 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: schayze
Vydáš se směrem ke kolejím VŠB. Je tam takový podchod, kde je napsáno Vysoká škola bánská tech. univerzita.Pak už je to jen cca 200 metrů. Od zastávky 17. listopadu tak 300m.Určitě uvidíš houf lidí popř. lidi s rybama :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2011 07:42 schayze – ????
Nějak si to nemůžu vybavit kde to je ta aquq burza. POjedu 17 šalinou z Hrabůvky, vím, kde i vystoupit, musím přejít cestu a dál? Je to blíže ke Slovanu nebo se mám vydat směrem na Fakultku..?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 19:41 Muž Lucky005 [197] – Re: GAGAL
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 19:20 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: René73
Právě jsme fotky umístili na net.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 16:26 Muž René73 [0]
Ahoj nevíte jestli už jsou fotky s burzy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 17:52 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy – Re:
Ty jo dneska byl nával jaký jsem ještě nezažil byl jsem na burze ještě před otvíračkou a stál jsem frontu a hned jsem se musel prodírat davy lidí...Ale našel jsem to co jsem potřaboval..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 17:39 Muž René73 [0]
Ahoj neví někdo, kdy budou fotky s nešní burzy. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 15:08 Muž Tokuschew [22] - Rostliny
Takže som sa rozdvojil a do Ostravy posielam ľúdí z tímu.
Tradične dobrá ponuka rastlín Tropica.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2011 08:25 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Naše akce překvapila i fotografa Moravskoslezkého deníku,netušil že o ryby a akvaristiku je tak velký zájem :-) ....a pak že ryby nejdou. moravskoslezsky.denik.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 19:09 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Semtex
Jediné řešení pro ty, kteří si stěžují na nával - chodit po jedenácté hodině. To už nával opadne a oni mohou korzovat po prázdném sále a okukovat nábídku prodejců bez front.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.01.2011 19:02 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: goblizek
natažení času nic neřeší, i kdyby ta burza byla o 2 hoďky delší, tak nával bude časově stejný jako při současné otvírací době.... a pak ty 2 hodiny navíc prodejci jen prosedí, pokud už nebudou mít zbaleno...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.01.2011 18:59 Muž Johan [4945] - Rostliny – Re: goblizek
Nechoděj lidi na začátek burzy proto, aby měly možnost vybrat si s širokého sortimentu? Po pár hodinách už to může být dost probrané...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 18:53 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: goblizek
Obávám se, že všem se člověk nezavděčí. Pokud tam bylo míň lidí, někdo by brlal, že tam není výběr. Větší prostory by se určitě našly, ale je to jenom otázka ceny. Možná by potom vstupenka stála třeba padesát korun a titéž lidé by brblali, že vstupné je vysoké.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 18:28 Muž goblizek [31]
no myslím si že o prostorách to vůbec není ;-)
mohu posoudit jako prodejce ale i jako kupující ano
jsou to většinou návaly hned po otevření až cca do 10 a pak je chvilku volněji a potom ke konci už se sem tam jen někdo courá ano
můj názor je že kdyby se organizátoři spíše postarali o časové natáhnutí burzy třeba o 2 hoďky tak by se i lidi trochu rozdělili a ubylo by těch ranních strkanic a tlačení ;-)
ale je to jen můj názor a nechci jim do toho kecat protože si myslím že minimálně 90%kupujících i prodávajících jsou spokojeni a každý si příde na své palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 18:20 Muž O.Tom [439] – Re: achyles73
Deti a nejen deti dneska chodi krmit kreslene rybicky na facebook :) Ta masa lidi na burze a prodirani se jimi je silena a mi velmi vadi. Nekteri rikaji, ze je to nutna dan dobre burzy. Mam pocit ze tehle burze uz zacinaji schazet prostory...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 17:59 Muž achyles73 [12] - Živorodky – Re: Pepan
Tak na Shopping park mě rozhodně neužije, ale jinak já se nehádám, jinak není nad vlastní zkušenost a tu jsem udělal. Děcka tam příště opravdu neberu a to je si myslím škoda hlavně pro akvaristiku, dneska holt ty domovy děti a mládeže velmi chybí, pak se mužou sejít tak akorát v tom shopping parku jak jste pravěl vy. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 17:47 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: achyles73
Byl jsem tam dvě a půl hoďky a rodiče s malými dětmi jsem tam viděl. Není to sice na to, aby tam ratolesti běhaly bez dozoru, zatímco rodiče si zajdou naproti do bufetu na kafe, ale na nějakou kratší dobu i s malým potomkem se to dá. A pak, ta nurza je o tom, nakoupit si věci, které nenajdu v běžném obchodě, případně na burze jsou levnější. Na šopování je Shopping park.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 17:15 Muž achyles73 [12] - Živorodky – Re: Pepan
To všechno vám podepíšu, ale rozhodně nedoporučují navštěvu s malými dětmi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 16:55 kraken – Burza Opava
Před vánoci jsem navštívil aquaburzu v Opavě. Pokud nechcete utrpět psychickou újmu nedoporučuji navštěvovat. Pro prodejce je to úplně šílené, kdy se zbožím musí překonat řadu překážek. Raději zajedu 30km vlakem do Ostravy na burzu. tone tone tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 16:47 Muž rriki [818] - Cichlidy – Re: goblizek
Asi 400 km od Ostravy.Poznat to jde a dobře pokud je množíš.Právě to ,že nemají samičky růžové bříško tak na první pohled není poznat.Samička v síťce trochu svítí do zelena a je vyšší než sameček.Ramirezky nějaký mám viz moje fotky.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 13:50 Žena Frissky [5] - Asie – Re: René73
Na facebooku už jsou www.facebook.com/… =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 13:07 Muž René73 [0]
Kdy budou fotky neví někdo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 11:58 Žena Frissky [5] - Asie – drápatečky
Nevíte prosím někdo odkud byl prodejce co měl drápatečky, koupila jsem si dvě a jedna mi mojím zaviněním umřela nechci nechávat tu druhou samotnou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 11:41 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: achyles73
Větší prostory znamenají dražší nájem, což by se mohlo odrazit v ceně vstupného. Na druhé straně množství návštěvníků odráží kvalitu nabídky, takže si myslím, že je lepší se vyrovnat s tímto "zlem" a mít kvalitní nabídku, než chodit po prázdném sále a nemít si z čeho vybrat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 11:23 Muž goblizek [31] – re:rriki
co byli samci?? coze já bral s těch menších za 50 a u těch to eště moc poznat nejde ;-)
a mimochodem odkud jsi?a máž nějaké ty ramky na prodej?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.01.2011 10:31 Muž achyles73 [12] - Živorodky
Byl jsem tam poprvé, koupil jsem co jsem potřeboval potlesk , ale těch lidí děs běs tone , s dvěma malými dětmi katastrofa, mám takový pocit, že ta akce přerostla sama sebe, ale chápu pořadatele, sehnat větší prostory je dneska problém.
Ale jinak jim tleskám potlesk rozjeli to hezky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 00:19 Muž rriki [818] - Cichlidy – Re: goblizek
Všiml jsi si,že to byli samí samci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2011 22:24 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Já byl taky celkem spokojen :-) ( někdy bych si burzu chtěl projít v klidu ).Konečně jsem "pokecal" se Sidem :-) Co jsem nestihl tak koupit si 30 neonek do akva a dvě žluté ryby pro sousedku což byl bojový úkol :-) Pár fotek jsem již dal na Fecebook víc jsem v tom spěchu nestihl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2011 20:16 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: gringo
Jsem na tom stejně. Očíčka by nakupovaly, ale co pak s rybkami? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.01.2011 16:26 gringo – Re: Pepan
Taky jsem byl. Krevetky a krmení koupil. Ryby už bych neměl kam dát(teď myslím akvárium, ne igelitku), ale lákavé to bylo hmm . Skvělá akce. Je dobře, že tato burza se rozjela do takových rozměrů. A už je i mezinárodní(teď nemyslím přátele ze Slovenska, u těch jsem utratil balík před dvěma měsíci), ale tuším, jeden byl z Polska a to je jen dobře. Já vím i z Rakouska, no. Takže závěrem, burza super, prodejci super a abych nezapoměl, tak zákazníci(akvaristi) taky super. Jo a pořadatelé, na ty bych málem zapoměl, taky SUPER palec potlesk potlesk . Hodně "vadných" lidí tam bylo :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2011 15:16 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: goblizek
Jedna z těch opic jsem byl i já. Ale bylo to super. Pokecal jsem se známými, pořídl jsem si zase něco nového od Tokuševa. Prostě ideálně vyplněné sobotní dopoledne. Je zajímavá jedna věc. Jet na dopoledne do Shopping parku, z toho bych byl na prášky. Dopoledne na burze mezi davy lidí, to je pro mě v pohodě. Asi jsem vadnej. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2011 13:25 Muž goblizek [31]
ahoj tak jsem dnes šel kouknout a i nakoupil ;-) ramirezky elektrik blue za 50 kč/ks ale mněl tam i za 100 kč/ks a ty byly o dost větší palec no a pak jsem neodolal a koupil zase krevetky red krystal ;-)prodejců jak opic a návštěvníků eště víc prostě bomba
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2011 20:25 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Na zítřejší burzu je přihlášeno 49 prodejců kteří budou prodávat na 96 stolech. Myslím, že opět bude z čeho vybírat. Počasí zatím "přeje" Tak zítra naviděnou. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 10:30 Muž Sid [6637] - Rostliny
Sobota se blíží! :-)
Mám volné místo v autě, kdyby někdo z Olomouce a okolí potřeboval řešit dopravu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 18:21 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Daniela
Vždycky je neměl ,záleží na odchvu to je pravda. Jinak Clarkii přijede dnes mi volal. Když tak ještě napište firmě Ryst, možná je budou mít (myslím ,že je jednou měli, ale jistý si nejsem)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 17:51 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy – Re: Daniela
Myslím že někd jiný je bude mít. :) Clarki není jediný u koh jsem je viděl. :) Myslím ale že když se s ním domluvíš že vezmeš třeba 2ks tak ty kousky ti do sáčku (kýblu) vezme a neěml by mít problém pokud mu dopředu řekneš a domluvíte se. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2011 15:26 Žena Daniela [0] - Cichlidy
Díky moc.. :-) psala jsem mu,ale tentokrát nepřinese no... tak uvidím,jestli náhodou nikdo jiný...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2011 21:05 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Daniela
Ano, kraby nabízí Clarkii, přihlášky teprve začnou přicházet :-) Pokud se chcete domluvit předem napište přímo jemu. ( kontakt na stránkách burzy)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2011 19:03 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy – Re: Daniela
Myslím že clarki prodává ale nejsem si jistý ale co jsem byl na burze to tam nějací kravi byli. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2011 18:03 Žena Daniela [0] - Cichlidy – Krab
Ahoj, chci se zeptat. Nevíte, jestli tam teď 15.1. bude někdo, kdo prodává kraby? :-) díky moc hop

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   15.12.2010 23:27 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Pipet
Jsem moc rád ,že se líbí :-) Cenu přesně nevím, na burze je již tak velký sortiment ryb a každý z prodejců má jak jinou velikost ryb tak cenu. Určitě budou levnější ;-) Možná mne někdo doplní.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 21:59 Pipet – Re: GAGAL
Už jsem se koukala skrz Fejs, krása, krása! Těším se na jaro a nákupy, teď bych sice nakupovala, ale nemám to kam dávat...
Nevíte někdo, kolik cca byla cena za pancéřníčky pandy? Jsem teď v nějakém pet-centru nebo kde viděla jednoho za 78,- a málem mi vypadly bulvy teda, když jich chci 8-10 kousků coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 21:07 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fotografie z akce jsou již na netu. Kdo má zájem ve vidět stačí kliknout tu:
aquaburza.galerie.cz/… :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2010 23:59 0

A kdo z Ostraváků by snad měl zájem pracovat s rybičkami a tím ostatním inventářem, tak se může stavit do prodejny ZOO Panda v Globusu a zeptat se, zda tam to nabízené pracovní místo jako prodavač je ještě k dispozici.

Teda viděl jsem, že si pan Ing. Jaroslav Macenauer,CSc. na tu pozici schopného zájemce hledá. Pracovní doba od 8,00h do 20,30h. Plat 8,5 - 10 tisíc.

Já by to za ty prachy nedělal, radši bych vyráběl za lepší a "bezstarostný" peníz kynuté knedlíky, ale komu to nabízené ohodnocení stačí a nemá tušení co to obnáší, tak si tu práci může zkusit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   10.12.2010 19:37 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Sid
To se fakt divím, side dej to ještě na I- faunu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2010 15:24 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Nezapomeň!! Již zítra je pro Vás připraveno 100 stolů plných akvaristiky, na kterých bude prodávat 51 prodejců. Což je rekord burzy!!! Např. si budete moci vybrat od 7 chovatelů terčovců a pochopitelně i dalších zajímavých druhů ryb, rostlin, krmiva atd atd.
Příjemný nákup přejí pořadatelé Aquaburzy Ostrava i chovatelé z Moravy, Čech, Polska, Slovenska i Rakouska.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2010 19:04 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Sid
Hmm ....toš totok. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2010 18:56 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: GAGAL
Že by? ;-)
Už bylo příležitostí několik. :-)
Naposledy na burze v Brně, kde jsem od vás kupoval ty octomilky... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2010 18:54 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Sid
Žebychom spolu konečně "pokecali" :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2010 18:27 Muž Sid [6637] - Rostliny
Pokud má někdo z Olomouce (a okolí) problém s dopravou na sobotní burzu v Ov, mám 3 volná místa v autě. :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [55] ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863-akvarijni-burzy-ostrava?od=2701