Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2017 22:36 Muž Driv3r [236]
Občas se stane zázrak mlada vyměnila 800 eur a pak nechala peněženku v košíku u kauflandu,přijela domu a cca za 4h poté se pidila po peněžence. S brekem jela k kauflandu a nic než se vratila tak mi volali z banky u ktery mam účet ze někdo našel peněženku.(našli kartu k úctu.)a at jim zavolame.přijeli jsme za nimi na město a dostali zpátky peněženku se všemi doklady a penězi.předtím jsi ji pořádně proklepli jestli je to skutečně ona ani fotce nevěřili smich davali jsme jim i nalezny a nevzali si ho nakonec jsme je ukecali at si s náma daji aspoň kávu a vzali si čokošku doslova vnucenou.nekdy se zázrak stane cca 5h a18tis. hmm

Spory za OF. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2017 13:54 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Yirka
Yirka napsal: Už se těším na Nohavicovo hudební ztvárnění ostravského zemětřesení. ;-)
Vzhledem k tomu, že tady se z podobných věcí nedělá drámo, asi se nedočkáš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2017 13:53 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Ciffik
Výsledek výběrového řízení záleží na schopnostech. To dáš. Sportka je o štěstí. Mimochodem, fakt jsi měl kliku, protože říkala mi kdysi Darka že si na burze koupila nějaké borarasky, zstavila se u prázdného stolu, na něj odložila pytlík s těmi rybami, přerovnala si nákupy v ledničce, aby se pytlík vešel a když se k němu otočila, už tam nebyl. Prostě jí ho někdo ukradl skoro před očima.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2017 12:11 Muž Yirka [9128] Re: Pepan
Už se těším na Nohavicovo hudební ztvárnění ostravského zemětřesení. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2017 11:18 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: Pepan
čekám na výsledek výběrového řízení...

tak asi nic jo? sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2017 10:59 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Ciffik
Hlavně že to dobře dopadlo. Ale sportku si tento týden nedávej. Tolik štěstí naráz bys určitě neměl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.12.2017 10:20 harpunar Re: Ciffik
V noci zemětřesení a ve dne zázrak coze coze !!!Je vidět že i v našem kraji razovitem se věci k lepšímu mění!Zapomenuta šrajtofle i po několika minutách na svém místě,zázrak,zááááázrak........
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2017 09:29 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: Pepan, Gagal
To já si pozor dávám. Tohle byla moje blbost. Nosím peněženku v kapse u kalhot a mám na ni neustále ruku. Problém byl v tom, že jsem koupil poslední rybky (v jedné ruce bunda s peněženkou, v druhé batoh a rybky) a šel k parapetu vše srovnat do batohu. No a peněženku jsem přikryl bundou a následně vzal jen bundu...

Každopádně jsem rád, při představě jak mezi svátky obíhám úřady mě oblil studený pot...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.12.2017 09:15 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: GAGAL
Když courám sálem, v jedné ruce mám ledničku a druhou mám položenou na kapse s peněženkou. V těch tlačenicích je to jistota. A pokud se courám venku, šrajtofle je v náprsní kapse. Tam se mi nikdo nedostane a pokud by se chtěl dobývat, okamžitě ho nařknu ze sexuálního harašení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2017 09:10 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Ciffik
Tak to byl skutečně zázrak. Protože nás občas navštěvují kapsáři tak je dobré si doklady hlídat.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2017 22:51 Muž Ciffik [761] - Rostliny
Já dneska došel až něoc málo před 10h, přesto jsem doplnil hejno krvavek, přibral tetry císařské, párek cihlidek pestrých a kupu rostlin (pomalu ale jistě přecházím ze stonkovek na pomaleji rostoucí rostlinky).

Vzal rybkám něco málo živého a mraženého a jel domů. Až na zastávce jsem zjistil, že jsem nechal peněženku na burze. Rychlá brzda a otočka v poklusu zpět. Světe div se, i po dobrých 6-8 minutách byla tam, kde jsem ji nechal s veškerou hotovostí (no moc toho tam stejně nezbylo) ale hlavně se všemi doklady.

Vánoční zázrak stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.12.2017 21:34 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Pepan
Ano, je :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2017 20:19 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: GAGAL
GAGAL napsal: Děkujeme za pochvalu, dnes už je to radost organizovat sevřený žaludek před burzou už nemáme:-) Na každou burzu se taky moc těšíme. Z prodejců i organizátorů se stala super parta. Zákazníky máme rádi jak stálé tak nové :-) Všem přejeme, krásné svátky, vše nej. do nového roku. A těšíme se na Vás 18.2.v Ostravě. Kdo by to opravdu nevydržel a potřeboval by na burzu tak za cca 50 min je v Olomouci, kde mají burzu 27.1.
Prostě, kdo bude mít v lednu absťák, léčba je možná. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   10.12.2017 20:09 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Děkujeme za pochvalu, dnes už je to radost organizovat sevřený žaludek před burzou už nemáme:-) Na každou burzu se taky moc těšíme. Z prodejců i organizátorů se stala super parta. Zákazníky máme rádi jak stálé tak nové :-) Všem přejeme, krásné svátky, vše nej. do nového roku. A těšíme se na Vás 18.2.v Ostravě. Kdo by to opravdu nevydržel a potřeboval by na burzu tak za cca 50 min je v Olomouci, kde mají burzu 27.1.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.12.2017 16:36 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Poděkování organizátorům burzy.
Chtěl bych asi za všechny akvaristy poděkovat organizátorům ostravské burzy za pořádání opravdu povedené akce. Jednou za měsíc je prostě důvod se sebrat a místo povalování na gauči zajet na Černou louku, podívat se na snad největší nabídku ryb, rostlin a techniky v České republice a potlachat si se stejně infikovanými jedinci. Je to moc fajn a za tuhle možnost děkuji. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2017 14:27 Muž NHKG [3900] - Hadohlavci
Já jsem dneska taky vzal jen pár kytek. Navíc až na krásný Rdest za pár korun jen kytky, co jsem koupit nechtěl. :-( Ryby na burze nikdy nekupuju, sem moc vybíravý a ty co bych chtěl tam nenajdu.
Přišlo mi dneska, že po deváté už bylo hrozně málo nakupujících.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2017 14:11 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Nákupy
Já jsem si dneska akorát vzal nítěnky a trošku zeleniny, pokecal jsmes chlapama v bufáči. Nikdo další nedošel, byli jsme tam akorát tři..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.12.2017 14:10 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: muťa
muťa napsal: Bydlím přes kopec od Markvartovic. Spal jsem jak dřevo a ryby nevím co dělaly. Akvárium stojí, neteče.....nevím o ničem že by se dělo.
Furt lepší než abys byl jako Charlie z Dva a půl chlapa, Ten měl v sex v okamžiku, kdy proběhlo zemětřesení a pochvaloval si jak je dobrý. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.12.2017 14:01 Muž antiA [354] - ><((((((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((((((º>Re: JirkaŠčobák
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku No u mě se dnes v ostrave na faunatrzich otřásla hlavně peněženka. Ale jsem nadmíru spokojený.
Mimo jiné největší radost mam ze skupiny inek a trs bucephalandry.

 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.12.2017 12:39 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Pepan
Bydlím přes kopec od Markvartovic. Spal jsem jak dřevo a ryby nevím co dělaly. Akvárium stojí, neteče.....nevím o ničem že by se dělo.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2017 12:30 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: JirkaŠčobák
JirkaŠčobák napsal: OT
Jsou akvária vás všech v pořádku?

Epicentrum bylo u Markvartovic a ty jsou dál od Ostravy..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2017 12:20 Muž JirkaŠčobák [3233] - Rostliny, divoké živorodky, akvária bez techniky – Zemětřesení
OT
Jsou akvária vás všech v pořádku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2017 22:28 Muž muťa [554] - Rostliny – Burza 10.12.
Ahoj.
Rád bych koupil na burze Tetry žhavé a Rozbory klínoskvrné. Máte prosím někdo kontakt na chovatele?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 18:15 R Muž lacewings [5578] - Živorodky-přírodní formy, cichlidy – Re: Pepan
Pepan napsal:..... Hara jerdoni

- palec potlesk
-tak at se daří ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 18:04 Piskot – Fauna trhy Ostrava - Vlasovec - parazit
Ahoj všichni.
Byla jsem na Fauna trzích v Ostravě. Jeden prodejce mi tam prodal Ancistrusy nakažené Vlasovcem. Prodejce prodával dole vpravo úplně vzadu u oken hlavně Ancistrusy. Ptala jsem se ho, co to je, a on mi řekl, že asi jen výkaly. S touto nemocí jsem se před tím nesetkala. Tak si dejte pozor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 15:18 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: DavFM
DavFM napsal: Pokud pendreky někde nezapomeneš a nesežere je někdo rychlejší.
potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.11.2017 15:14 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: afc1886
Pokud pendreky někde nezapomeneš a nesežere je někdo rychlejší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 14:57 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: antiA
Já si naopak myslím že díky velkoprodejcům se člověk dostane k zajímavým rybám, které dříve na burzách neměl šanci vidět, případně sežene techniku, která je v obchodech mnohem dražší. Já třeba dneska koupil sumečky Hara jerdoni a abych řekl pravdu, za celou svoji akvaristickou éru jsem je na Ostravsku v obchodě nikdy neviděl. A u chovatelů taky ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 14:33 Muž antiA [354] - ><((((((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((((((º>Re: Pepan
To bude nejspíše on. Díky

Každopádně burza je už jen o penězích a velkoprodejcích. Kdysi to bylo o něčem jiném kde se prodávaly přebytky za pěkný peníz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 14:02 R Muž afc1886 [14707] Re: Pepan
Pendreky se dojedly doma. smich Já si vždycky něco najdu pro co má cenu jít a když už nic, tak aspoň tu kávu si rád s váma dám.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 13:57 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: afc1886
Díky. Ale vím, že pro některé byla burza zklamáním. Ani pendrek si neodnesli. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 13:36 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: antiA
Harpunář. Je tady registrovaný a má tu i mobil. Jo a ty škaredé ryby byli žabohlavci, úžasné ryby, ale ne pro mě. Já jsem spíše na menší
rybicky.net/atlasryb/zabohlavec_trojtrnny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 13:33 Pavel – Burza
Nekoupil jsem vůbec nic, protože ani nebylo, co jsem si objednal a koupit plánoval a navíc nebyl odbyt nabízeného zboží, takže žádný kšeft a raději jsem se po hodině spakoval a odporoučel se. Ještě, že jsem se tam netahal s kořeny a rybami, což by byla zbytečná práce s chystáním a převážením sem a tam. Už to není, co bývalo, naprostá nespokojenost a zklamání. Lépe je jít do práce a na jisto si vydělat, nebo si pospat, odpočinout a mít klidnou hlavu v neděli :-O .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 13:25 Muž antiA [354] - ><((((((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((((((º>Re: Pepan
Byl v hlavní uličce teď netuším zda na straně u dveří nebo naproti. Ale víc si myslím že u dveří. Dále měl u sebe gastromyzony a pak takové seredne ryby. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 12:59 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: antiA
Kde v sále byl?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 12:30 Muž antiA [354] - ><((((((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((((((º>
Nemáte někdo kontakt na prodejce co měl na burze mřenky středopruhé. Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 12:18 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: NHKG
Já to nevím taky. Dostal jsem pro Tebe balíček a prý si ho máš rozbalit. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 11:56 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Pepan
Já ani nevím co jsem koupil, to víš prozatím jen ty. :-D Díky za vyřízení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2017 11:37 Muž Pepan [5043] - Rostliny
Tak se pochlubte, co jste si kdo koupili a jak jste byli spkojeni. Já spokojený jsem a abych zůstal u tématu, dělám na oběd pstruhy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2017 22:46 Muž jung [24] – Akva burza Brno
Zdravím, nevíte jestli se vůbec někdy ještě bude konat burza v Brně v Dělnickém domě v Lišni? Dívám se s nadějí na jejich stránky, ale pořád je tam hláška, že až se dokončí rekonstrukce a to je už pár roků :-( Nebo se mýlim?...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2017 20:34 Muž Pepan [5043] - Rostliny
Pro zítřejší návštěvníky z Rybiček - pokec v bufetu bude cca od devíti, rezervaci stolu nedělám, bo se skoro nikdo nenahlásil. Poznávací znamení, šedovlasý fousatý s archivní lednicí z dob totality.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2017 20:02 R Muž afc1886 [14707] Re: petulinakk
Tak to už se na vás těším. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2017 19:37 Žena petulinakk [2016] Re: Eillen
Připravuj chlapa už teď na jaro, to dorazí pár z nás i z Čech, a bude legrace :-)
Program je znám už teď - sobota zoo, neděle burza.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2017 19:31 Žena Eillen [645] Re: Pepan
To je sice lákavá nabídka. Ale jsem obyčejný smrtelník a musím do práce. A jestli koukám dobře, tak to je na neděli... (a to nezmiňuji vůbec to, že kdybych to doma oznámila, tak dostanu od přítele domácí vězení na dobu neurčitou :-D )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2017 19:26 R Muž afc1886 [14707] Re: Pepan
Opatrně :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2017 19:23 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Eillen
Eillen napsala: Nemít to tak z ruky, tak se na kávičku klidně zastavím. Ale holt mám smolíka, no.
Tady se dá i přespat. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2017 19:22 Žena Eillen [645] Re: Pepan
Nemít to tak z ruky, tak se na kávičku klidně zastavím. Ale holt mám smolíka, no.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2017 19:17 Muž Pepan [5043] - Rostliny
Tak dorazí někdo na kafe? A nehlaste se fšici. tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2017 15:24 R Muž afc1886 [14707]
Měl bych se na rychlovku stavit. Chtěl bych si koupit
rybicky.net/atlasrostlin/fissidens_fontanus
rybicky.net/atlasrostlin/microsorum_pteropus_trident
rybicky.net/atlasrostlin/cryptocoryne_walkeri
rybicky.net/atlasrostlin/cryptocoryne_flamingo
rybicky.net/atlasrostlin/hydrocotyle_tripartita
Jestli tam na ně natrefím, tak si je koupím, ale kdyby někdo měl navíc, klidně odkoupím od něho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2017 15:05 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Burza
Za týden je v Ostravě burza. Tak kdo příjde. Jo aještě jeden dotaz. Bud emít někdo na prodej rájovce čínské? Sháním asi dva páry.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863-akvarijni-burzy-ostrava?od=201