Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtrační písek

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Filtrační písek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2007 08:26 Muž wayn [79] Re: smallmartine
Ahoj malá Martinko ;-) Sehnat to správné dno bývá někdy problém. V akvaristikách se na něj natrefí málo kdy a je předražené. Pokud máš blízko pískovnu, tak tam by mohli mít, případně se zeptat ve stavebninách. Nejlepší ale je ho vydolovat svépomocí v nějaké řece, přesít, proprat, vyvařit a je to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2007 06:55 Žena smallmartine [14] - Rostliny – Filtrační písek
Ahojky všem, nutně a rychle potřebuji poradit. Sháním filtrační písek na dno (nesléhavý, inertní, světlý) o zrnitosti 3mm. Kde ho mám sehnat? Na netu jsem prohledala všechno a o takové zrnitosti ho prostě nemají. Popřípadě, zda mi poradíte vhodnou alternativu. Díky všem za odpověď.
Ještě takový detail - zjistila jsem, že moje původní dno je s vápníkem, proto tak rychle sháním změnu dna ;-), nejlépe když to bude písek. Diks

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 3473x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2765-filtracni-pisek?od=51