Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ceny

 

NápovědaFórum » Obchody  

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Ceny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2007 10:33 zdenál – ceny
Ahoj všichni.Chci se jen optat na ceny ryb u vás,jedná se o "řasožravky"
otocinclus affinis-krunýřovec jednopruhý
crossocheilus siamensis-parmička siamská
U nás ty akvaristiky,Olomouc,nic moc,aspoň co se prodavačů týče,jsou to opravdu spíše prodejci.Poslal jsem tam ženu pro jasnou věc a oni jí chtěli prodat půl obchodu jen tu jednu věc ne.Byl to odkalovací zvon za 19 korun.Měli ho,ale dali jí ho až po půlhodinové přednášce o vyjímečnosti těch dražších.Tak je to bohužel tady u všeho.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2007 12:26 Žena azalka [38] Re: Xantis
Nevím odkud jsi, ale pokud nemáš v dosahu akvaristickou "burzu", pak rybky rozhodně nevybírej podle ceny Mnohem důležitější je kvalita. Např. hobbymarkety mají ryby o dost levnější, ale na co je ti neonka za 9,- když vydrží 14 dní? Radši vyhledej v okolí specializovanou prodejnu a dej na reference nakupujících.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2007 11:57 Xantis – cena
v plzni ve velaslavínově ulici mají neonky 10,-kč,což si myslím,že není drahý a myslím,že tento akva obchod má rozumné ceny.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2006 20:02 Usine Re: Usine
Burzy by se nemělo už říkat .V Praze to jsou akvaristické srazy Praha 8 nebo Vinohradské rybičky. Jsou to vlastně trhy se vším co k akvaristice patří. Ceny mírné už podle vstupného 10 kč někdy je sortiment až o 50 procent levnější A ryby na první pohled i zdravější :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2006 12:59 Eva Re:
Hele já se v tom ještě tak nevyznám, co to jsou ty burzy? :) To je něco jako výstava, ale je to tam levnější? X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2006 12:49 Muž [] Re: pcword
Tak to je jasná věc,že kdo má krám musí vydělat aby splatil nájem,hypotéku,auto,jachtu,dovolenou v karibiku,manželku a její činčilové kožíšky a v neposlední řadě musí nakrmit potomky.
Příklad-Neonky v obchodě +-20,-kč na burze od chovatele 8-12,-kč dle velikosti.Pak si jich kup třeba 40ks a počítej. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2006 19:57 pcword – Ceny rybiček v obchodech....
Mám dotaz jaké jsou ceny rybek? v obchodech? hledal jsem na netu ...ale nikde žádné ceny...tak mám dotaz kolik které stojí..někdy se mě zdá že je mají občas předražené......

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1782x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2269?od=101