Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krmiva SAK

 

NápovědaFórum » Krmení » Krmení podle značky 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Krmiva SAK
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2008 18:50 delis Re: vladislav
To bol pravdepodobne Jakup Suchánek.V pohode mládenec je to ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2008 18:46 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: delis
Byl to takový mladý vousatý kluk ..napřed jsem mu volal na mobil,protože ta firma má ted provozovnu na druhém konci vesnice ..ochotně mi vysvětlil cestu..čekal na mě před firmou..Super jednání zavedl mě dovnitř..i doporučil zboží..měl jsem hlavně zálusk na vločky ,protože moji terčovci je mají rádi.. :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2008 18:45 Žena lulk [5] - CichlidyRe: vladislav
ja krmim tlamovce aj krmivom Sak spirulina - sú síce veľmi malinké granule,vhodné hlavne pre mladé tlamovce a niekedy dokrmujem aj krmivom Sak energy.
Obe krmivá im chutia,hned sa po nich vrhnú.Tieto krmivá niesú ani drahé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2008 18:35 delis Re: vladislav
A s kým konkrétne ste rozprával alebo vás obsluhoval
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2008 18:21 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Fotka k příspěvku Dneska jsem měl cestu kolem výrobce krmiva Sak www.exothobby.cz/… ....takže jsem tam zajel nakoupil Sak energy,Sak spirulina,Sak mix..jak granule tak vločky..tak si dají chlapíci pěkně do nosu..

P.S. Velmi ochotní lidé mohu jen doporučit tuto malou firmu..lze zasílat i dobírkou.. potlesk
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2008 22:00 Žena l3nka [13] - RostlinyRe: KAKTUS1010
jj je dobryy myslim ze to zerou taky ho mam
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2008 17:07 Muž BikerJames [19] - CichlidyRe: KAKTUS1010
Myslím že malé betty to žrát nebudou. Ty potřebujou nejjemnější potravu (vířníky nebo trepku), zkus spíž natvrdo uvařený vaječný žloutek (žloutková mlha).
a tady si o nich něco přečti: splendenspower.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2008 16:05 KAKTUS1010 – Krmivo
Fotka k příspěvku ahojte akvaristi ma niekto skusenosti s tymto krmivom je pre poter a vola sa SAK mix
Je to zmes SAK-gold,green a energy mozem nimi odchovat male bojovnice?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2005 16:33 Calvus Re: Honza
Krmiva značky SAK jsou vynikající,používal jsem je když jsem měl odchovnu ryb a všechny ryby se za tímto krmivem mohly zbláznit.Opravdu bylo vidět,že jim moc chutnaly,ovšem všechna tato krmiva(alespoň ty tvaru granulek jakékoli velikosti)padají na dno ihned po použití a proto je moc nedoporučuji používat v akvárijích zařízených rostlinami.Krmivo vám ihned zapadá do štěrku a odtud jej málokterá ryba vyzbírá.Prostě je to ideální krmivo do nádrží s holými dny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2005 16:32 PeThan Re: Honza
Krmení SAK je podle mě dobrou volbou, rybám chutná a rostou doslova jakoz vody :-). Občas může po krmení být voda mírně zakalená, ale to jen velmi zřídka.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2005 16:32 Honza – Krmiva SAK
Chci se zeptat, jaké krmení je pro živorodky nejlepší? Co říkáte na SAK?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 5206x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1647-krmiva-sak?od=51