Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Sázení rostlin

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Sázení 

Přejít na předchozí stránku 22 Žádná další stránka   1  
Sázení rostlin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2006 15:03 Killer – rostlinky
J8 rostliny nepřihnojuji,jen když je čerstvě zařízený akva,tak bych to snad doporučil.Rostlinky ti můžou ryby vytáhnout,pokud jsou špatně zasazeny.Když mam stejný problém,použiju kámen a rostlinku zaklínim,aby nemohla vyplavat,časem zakoření a kámen můžeš dát klidně pryč nebo jinam,už pak neni potřebný.V každym případě to sázim bez košíčku a molitanu.Musíš si tyky pořídit rostlinky podle teploty vody nebo kyselosti,nejen podle vzhledu,ale některý kryptokoryny vydží snad všechno,stejně jako růžkatec a mech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2006 14:48 ana – sázení rostlin
Když si koupíte v akvaristice rostliny, sázíte je i s těma košíčkama? Já je zasadila bez košíčků a bez těch molitanů nebo co tam je a už podruhý mi jedna vyplavala. Možná mi je ale vyryly ryby... A mam ty rostliny hnojit? nechce se mi pořád do akva lít nějaká chemie, ale zase nechci o ty kytky přijít. Dík

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 21 ...... [22]

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 29089x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1599-sazeni-rostlin?od=1051