Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krmení pro krunýřovce

 

NápovědaFórum » Krmení » Krmení pro... 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Krmení pro krunýřovce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2010 15:44 Žena Imii [45]
Ancistrusové mi produkují moc bordelu ... tahaj to pořád za sebou a nechávaj na kytičkách :-D čím je krmit ? Popř. mám krmit méně ? (krmím obden - 2 tablety JBL Pleco XXL)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2010 12:18 Muž Masarowitch [24] - RostlinyRe: roman
já bych počkal než vyhladoví a oni určitě začnou jíst sami.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2010 15:51 Muž capko [40]
Mne celkom dobre žerú uhorku,zemiak a aj tablety pre obyvateľov dna anoPráve som im dal na skúšku aj plátok tekvice a trochu ho ochutnávajú.Asi si musia viac zvyknúť X-)Uvidíme :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2010 10:32 JagerMaister Re: roman
Ja ked dám uhorku do akvária najskôr sa na ňu nalepia moje ampulárie a až potom dojde rad na môjho dominantného samca ancitrusa ;-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2010 10:07 kvoro Re: voko
obaja majú tak 6cm. ale mám ich už 3 týždne a ešte nežrali nič, čo som im tam dal :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2010 10:02 Muž voko [9] - ŽivorodkyRe: roman
Třeba jsou přežraní. já okurku dávám třeba jen jednou za pár dní. A jak jsou velcí ? Po nějakém trpaslíkovi nemůžeš chtít, aby sežral okurku o objemu 2krát větším než je jeho tělo. smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2010 08:52 roman
nazdar ancitrusy mi nechcú jesť. dával som im list šalátu, púpavu, uhorku, kúpil som im tablety. ani jedného sa nedotkli. vždy večer im to šupnem do akva a ráno je to tak ako to aj bolo. čo mám robiť? jeden len ocucáva koreň a druhý je schovaný medzi kameňmi.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2010 00:18 Žena Lola [28] Re: kortezhugo
Přesně tak. Ti moji jsou také hlavně "masožravci" :-) ... no bylo mi líto vyhodit tu jahodu napůl sežranou od slimáků ... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2010 22:44 Muž kortezhugo [983] Re: Lola
:-) jahodu som skusal X-) ...a je to "tak"...
uhorka je nr.1
ale inac - aspon moja skusenost - maso,a mrazene krmiva.. X-) ak je to dost "jemne" tak to doslova "nasavaju" ako ked clovek odkaluje akva....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2010 20:05 Žena Lola [28]
Fotka k příspěvku Tak mi to nedalo a po přečtení tohoto tématu jsem vyzkoušela ty jahody - pěkné, sladké, ze zahrádky smich Ancistrusové sp. (mám jich asi 6) se ani neobtěžovali připlazit, zato krevetky a šneci si dávali do nosu až do rána a po dvou dnech stále žijí ;-)
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2010 14:24 Muž Michal1987 [21] Re: kortezhugo
Ak ich kŕmiš aj tabletami pre rastlinožravé sumce, tak niektoré obsahujú aj tú "vlákninu". Aspoň na obale to deklarujú (minimálne jeden výrobca určite).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2010 08:54 Muž kortezhugo [983] Re: katterinecka
no neviem - mojim travi "fest" aj bez dreva :) a to mam cca 80kusov...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2010 08:35 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: kortezhugo
kortezhugo napsal:
to ze drevo "brusia" neznamena ze ho maju radi...to mozem napisat aj o skle

opravdu potřebují dřevo jako součást stravy a ne jen aby měli kde prolízat ;-) Pomáhá jim v trávení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 22:15 Muž kortezhugo [983] Re: voko
...hmmm - drevo X-) -vlaknina :-)
toto je zaujimave
to ze drevo "brusia" neznamena ze ho maju radi...to mozem napisat aj o skle X-)
zozeru v podstate vsetko co spadne na dno...ako pisal Kent
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 20:49 Muž voko [9] - ŽivorodkyRe: katterinecka
Naprosto správně. Krunýřovci potřebují dřevo = třeba kořen, z něhož získávají vlákninu. potlesk palec ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.06.2010 20:24 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: lamrr
a jednou z nejdůležitějších složek potravy je dřevo ;-) To tu nikdo nezmínil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 19:58 Muž Kent [3] - Raci, krabi, krevetkyRe: Skalpi
uhorka , paprika , zemiaky( brambory ) , mrkva , salat , petrzlen , magi vňať ( neweim ako sa to prestne vola ) , tablety , paradajka ( este som neskusal , lebo mi je z nej nagrc :-D ) a ak chcete riasy .. neni problem .. poslem vam 2 kg vedro .. ak chcete aj 5 kg .. neni problem bratm .. a citrusomve plody podla mna nie .. mozno este jahody ( neskusal som) spenat , mrtve ryby :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 18:28 Muž voko [9] - ŽivorodkyRe: Joseph
Nerozpadne se ve vodě ??? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 18:18 Muž Joseph [2] Re: lamrr
Já krmim granulema, tabletama, okurkou a neodmítnou ani komáří larvy. Pro mladý je dobrej špenát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 17:05 Muž voko [9] - ŽivorodkyRe: Tomas Enderson
Souhlasím. Okurky zelenina a rostlinné tablety. Jinak žerou samozřejmě i vločkové krmivo. :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 16:21 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Skalpi
Tak na brambory asi v řece fakt nenarazíš ale tý řasy asi fakt bude o dost víc než je i v dost zařasenym akvárku. Proto se krunýřovci přikrmují těmi okurkami, hráškem, salátem a kdo ví co ještě jim chutná. ;-)

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.06.2010 16:01 Skalpi Re: lamrr
Já si říkam:Co asi plave na dně řeky?Okurky a brambory asi ne:-D Budou tam slizký kmeny porostlý řasou a chcíplotiny:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 16:00 JagerMaister Re: lamrr
Ja svoje krmím uhorkami a tabletovým krmivom ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 15:19 lamrr – cím krmit krunýřovce
co se vám osvěčilo jako nejlepší krmivo pro krunýřovce.
přesně velkoploutvého a pardála :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2008 21:26 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Akusek
krmení krunýřovců:
www.catfish.cz/…
uchycení zeleniny v akva:
www.catfish.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2008 16:39 rolandmynar Re: Akusek
Rozkrojím okurku podél a spustím ke dnu mezi magnety. rybicky.net/nadrz.php…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2008 16:36 Dušan Re: Akusek
Já ji jen umeju a plátek dám na provázek zatížený korálkem a je to v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2008 16:27 Akusek – Krmení krunýřovců ??!!
Chtěl bych se zeptal jak mám upravit okurnu než jí vložím do akvária pro ancitruse ??? Mám jí důkladně umýt či vyvařit ??? Poraďte prosím

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [3]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 4153x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14858-krmeni-pro-krunyrovce?od=101