Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Černá řasa

 

NápovědaFórum » Řasy » Ruduchy 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Černá řasa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2010 17:41 Alex – černá řasa
Zdravím. Tak jak tady čtu je s černou řasou problém.
Bohužek já ji mám v akvárku taky na rostlinách, ale ta mrcha se nejvíc drží na kamenech a 3D pozadí. Mám v akvárku ancitrusy, pterigoplichtise ale tuhle černou slizkou a nízkou řasu nežerou.
Akvárko má 250 litrů nepřekrmuji a vodu mám čistou v perfektním stavu. Tak optavdu nevím jak se jí zbavit. Prosím poraďte. Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2006 20:59 Janik Re: Alex
s tim filtrem musis pockat dalsich 14 dnu nebo mesic nez se ty bakterie vytvori znovu a bude to zas ok. S tou cernou rasou to je tezky, asi ma hodne zivin nato aby se ji darilo, te se jen tezko zbavis a rozsiruje se dotykem.Jedine mit hodne kytek, ktere ji ty ziviny seberou a nebude se tolik mnozit, ale taky to moc nepomaha. Doporucuji ty zasazene listy otrhat. Taky se ji nemuzu zbavit, ale hodne sem ji tim otrhavanim omezila
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2006 18:51 Alex – černá řasa
Zdravím. Mám dva problémy a potsřebuji radu. Mám 240l aq založené něco přes měsíc. Všechno bylo v pohodě až do doby než jsem asi před týdnem odkaloval a já vůl vyčistil pod čistou vodou dokonale můj filtr. Mám ten závěsnej akva-el fnz3. Vím, že jsem odrovnal všechny ty užitečný bakterie. Fakt nevím na co jsem při tom myslel Od té doby mám pořád zkalenou vodu. A to docela dost. Nádrž nemám přerybněnou. Mám tam zatím pár neonek, malých skalár a malých ancistrusů. A druhý problém se týká řasy. Nejspíš se jedná o černou řasu, kterou jsem si přitáhl s jednou kytkou a dost se mi rozmnožila... Co proti ní mám dělat? Rybičky snad nepřekrmuji. Pomůže šnek Nerritina?? Díky za vaše rady.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Řasy • Zobrazeno 6433x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1209-cerna-rasa?od=101