Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Podvodníci mezi námi!

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Podvodníci mezi námi!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 25   01.10.2012 18:39 Žena petulinakk [2016] Re: p7701
Vaše příspěvky mluví samy za sebe.

Pokud vím že v následujících několika týdnech nebudu moci zaplatit, tak neobjednávám, to je prostě slušnost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -15   01.10.2012 18:35 Muž p7701 [331] - LabyrintkyRe: petulinakk
mam takové zaměstnání že doma jsem jen minimálně poštu mam daleko 10 km takže nebyl čas červenec srpen a září je nejvíce veletrhu výstav v celém roce živým se předváděcím prodejem v této době ani nemnožím ryby prostě není čas a když jsem byl jeden den doma za dva týdny nestíhal jsem spoustu dalších věcí a ryb už jsem prodal tisíce nikdy žádný problém nebyl určitě jsem se nechtěl obohatit na pěti kusech ryb to je docela směšné takže hodnota ryb byla max 300 kč ale už to nebudu řešit přeji pěkný večer :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   01.10.2012 18:09 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: p7701
Fajn, že se to dořešilo, ale přes telefon jste se domluvit mohli a chvilka na zaběhnutí na poštu by se snad taky našla...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 37   01.10.2012 18:07 Žena petulinakk [2016] Re: p7701
Nikdo asi nechce abyste seděl doma na zadku, ale pokud vám trvá víc než dva měsíce dostát svým závazkům, tak by bylo asi lepší se do obchodování nepouštět.

Kdybyste si něco objednal z obchodu, předem zaplatil, a zboží dostal po víc dvou měsících a spoustě urgencí, asi by vás taky neutěšilo že obchodník nemá čas posílat zboží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -14   01.10.2012 17:54 Muž p7701 [331] - LabyrintkyRe: terčovec5
Přesně tak jezdím pracovně po celé CR a SR kolikrát nemam ani čas se doma ohřát ryby už jsem poslal ne každý má to štěstí že muže sedět doma na zadku a když si to někdo nenechá vysvětlit tak je to pak těžké ale vše už je vyřešeno a mezi náma ryby s importu jsou na nic alespon betty
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.09.2012 19:07 Muž corydoras© [72] - Ode všeho trochu ;-) - Raci, Labyrintky, Plži...Re: tercovec5
To je mi líto :-( , každopádně díky za upozornění, že si na něj máme dát pozor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2012 10:14 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: tercovec5
Tak to mě mrzí, že to nedopadlo :-O . Když jsem před pár dny zahlídla, že tady je, tak jsem si říkala, že jste to určitě dořešili a ono nic...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2012 03:02 - Re: tercovec5
Tak toto by prestalo baviť aj mňa. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 23   27.09.2012 19:20 Muž tercovec5 [257] - AmerikaRe: ivaha
Tak všem,kdo tady klikají třeba třikrát musím napsat,že zklamání pokračuje.Tento týden mě napsal vzkaz,konkrétně 24.9,s textem,že zítra mě to pošle.Takže jsem si vzal dovolenou,abych mohl přepravku od pošťáků převzít a hle,opět nic nepřišlo.Tak nevím,pořád myslíte,že mu do toho jen něco přišlo,nebo je to opravdu nespolehlivý člověk,jak jsem psal dříve?Telefon na mě má,snadno mohl poslat sms,že to nestihl,nemusel jsem si brát dovolenou a nepřišel bych tak o výdělek cca 1700kč.Připnu i text vzkazu,aby jste věřili,že nejsem ten,co by hned někoho kritizoval.Berte to jako varování,aby mu nenaletěl další člověk.A vzkaz pro dotyčného-už nic neposílej,kašlu na tebe..A teď ho klidně zase obhajujte:-).
p7701 napsal:ahoj mam nějaký problém v počítači nemužu se zapojovat do debat nechce mi to otvírat stránky ale ostatní v poho a když mi ji to náhodou otevře tak na 20 pokus tak nevim
tercovec5 napsal:Tak tohle mě dělalo,když jsem měl porouchaný modem.
p7701 napsal:já mám modem v poho ale XP je víš kde budu muset vše zálohovat a znova nainstalovat windows no zítra bude veselo dnes jsme to byliy připravovat zdobit auta atd. celý den pryč pošlu ti čtyři kluky musim ještě sehnat holky hn snad už je brzo tady ve velkoobchodě bude mít vemu jich alespon 10
tercovec5 napsal:To bys na mě prodělal,pošli klidně jen jednoho.Samičky už nemám,tedy navíc,jinak bych ti vyšel vstříc.
p7701 napsal:prosimtě tohle je to poslední co by mi vadilo vím že budou v dobrých rukách mrkni na mou prezentaci mam tam včerejší video jak betky rostou i barvy budou zajímavé
tercovec5 napsal:betty
p7701 napsal: tak to tam máš veselo super
tercovec5 napsal: Čauky,nezapomněl jsi na mě s tou krabičkou?
p7701 napsal: Ahoj nezapoměl měl jsem ted docela lítačku příští týden ti to pošlu akorát mi pošli tvuj tel budeš to chtít jako balík do ruky ?
tercovec5 napsal: Čauky,v pondělí mě pošli tu přepravku,potřebuji ji,dík.
p7701 napsal:zitra ti to poslu mel jsem zahradu cech 9 dni
A tohle trvá dva měsíce!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   19.09.2012 18:41 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: tercovec5
Já jsem z něj vždycky měla dobrej pocit, tak mě tohle hodně překvapuje (pokud se nestalo něco, co nemohl ovlivnit). Každopádně dej pak vědět, jak to dopadlo.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   19.09.2012 18:32 Muž tercovec5 [257] - AmerikaRe: Adam
Tak samozřejmě,když mě jednou dvakrát řekl,že je nyní na výstavě,pak služebně někde v tramtárii,dával jsem tomu čas.Ale ať mě nikdo nenamlouvá,že je po republice od 13.7,čili dva měsíce:-).První urgenci jsem mu dával 22.8,tehdy slíbil,že se v neděli dostane domů a vše dá dopořádku.No a dnes je to týden,co jsem slyšel další sliby a nic.Myslím,že jsem čekal dost dlouho.Jak už jsem psal,nejde o prachy,jde o zklamání z člověka.Také mě zkraje přišel v pohodě,a to zklamání je pak oto horší.Ryby přebírala jeho polovička,tedy nevidím problém vtom,aby i ona došla s boxem na poštu.No nic,jen aby případní následníci věděli,že jemu posílat ryby raději na dobírku:-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   19.09.2012 16:57 Muž Ad@m [1051] Re: tercovec5
Ja myslím, že p7701 nie je bezcharakterní vyčuránek , ale že je momentálne zaneprázdnený.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2012 16:52 Muž corydoras© [72] - Ode všeho trochu ;-) - Raci, Labyrintky, Plži...Re: tercovec5
já teda čumím, mně připadal jako slušnej člověk, často mi radil a pomáhal se vším ohledně Bett.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   19.09.2012 15:18 - Re: tercovec5
Podľa mňa ide už o dosť slušnú sumičku za ktorú sa dá trestne stíhať.A vzhľadom na to,že si obetoval importy by som to ja len tak nenechal.Ak si posielal tak určite máš adresu.
No je aj možné,že jednoducho musel odcestovať či sa mu pokazilo PC a preto neodpovedá.Fajn,že si to tu dal.Možno budú reagovať ostatní a zistíš ako to vlastne v skutočnosti je.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2012 08:00 Muž tercovec5 [257] - Amerika – p7701
Ač velmi nerad,musím přispět i do rubriky Podvodníci mezi námi,spíše jako upozornění pro ostatní.Človíček s nickem p7701,ačkoli se mě zkraje zdál jako správný člověk,je ve skutečnosti bezcharakterní vyčuránek a proto posílám varování pro ostatní.Vyměnili jsme poměrně dost vzkazů,ohledně bettiček,pak jsem se zmínil,že jsem si objednal betty z importu,po skouknutí fotek se mu líbily a VELKO SHODOU NÁHOD:-) mu dva dny nato údajně popadalo plno ryb,hlavně všechny samičky.Hned napsal,jestli bych mu mohl poslat nějaké ryby z importu,že obratem pošle pár svých samců.Chtěl jsem kolegáčkovi pomoc,jen mě jaksi nenapadlo,že se od té chvilky naprosto odmlčí a nebude schopen vrátit ani polystyrenový box.Nejde ani tak o 500kč,co jsem dal za ryby,ani o 180kč za poslání boxu,člověk přijde v životě o víc než o box a 700kč,jde o princip.Po několika sms a tel hovorech dělá stále mrtvého brouka,proto varuji ostatní chovatele,tento člověk nemá za korunu cenu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 10:16 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: stavinoha
viz. začátek tohoto fóra, panem Němčanským to tu začalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 08:25 stavinoha Re: stavinoha
Tak je vidět, že panu gastrogel12 Miloslavu Němčanskému na jménu nezáleží... Ikdyž to chtěl vyřešit tak, že mu zboží pošlu zpět a on mi peníze vrátí, nakonec si dobírku nepřevzal a vrátila se mi zpět... Zbytečné další investice za poštu... Mohl napsat rovnou, že jsem naletěl podvodníkovi a nic zpět bych mu ani neposílal... gastrogel12 - Nikdy více!!! rozzureny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.07.2012 11:58 stavinoha – Inzerenti - podvodníci
Zdravím, chci upozornit na inzerenta s nickem gastrogel12 z Kaplic. Poslal mi úplně něco jiného, než jsem si objednal. Slíbil nápravu, že mu to mám na dobírku vrátit, že mi pošle správné zboží a zase poslal něco jiného. Je to buď podvodník nebo neschopný člověk, který nerozumí vůbec tomu co prodává... Pozor na něho.. Důvěřuj, ale prověřuj!! rozzureny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.05.2012 21:04 threat
Tak bych taky přispěl,dejte si pozor na pana Jakuba Vágnera z Mostu,který inzeruje pod přezdívkou "taeme".Po domluvě za nepřeživší tvory slíbyl že mi vrátí peníze,po skoro dvou měsících se nic neděje,když mu napíši,tak odepíše abych mu poslal číslo účtu,které musí už znát nazpaměť.Taky se mi dostalo odpovědi,jakože od pana Vágnera st.,že mladý je na praxi a po příjezdu vše vyřídí,zase nic. Mimo jiné jsem si našel pana Vágnera Jakuba na černé listině v jednom akva shopu.Tak se mějte a všem přeji jen dobré zkušenosti s prodejci.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   06.04.2012 21:08 Žena glumča [424] - LabyrintkyRe: Tragett
asi bych tuto sněhovou kouli měla ukončit zprávou,že dneska mi rostlinky došly v pořádku ano .Děkuju.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 21   04.04.2012 21:29 Muž Tragett [61] - Mořské rybyRe: glumča
Uzavreme to tim, ze rostlinky dostanes, rekl bych v uspokojivem mnozstvi. Ozvat jsem se mel, chybu priznavam, omlouvam se za ni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   04.04.2012 21:21 Žena glumča [424] - LabyrintkyRe: Tragett
Dobře,necháme toho.Pokud to chceš ještě rozebírat dál,tak přes vzkazy..
A nemusíš mi posílat všechno co máš,pokud nemáš navíc,tak neposílej,seženu si ji tedy jinde.Ale příště ji nenabízej.
A pokud toho máš tolik na vyřizování,stačilo by napsat,že to z tvé strany bude trochu trvat.
Eva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.04.2012 20:57 Muž Tragett [61] - Mořské rybyRe: glumča
Tak ja mam v profilu i jine kontakty, ICQ, e-mail, telefon, nekoukam denne na vzkazy, omluvuju se ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 16   04.04.2012 20:51 Žena glumča [424] - LabyrintkyRe: Tragett
Tak proč mi to nenapíšeš?To je to tak těžký napsat mi vzkaz,když tu jsi denně? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   04.04.2012 20:41 Muž Tragett [61] - Mořské rybyRe: glumča
No, nechtěl jsem, ale přeci jen ... Dostal jsem pár vzkazů, že se tu můj nick řeší ... Tak snad jak to skutečně je ... nechci být a nejsem podvodníčkem, co se pro pád korun nechá zničit na fóru, které denně navštěvuji ... Popravdě (ať to zní jakkoliv divně), první balíček se ztratil, poštovné jsem dostal proplacené. Druhý balíček TADY na poště protrhli a tím pádem byl celý mokrý, což se mi už stalo jednou s krevetama (přežily 14 dní, než se pošta uráčila dát vědět). Nemám potřebu někoho obírat, oškubávat, nebo já nevím co, možná to bude znít pozvneseně, ale jako OSVČ se nemám úplně špatně ... :) Nicméně práce je dost, domů se vracím večer, odjíždím ráno, nechal jsem to pád dní "vyhnít", jsem trošku flink, to přiznávám ... Každopádně kytky jsou zabalené (dal sem všchno, co tu mám), připravené a ráno jedu na poštu. Nechci se obhajovat, očisťovat, a už vůbec nechci, aby si tu někdo myslel, že kytky posílám na základě zveřejnění mého nicku tady v této sekci. V okolí je spousta akvaristů, se kterými si měníme, darujeme spoustu věcí a nikdy nebyl problém. Přeji všem zúčastněným příjemný zbytek dne a uživatelce "glumča" se ještě jednou omlouvám :) holt, mladá, zrychlená a velmi nesvědomitá generace ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   04.04.2012 20:17 Žena glumča [424] - LabyrintkyRe: sollik
Pár vzkazů jsem mu poslala.Přece když je "míček" na jeho straně,tak by to měl být on,kdo se stará a třeba sám napíše.Ne,že se budu pořád připomínat.Právě že ten nick je celkem známej,tak mě to samotnou překvapilo.Jen jsem napsala svou zkušenost,aby třeba nenaletěli i ostatní.Jde mi hlavně o princip.Toť vše.
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.04.2012 20:16 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Yirka
že by si někdo kvůli pár desetikorunám nebo stovkám zkazil renomé.
(Výjimka existuje - viz p. Blaško, ale ten už je profláknutý)

To ale nebylo kvůli pár stokorunám ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.04.2012 20:06 Muž Yirka [9137] Dovolím si říci,
že jsem za ta léta pár obchodů dohodnutých zde na stránkách neosobně realizoval jako prodávající i jako kupující a nikdy nebyl problém. Ani se mi nechce věřit, že by si někdo kvůli pár desetikorunám nebo stovkám zkazil renomé.
(Výjimka existuje - viz p. Blaško, ale ten už je profláknutý)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.04.2012 20:06 Muž Ad@m [1051] Re: sollik
To hej, nemôžeme tu niekoho odsudzovať len podľa prvého dojmu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   04.04.2012 19:59 Muž sollik [257] - CichlidyRe: glumča
Mě to příjde divný. Je tady už dlouho, aktivní a určitě nemá za potřebí si kvůli nějaké kytce dělat špatné jméno. V profilu má spoustu kontaktů, zkoušela ses mu připomenout? Ne každý má na starosti jen akvárko .....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.04.2012 15:02 Žena glumča [424] - Labyrintky
Ač nerada,napíšu svou špatnou zkušenost s uživatelem Tragett.
Měla jsem zájem o salvinii,kterou nabízel v inzerátech,domluvili jsme se tedy na výměně rostlinek.14.3. dorazily rostlinky ode mě k tomuto uživateli a já na salvinii zatím marně čekám (tedy už nečekám).Nejdříve jsem brala jeho vysvětlení,že je chyba v České poště,že balíček odesílal.Domluvili jsme se tedy,že rostlinku pošle znovu,ale tím ustala veškerá komunikace po vzkazech.
Toť má zkušenost.Já se jen utvrdila v tom,že posílat poštou už nic nikomu neznámému nebudu...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.03.2012 19:48 Muž Yirka [9137] Re: romant
Tak tak, je to jen takový akvaristický Lančík. (Znalí znají). Pokud se nebude na trollování reagovat, přestane ji(ho) to bavit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   07.03.2012 19:45 R Muž romant [27987] Re: všichni
Čím více se to bude řešit, tím líp to lidem tohoto typu(s touto diagnózou) bude dělat. Nechal bych to Chocholouškovi a uklidnil se třeba výměnou vody. :) Co už taky jinýho já můžu doporučit. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 19:37 Muž D@n!€L [74] - LabyrintkyRe: spajk17
Před pár měsíci někdo neregistrovaný psal k nádržím pod podobnou přezdívkou, jako mám já komentáře, které bych nikdy nenapsal - vždycky to byly pěkné nádrže. Ani by mně nepřekvapilo, kdyby to byla ona!! :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2012 21:06 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: spajk17
Takto neřeš ani tady. jestli tohle vlákno sleduje, tak ji to taky přiživuje. Je to přece super holka ne? ;-) hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2012 21:02 Muž spajk17 [19] - Raci, krabi, krevetkyRe: Zoidik
taky že už to neřeším nic ji neodepisuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.03.2012 21:00 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: spajk17
Neřeš to, zbytečně si ničíš nervy ;-)
Maj z toho potěšení, prostě se tím baví a ty tím, že to tak řešíš jim děláš radost, což je por ně důvod, proč tě víc a víc vytáčet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2012 20:52 Muž spajk17 [19] - Raci, krabi, krevetkyRe: spajk17
ahoj,zase tet asi před 10 minutami mi psala zase karolin
jedn iživatel se jmenuje skoro stejne jako ja(spaik a ja spajk17

rybicky.net/nadrze/14796
neřeknu
6.3.2012 19:14 Nevhodný příspěvek nahlášen Ale copak mi ty komentáře mažeš?Jen pro vaší zajímavost na jednom jse jmenuje spaik a na druhém spajk17
neřeknu
6.3.2012 18:59 Nevhodný příspěvek nahlášen Velmi vtipné spaiku mít 2 účty.Na jednom pod jménem spaik a na druhém pod spajk17!Jen jse tu vidáváš!Jo a jen jestli si to tu zase zablokuješ bebo tento koment odstaraníš tak mi bude celkem dost věcí jasnech
nevím to jiste jestly je to karolina ale podle toho jak se tam chova tak asi jo...
už si fak nevím rady stou holkou co mam delat rozzureny možna to uživatel smazal užprotože tam nechce mit diskuzni forum...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2012 19:29 Muž spajk17 [19] - Raci, krabi, krevetkyRe: Filip980
kdyby nekoho neotravovala tak to není ona no rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.03.2012 18:44 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Filip980
Základem je si uvědomit že NENÍ žádný Karel smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2012 18:32 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: Deathbull
Přitom konverzaci se mnou začala ona, odpověděla mi na inzerát, který jsem si napsal ohledně mechů atd. a napsal mi, že mi dá ty rostliny zadarmo, když jí odblokuju účet. Na to jí já napsal to, co jsem napsal už výše a taky to, že já ho nemůžu odblokovat a i kdybych mohl tak bych to neudělal. A potom už začal karel a ona napsala že mě prý nahlásila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   06.03.2012 18:28 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Filip980
Karolin je totální magor, mladá holčina s velkým psychickým problémem a jak koukám i psychiatrickým...protože ta její schizofrenie a lhaní je nabíledni.

Ignoruj ji a neboj sice jsi občas taky dáreček ale v mezích, kvůli bláznům co se vydávají za své strýce, otce a možná i křečky nebo tak redakce určitě mladé kluky se zájmem o akvaristiku banovat nebude..na to jsou tady jiní náctiletí kandidáti, podobní jako Karolin...taky ulhaní až se jim od huby práší.

Mohou být rádi že nemám právo mazat profily, protože by jich dalších cca 10 opustilo toto forum...a skutečně by to nebyla žádná škoda ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2012 17:56 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: Filip980
V redakci nic nahlášeno není ;-) :) A rozhodně nebudeme blokovat bezdůvodně jen na základě přání nějakého ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2012 17:54 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: Johan
No napsala mi to ta karolin, že mě nahlásila, tak doufám, že mě redakce (vy) nebloknete.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.03.2012 17:54 harpunar Re: Filip 980
Nepropadat panice a nepředposírat se s blbů,jest mé krédo již pár desetiletí!!! Takže pohoda a dlouhý kouř Filipe!!!! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2012 17:53 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: Johan
Už jim nepíšu nic, nechci mít nějaký zbytečný problémy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2012 17:52 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Filip980
Asi sem někde přehlédl kus diskuze, ale nechápu proč bys měl být blokován. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   06.03.2012 17:45 harpunar Re: Filip 980
Buď v klidu chlape,jestli je tohle vemeno policajt,tak ať si přečte paragraf o vyhrožování!!! Nejspíše to bude trubec,který dvakrát týdně onanuje na hajzlu a dělá ramena!!! Ty brďo s tímhle monstrem bych rád rozvinul plodnou debatu!!!! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.03.2012 17:26 Muž Filip980 [398] - Rostliny
Tak ta potvora Karolin mě prý nahlásila redakci. Doufám, že mě nebloknou. :-( Přitom jsem jí ani moc neřekl jen to, jak si může vymýšlet o lidech takový věci, že se za sebe nestydí.

Tyhle e-maily jsem dostal, ten karel misterka se z jejího otce stal strýc :-D :-D :

KarelMisterka@seznam.cz napsal Nazdar nezahrávej jsi se mnou protože jestli víš co dovedou policajti udělat tak jsi na správné adrese.Jen tak pro tvou zajímavost bych ten účet velmi rychle odblokoval nebo budeš mít problémek.Takže dělej!!!!!Jestli nerozumíš česky tak jsi to vygoogluj!!!Trapáka.Jen jsem její strýc takže jsi dej bacha nebo jsi o tobě všechno zjistím a brzy se nedostaneš ani na počítač protože ti ho celej zabanujeme!To se asi rodiče potom budou divit až nebudou moc jít na internet a na počítač co?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   26.02.2012 13:01 S Muž invalida [3881] Re: Zoidik
Mezi náma..spajk je taky éro...nedramatizoval bych to ano

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] 7 8

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 50193x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11273-podvodnici-mezi-nami?od=201