Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Glomat T5/T8 Controller

 

NápovědaFórum » Technika » Osvětlení 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 6 Žádná další stránka   1  
Glomat T5/T8 Controller
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 23:23 Muž gigimasters [8] Re: krysikmouse
no asi je ale hotový.. to je problém našel jsem tohle: levnaakvaristika.cz/…
jenže to mi příjde málo watů a navíc je to na drahé glo zářivky
a elektrikář boužel nejsem..
nebo myslíš že můžu koupit na to třeba osvětlní do kuchyn a položit to na sklo?
a ted jsem našel tohle jenže je to o kanceláře je to na zářivky 60cm což je super ale nevím jak je to dlouhé celkově aby to moc nepřesahovalo akva.. a taky nevím jestli je to vhodné pro akvárium. shop.narva.cz/…
je to druhý od spod první sloupec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 23:14 Muž krysikmouse [11] Re: gigimasters
me se ten glomat zdá predraženej .. koupil bych radši hotový svítidlo pokud nejsi elektrikář...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 22:56 Muž gigimasters [8] Re: krysikmouse
tak tam jedině přidat reflektor.. ale nikdy jsem je neměl takže nevím jak se uchycují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 22:49 Muž krysikmouse [11] Re: gigimasters
no jo ale když to položíš na sklo tak ti to bude svítit nahoru taky ne ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 22:38 Muž gigimasters [8] Re: Mrakoplash
no prý ten glomat taky není..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 22:34 R Muž Mrakoplash [1776] Re: gigimasters
jenze to nebejva vodotesne takze muzes prijit k urazu, nebo nekdo jinej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 22:33 Muž gigimasters [8] Re: Mrakoplash
no jak se tam koukám tak stačí jít do kuchynských potřeb a koupit osvětlení pro vhodné trubice.. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 22:29 R Muž Mrakoplash [1776] Re: gigimasters
v pohode :-D kdyz si projdes na webu ruzny galerie tak uvidis kdo ma jak reseny svetlo ;-)
zkus treba na googlu hledat obrazky aquarium lights
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 22:26 Muž gigimasters [8] Re: Mrakoplash
Díky ale s té fotky není moc poznat jak to je.. a promin že jsem to nepoložil jasněji. No právě já hledal popis toho výrobku od glomatu a nikde nebyl.. jen tak jedna dvě věty..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 22:22 R Muž Mrakoplash [1776] Re: gigimasters
podle toho jak si to napsal, tak si se ptal na ten kontroler :-D

zarivky se daji pridelat ruzne ;-) zavesit nad akva polozit s tim ze je jeste necim podlozis atp. Kdyby jsi zkusil trochu hledat tak si na fotkach vsimnes jak vselijak to maji lidi reseny.
(treba tady www.fbas.co.uk/…) :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 22:18 Muž gigimasters [8] Re: Mrakoplash
No ale já myslel jestli ti zářivky můžu položit na akva jen tak volně.. (když knim třeba koupím reflektor)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 22:16 R Muž Mrakoplash [1776] Re: gigimasters
podle fotek na www.zoosmid.com/…

se to da polozit mimo akva pac to ma dost dlouhy kabliky ;-) (google cca 10s)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2008 22:13 Muž gigimasters [8] – Glomat T5 Controller 2 x 24 W
www.zoo-hobby.cz/… tady je odkaz
Máte s tím někdo skušenosti? na jaké je to zářivky? a také to se jen zapojí do zásuvky a položí na sklo akvária? nebo se to musí zabudovat nějak do krytu..
Díky za odpověd :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 5 ...... [6]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 9214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10614?od=251