Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

PROFIPLANTS COMPLETE PLUS - Recenze a zkušenosti

 

Atlasy » Výrobky » Akvarijní komplety » Akvarijní nádrže » PROFIPLANTS COMPLETE PLUS   Nápověda 

PROFIPLANTS COMPLETE PLUS

Speciální a kompletní silně koncentrované hnojivo pro akvarijní rostliny se železem, dusičnany, fosfáty a draslíkem pro akvária bez ryb, nebo s bujnou rostlinnou vegetací. Tento vícenásobně stabilizovaný výrobek je výsledkem mnohaletého výzkumu.

Akvarijní rostliny stejně jako každý jiný živý tvor potřebují výživu. Jelikož je vodovodní voda na některé látky velmi chudá, je třeba tyto látky do akvária dodávat. PROFIPLANTS COMPLETE PLUS® obsahuje všechny potřebné základní živiny, které je třeba do akvária dodat ve vhodném složení. Důležité je také pravidelně měnit vodu, odkalovat zbytky rostlin a exkrementy z ryb. Nejlepší ověřenou metodou je dávkování hnojiva ve stejný den v týdnu vždy po výměně vody. Té měníme podle potřeby asi 1/3 až polovinu obsahu akvária. Hnojivo dáváme vždy ihned po založení nádrže, nebo výměně vody. Rostliny potřebují přísun živin ihned a vždy, stejně jako my lidé, jinak se během krátké doby stane, že začnou chřadnout. Pokud máte akvárium s mnoha rybami, nebo ne dobře zarostlé, potom použijte na hnojení přípravek PROFIPLANTS COMPLETE®, které neobsahuje dusičnany a fosfáty v menším množství. Hnojivo samozřejmě neškodí ani rybkám, ani krevetkám.

Výrobce: PROFIPLANTS | Zdroj: https://www.profiplants.czprodukt/profiplants-complete-plus

Recenze a zkušenosti akvaristů
přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele Nikdo zatím nevložil zkušenost s tímto výrobkem. Buďte první!
Citace z prezentací
*275l aquascapeErmack7ml každý den

Zobrazit všechny prezentace s tímto výrobkem (i bez komentářů)

© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/vyrobky/3237-profiplants-complete-plus