Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

PROFIPLANTS JUNIOR SUBSTRATE - Recenze a zkušenosti

 

Atlasy » Výrobky » Dekorace » Substráty » PROFIPLANTS JUNIOR SUBSTRATE   Nápověda 

PROFIPLANTS JUNIOR SUBSTRATE

Podrobný popis produktu
Tento substrát je určen pro akvaristy, kteří nechtějí vydávat mnoho peněz za pečené substráty. Jedná se o nepečený substrát určený pod písek, kterého by mělo být minimálně 2 - 3 cm. Pro vodní živočichy je samozřejmě naprosto neškodný, a je vhodný i pro velmi náročné akvarijní rostliny.

Návod pro správnou práci se substrátem:

Do prázdného akvária bez vody dáme potřebné množství substrátu, které by mělo být na výšku přibližně 2 - 3 cm. Čím více substrátu dáme, tím déle bude akvarijní rostliny vyživovat. Do substrátu je zcela zbytečné přidávat jakékoliv další výživné komponenty, protože jimi už je substrát doslova nabitý. Substrát zasypeme pískem ve vrstvě alespoň 3 cm a potom teprve napouštíme vodu - nejlépe na talířek umístěný v akváriu, aby se substrát nevyplavoval. Prvních několik dní je dobré vyměnit alespoň trochu vody, protože některé živiny uniknou do vody při sázení rostlin. Zhruba po roce až dvou letech bude substrát již částečně vyčerpaný a proto je vhodné jej oživit hnojivy typu jílové kuličky, výživné granule a podobně.

Výrobce: PROFIPLANTS | Zdroj: https://www.profiplants.czprodukt/profiplants-junior-substrat

Recenze a zkušenosti akvaristů
přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele Nikdo zatím nevložil zkušenost s tímto výrobkem. Buďte první!
Citace z prezentací

Zobrazit všechny prezentace s tímto výrobkem (i bez komentářů)

© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/vyrobky/3226-profiplants-junior-substrate