Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Sera siporax algovec Professional - Recenze a zkušenosti

 

Atlasy » Výrobky » Filtrace » Filtrační hmoty » Sera siporax algovec Professional   Nápověda 

Sera siporax algovec Professional

S tímto výrobkem začíná nová kapitola v boji proti řasám v akváriu.
Tento produkt obsahuje bakterie spotřebovávající živiny v dlouhodobě stabilní formě. Naše vysoce výkonné filtrační médium sera siporax Professional zde slouží jako nosné médium. Médium začne velmi krátce po styku s vodou pracovat a rozmnožovat se. Odstraňují živiny řas – obzvlášť fosfáty – z vody a fungují tak na principu konkurence ve výživě proti nežádoucím řasám v akváriu. Růst řas je zastaven a populace řas je dlouhodobě redukována. v případě preventivního použití je zabráněno kvetení řas.
Díky svému systému pórů je sera siporax Professional ideálním substrátem pro obsažené bakterie. Enormní povrch umožní optimální podmínky růstu a je důležitý pro rychlou účinnost produktu. sera siporax algovec Professional lze snadno použít do stávajících vnitřních či vnějších filtrů jako běžné filtrační médium.
Protože bakterie jsou ve velmi stabilním stádiu sera siporax algovec Professional lze skladovat po dlouhou dobu bez ztráty účinnosti i ve složitějších klimatických podmínkách.
sera siporax algovec Professional 210 g je odpovídající pro 600 litrů.
Dávkování: Vložte 17g na 50 litrů (2 tablety na litr akvarijní vody) do komory akvarijního filtru.
sera siporax algovec Professional by měl být kvůli obnovení populace bakterie nahrazen po měsíci. "Použitý" sera siporax algovec Professional lze ideálně ponechat ve filtru jako vysoce výkonné filtrační médium.

Výrobce: Sera | Zdroj: sera.czfiltracni-media-sladkovodni/4348-sera-siporax-algovec-professional-4001942084840

Recenze a zkušenosti akvaristů
přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele Nikdo zatím nevložil zkušenost s tímto výrobkem. Buďte první!
Citace z prezentací

Zobrazit všechny prezentace s tímto výrobkem (i bez komentářů)

© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/vyrobky/2550-sera-siporax-algovec-professional