Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristické odkazy

 

Odkazy » Vtipy o akvaristice 

Plují dvě rybičky v moři a najednou nad nimi propluje ponorka. "Vidělas to?! Co to bylo?!" povídá jedna. Druhá odpoví: "Ale nic zvláštního, jenom lidi v konzervě."
Rybář chytí zlatou rybku, a ta mu povídá: "Když mne pustíš, splním ti tři přání." Rybář ji pustí, rybka odplave, a nakonec povídá: "Ti staří lidé, na všechno se nachytají."
Chytá rybář ryby, a vyloví zlatou rybku. Hodí ji zpátky do vody, a rybka povídá: "Já jsem přece zlatá rybka, co takhle tři přání?" Rybář se na ni podívá, zamyslí se a odpoví: "No dobře, tak co chceš?"
Chytá blondýna ryby, až vyloví zlatou rybku. Rybka jí povídá: "Pusť mě! Splním ti tři přání!" Blondýnka na to: "90-60-90!"
V novinách je článek, kde se píše, jak vědci zkřížili zlatou rybku se žralokem. Vzniklá rybka vám splní poslední tři přání.
Rybář chytí zlatou rybku, hodí ji zpět do vody, a začne nadávat: "Zase zlatá, kdo to má stále jíst?!"
Pan Spejbl řve po Hurvínkovi: "Hurvajs, vyměň rybkám tu vodu!" Hurvínek přemýšlí, a nakonec povídá panu Spejblovi: "Ale taťuldo, vždyť ony ještě nevypily tu starou!"
Plave ryba v medu a povídá: "Jééé, to je ale hustýýý."
"Jean, prší venku?" "Ano pane." "Tak jděte vyvenčit rybičky!"
"Jean, nachystejte mi kulovnici, půjdeme na ryby." "Ale pane, nebylo by lepší vzít si udici?" "A vy si myslíte, Jean, že když budu vyhrožovat rybáři udicí, tak mi nějakou rybu dá?
Žádný věděc nedokázal, že jídlo z ryb podporuje uměleckou činnost, ale pokud se člověk zaposlouchá do povídání rybářů, může říct, že rybaření podporuje fantazii.
"Včera mě vyhodili z práce. Dělal jsem v ZOO. Nechápu to, ti tučňáci přece ledním medvědům chutnali mnohem více, než nějaké zmražené ryby."
Přijde Pepa do Zverimexu a ptá se: "Kolik stojí ta zlatá rybka?" "Sto korun." "To je moc. A neměl byste tu samou ve stříbrném provedení?"
"Víte, jaká zvířata nebyla v Noemově arše?" "Nevím." "Ryby - zůstaly v moři." "Tak to je mohli čtyřicet dní chytat a měli by čerstvé maso." "Nemohli." "Proč?" "Měli jen dva červy."
"Pepíčku, nakrmil jsi rybičky?" Ptá se maminka pepíčka. Pepíček odpoví: "Ano maminko, ale zapoměl jsem jim dát napít."
Plavou tři žraloci v moři a povídají si! Jeden řiká: "Pánové, já sem před měsícem sežral Američana a týden mi bylo blbě, jak byl narvaný těmi hamburgy!" Druhý na to: "To nic není! To já sem před dvěma měsíci sežral Rusáka a tejden sem byl ožralý, kolik v sobě měl alkoholu!" a třetí: "To je proti tomu mému čajíček! To já sem před rokem sežral českého úředníka a týden jsem nemohl plavat, jak byl dutý!"
Když se plaváním hubne, tak co poté dělají velryby špatně?
Chytí rybář zlatou rybku a ta mu říká: "Pokud mě pustíš, splním Ti tři přání, ale bohužel tvoje tchýně toho bude mít vždycky dvakrát tolik." Rybář si přeje dům s bazénem. Stane se, ale jeho tchýně získá dva domy a dva bazény. Rybář si po přeje mercedes. Stane se, ale jeho tchýně dostane dva mercedesy. "A jaké je tvé poslední přání?" zeptá se rybka. Muž odpoví: "A teď chci mít čtyřicýtky horečky..."
Přijde jeden podnikatel ke druhému na chatu na grilování a v tom kouká, jak se nad ohněm griluje zlatá rybka. Zhrozí se a povídá kamarádovi: "Zbláznil ses, vždyť to je zlatá rybka, ta Ti mohla přeci splnit tři přání!" Ten druhý se protáhne a v klidu odpoví: "Neboj, ty už mi splnila."
Rybář chytne zlatou rybku, a ta mu povídá: "Splním ti tři přání, jen mě už neházej do té špíny!!!"
Když pustíte kapra zpátky do vody darujete mu svobodu... teda nemá-li dole ženu.
Povídá jeden žralok druhému: "Člověk je v podstatě dobrý."
"Tati, co je to kamzík?" "Ale... taková blbá ryba." "A tady píšou, že kamzík skáče po skalách." "No tak vidíš, jaká je to blbá ryba."
Rybář chytne zlatou rybu a ptá se jí: "Splníš mi tři přání?" "Po kolikáté ti mám říkat, že mám žloutenku?!"
Jaké má rybka oči? Vodotěsné.
"Jak určíte věk ryby?" - "Podle očí." - "Cože?" - "Čím dále od ocasu, tím je ryba starší."
Chytí rybář zlatou rybku a ta mu povídá: "Když mne pustíš, splním ti jedno přání." "Hm, tak já bych chtěl dálnici z Evropy do Ameriky..." zamyslí se rybář. "No, nemáš tam přece jenom něco jednodušího? " "Mám ještě něco, chtěl bych pochopit ženskou logiku," navrhne rybář. "Tu dálnci dvouproudovou nebo tříproudovou?" Ptá se rybka.
Chytí policajt zlatou rybku a ta mu lidským hlasem povídá: "Když mne pustíš, splním ti tři přání..." Policajt chvíli přemýšlí a pak vyhrkne: "Občanku, řidičík a techničák!!!"
Vyhodí moře na břeh zlatou rybku. Jde kolem dědeček a rybka na něj volá: -Když mě hodíš zpátky, splním ti tři přání.- Ale dědeček do ní kopne se slovy: -Já na tebe kašlu, já jsem kouzelnej dědeček.iblik
Při povodních: Plavou dva kapři rozvodněnou Vltavou a jeden povídá: "Představ si, že jsem byl včera poprvé v Nároďáku a oni ti měli jako na potvoru zavřeno."iblik
Rybář sedí na břehu řeky u svých prutů. Zaslechne volání o pomoc, skočí do vody a zachraní tonoucího. Když se muž probral z mdloby, dojatě zachránci děkuje. - Nechte toho, přeruší jej netrpělivě rybář, a raději mi řekněte, jestli tam dole jsou vůbec nějaké ryby!iblik
Jsou Angličan, Američan a Moravák na ostrově a chytí zlatou rybku. "Když mně pustíte splním každému tři přání". Američan si přeje velký ranč, stádo dobytka a aby byl doma. A zmizí. Angličan chce velkou vilu v zahradě, prosperující podnik a aby už byl doma. A zmizí. Moravák přemýšlí a říká. Já tady chci plný sklep vína a plný sklep slivovice. Potom se zamyslí a řekne: Samotnému je mi tu smutno ať jsou ti dva zase zpátky tady.iblik
Jde rybář v zimě chytat ryby, do ledu vyseká díru, nahodí a čeká až zaberou. A tu slyší: "tady nic nechytíš!" Rybář jde o kus dál a vyseká další díru, znova tajemný hlas: "tady také nic nechytíš!" Rybář, už trochu naštvaný, jde znova o kousek dál a znova vyseká další díru, nahodí a čeká. Opět se ozve hlas: "tady zase nic nechytíš!" To rybáře dopálí a ptá se: "Kdo to pořád volá, kdo mě stále ruší?" - "Tady správce zimního stadionu!"iblik
"Co děláš?" - "Kopu hrob pro mojí zlatou rybičku." - "A proč tak velký?" - "Je v tvém kocourovi!"
Chytí rybář zlatou rybku a rybka povídá: "Když mě pustíš, tak ti splním tři přání." A rybář na to: "Já mám jen jedno. Abys neměla kosti."hanz
"Tos neviděl tu povodeň u nás - řeka tekla tak rychle, že ryby v zatáčce vylétaly na břeh!"
Taktika použití bojových delfínů se na poušti osvědčila jen z části.
Ruský zbohatlík chytí zlatou rybku, zálibně si ji prohlíží a povídá: "Co pro tebe ty chudinko zlatá můžu udělat?"
Sardinkám se uřezávají hlavy proto aby se vešly do konzervy.
Rybí maso je zdravé, protože obsahuje mnoho fosforu, který je smrtelně jedovatý.
Velrybí samec plave okolo své drahé polovičky a brblá: "Kupa ekologických aktivistů, světové vlády a různé nadace vyvíjejí enormní úsilí na záchranu našeho druhu, ale tebe bolí hlava!"
Dvě akvarijní rybky se dlouho o čemsi hádají. Nakonec jedna rozhorčeně uzavře debatu: "No dobře! Připusťme, že Bůh neexistuje. No ale kdo potom vyměňuje vodu v akváriu?"
Baví se dva kapři a ten jeden se ptá: "Věříš na život po Vánocích?"
Ryby jsou poctivé, neberou a neberou.
Co se stane, když podáte pirani pomocný prst? Sežere vám celou ruku.
Velké mořské ryby se živí sardinkami. Ale čím si otvírají plechovky?
Cestující si stěžuje letušce: "Mně se zdá, že letíme moc nízko." "Nebojte se pane, to se vám jen zdá." "No tak tedy dobře, ale ať na mě ta ryba přestane tak hloupě civět."
Na talíři se smaženými vodními živočichy leží stočená rybka. "Vida, tuhle ulovili zrovna, když vybírala zatáčku."
"Honzo, jak se říká akvárku, kde jsou rostliny, řasy a ryby v rovnováze a není třeba do něj zasahovat?" "Fungující, Evičko, fungující!"Johan
Žralok povídá: Sežral jsem českého policajta,a ten byl tak dutej, že se dodnes nemůžu potopit!
Povídají si dva kamarádi: "Já jsem vylovil dvoumetrovou štiku." - "A já zapálenou svíčku." - "Lžeš! Svíčka ve vodě nehoří." - "Zkrať štiku a já zhasnu svíčku."Rex
"Nejsou to ryby, co na zimu plavou na jih?" "Ne, to jsou ptáci." "Ptáci plují v zimě na jih? Jakpak dýchají?"Rex
Co se stane,když se srazí dva električtí úhoři? Zkratují se navzájem a zemřou.
Maminka s dcerkou chytí zlatou rybku, a ta jim říká: "Když mě pustíte, splním vám tři přání!" Dcerka hned vybafne: "Já chci ježka!" Matka na to: "Do prdele s ježkem!" ... za chvilku: "Ježka z prdele ven!"Rex
Rybář chytí zlatou rybku, ale nevnímá ji. Rybka říká "Když mě pustíš, splním ti tři přání!" Rybář arogantně odpoví: "uhni!" A rybka uhnila....Rex
Normálně sme si byli s Karlem zaplavat a najednou koukám: dvě holinky! Lekl sem se tak, že sem málem lekl. Rychle sme to stočili dolů, ale už nás táhli ven. Někam nás vezli. V kádi nás bylo padesát, pak stopadesát. Když sme uslyšeli koledy, Karel řekl, že sme definitivně dočvachtali. Pak zmizel v poběráku. Potom vytáhli mě a hodili mě na váhu. Věděl sem, že mám tři kila, ale musel jsem nějak přibrat, protože sem měl najednou čtyři a půl. A jak tak koukám kolem, všude byla krev a šupiny a taky Karlova ploutev. "Hezčího tam nemáte, vypadá nějakej nemocnej," řekla ta velrybí sajtkára. Vím, že nejsem žádnej DiCaprio, ale stejně mně to hejblo žlučí. Navíc sem byl vždycky zdravej jako ryba! Začal sem se mrskat. Spadl sem na zem, byla tam tlačenice, někdo na mě šlápl a někdo pohotovej mě šoupnul do igelitky. Skončil sem ve vaně v nějaký dost nevkusný koupelně. Nejhorší byli ti nejmenší, v hlavě fakt vypuštěno, furt do mě šťouchali, furt se se mnou fotili, jednou jsem jim spadnul do záchodu, bylo to horší, než když tenkrát v rybníce hráblo tý štice. Ten největší, taky fakt mělčina, ten zase chodil do tý koupelny kloktat fernet, říkal, že je na dně, ale hladinku měl pořád slušnou a ještě po mně chtěl splnit naprosto nereálný přání. V noci se mě snažila sejmout nějaká cáklá kočka. Pak jsem zase uslyšel koledy. Třikrát vplul do koupelny ten věčně nacucanej se sekáčkem v ploutvi a třikrát zase odplul. Načež dopluli všichni a vejrali na mě jak elektrickej úhoř na zásuvku. Ty malí brečeli tak, že ta vana přestala být sladkovodní. Zase mě šoupli do igelitky a šlo se k řece a tam už jim fakt vodtekla všechna soudnost: pustili mě do tý ledárny! Viděl sem ještě, jak se všichni objímají. Na Štěpána už sem plaval břichem vzhůru.doklwnik
Víte jak blondýna zabije vánočního kapra??......Utopí ho.
Nepijte vodu - ryby se v ní množí!matlala
Potkají se dvě žížaly a jedna povídá: "Hele, kde máš starýho?" "Ale, kluci ho vytáhli na ryby..."MarekP
Rybář chytí zlatou rybku, vytáhne ji na břeh, a rybka najednou promluví lidským hlasem: "Když mě pustíš, splním ti tři přání." Rybář na to kouká jako zjara, a ještě než se vzpamatuje z překvapení, vykoukne z vody jiná ryba a povídá: "Nepouštěj ji, kecá."Rex
Připluje takhle úhoř ke kaprovi a říká: "Jak se máš?" Kapr: "Dobře." Úhoř: "A co zdraví?" Kapr: "Ujde to." Úhoř: "A co šupiny?" Kapr: "Rostou." Pluje kolem mřenka a říká: "To sis ještě neuvědomil, že žádné nemáš?" Kapr: "No jo, já jsem vlastně lysec, ach jo, já zapomněl."Rob
Rybář říká ženě „měsíc ženo měsíc se nemusíš starat o jídlo“,To jsi nachytal tolik ryb?Néé ale prochlastal jsem celou výplatu…Rex
Do krokodýlova jezírka chodí žába na ryby. Krokodýl se kvůli tomu hněvá a v duchu si poví: „Zeptám se žáby, jestli mi chodí na ryby. Když odpoví, že ano, sežeru jí, protože je drzá a když odpoví ne, sežeru jí taky, protože lže.” Na druhý den si hlídá krokodýl svoje jezírko a když přijde žába, ptá se jí: „Žábo, chodíš mi na ryby?” Žába se na něj podívá a povídá: „Víš co, krokodýle, běž do prdele!”Rex
Na břehu řeky si povídají dva rybáři. „Je zajímavé, že moje žena si pamatuje přesně den naší svatby a já si na něj nevzpomenu nikdy!” „To se dá vysvětlit velmi jednoduše, vzpomínáš si na den, kdy jsi chytil svoji největší rybu?” „Jasně! Bylo to 3. září 1953!” „No vidíš! A ty si myslíš, že si to pamatuje i ta ryba?”Rex
Na rybách se potkají dva rybáři, jeden celý potlučený a ten zdravý povídá tomu druhému: „Člověče, chlape co se ti stalo?“ A ten druhý odpoví: "Ale, chtěl jsem na zahradě posbírat nějaké ty žížalky, dal jsem do země 220, aby rychleji lezly a místo žížalek vylezli horníci.Rex
Rybář chytí zlatou rybku a chystá se ji zmasit. Rybka povídá: „Zadrž, když mě pustíš, splním Ti tři přání.“ Rybář se zamyslí a povídá: „Tak dobře. Chtěl bych mít nádhernou krasavici a tolik peněz, abych měl do smrti všechno, na co si vzpomenu.“ A najednou vedle něj stojí krasavice, radost pohledět a tolik peněz, až oči přecházejí. Rybka povídá: „A co Tvé třetí přání?“ Rybář na to: „Vzdyť já už všechno mám, nic nepotřebuju … víš ty co? Mám na Slovensku kamaráda, věčně s něčím nespokojeného, splň mu to, co ráno vysloví jako první, když vstane z postele.“ Rybka souhlasí. Druhý den ráno vstane slovenský kamarád, vyleze před chalupu, protáhne se, promne oči a povídá: „Jááááááááj, sto kokotou do riti a hrdzavá kotva do chrbta…!“Rex
Rybář vytáhl zlatou rybku. Prý ať ho pustí, že mu splní tři přání. Chtěl být bohatý, mít krásnou ženu a být slavný. Když se ráno vzbudil, tak kouká - všude zlato, luxus. Otevřou se dveře, vstoupí krásná ženská, přijde k posteli, políbí ho na čelo a říká: "Vstávej, Ferdinande, musíme do Sarajeva!"Zoidik
Víťa Koženejch si na Bahamách jde zarybařit. Vytáhne zlatou čudlu. Se slovy "kurva zase zlato" s ní flákne zpátky do moře. Ryba vystrčí palici a říká" Ty Víťo, tys nebyl nikdy malej kluk? Neslyšels pohádku o zlatý rybce? Co takhle tři přání? Víťa odvětí,a jó vlastně! Co potřebuješ?invalida
Jak určíte věk ryby? ptají se odborníka. Podle očí. Cože? Čím dál jsou od ocasu, tím je ryba starší.tyna181190
Proč je rybník kulatý? Aby se ryby rybářům neschovávaly za rohem.
Chytne blondýna,brunetka a zrzka zlatou rybku. Pusťte mě,prosí,a já každé z vás splním jedno přání. No dobře,řekne zrzka,já chci být hubenější. Brunetka:Já chci mít větší prsa. Rybka se podívá na blondýnu a praví:koukám že tady asi jenom jedno přání stačit nebude. Blondýna na to: Chcípni!!!!!
Na moři pluje loďka a na ní Čech, Američan a Slovák. Náhodou tudy pluje hladový žralok a říká Američanovi: když zazpíváš svou hymnu, nesežeru tě! Američan tedy zazpívá ale žralok ho sežral. Totéž řekl Slovákovi, Slovák též zazpíval svou hymnu ale žralok ho také sežral. Pak připlul k Čechovi a řekl to co řekl Slovákovi a Američanovi. Čech začal zpívat: Kde domov můj..ale žralok vztekle řekl: fuj bezďáky nežeru!
Rybář chytí kapra a kapr řekne: "když mě pustíš tak ti dám 1 dárek". Rybář na to: "Od kdy dávají kapři dárky?". "Od té doby, co se kapři jedí na Vánoce."
Moto akvaristy - Žokej: „Dostihy jsou mým koníčkem.” Akvarista: „Akvaristika je mou rybičkou.”Pavla28
Viete aké tri slová má žralok najradšej? „Muž cez palubu!"Elektronikar
Dve rybičky plávajú v akváriu, keď zrazu zhasne svetlo a jedna hovorí druhej: „Aha, zatmenie slnka." Druhá odpovedá:„Ale nie, to len vypadla elektrika."Elektronikar
Stretnú sa dvaja žraloci v žraločom nebi a prvý hovorí: „Ja som zomrel keď som sa zasekol do rybárskej siete." Druhý hovorí: No, a ja som zjedol slovenského politika a on bol taký dutý že som sa nedokázal potopiť a zomrel tou najhoršou žraločou smrťou, od hladu.Elektronikar
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/odkazy/vtipy