Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nápověda

 

Nápověda » Propojení s partnerskými portályTiskVytisknout tuto stránku 

Funkce je určena pro uživatele, kteří chovají více druhů zvířat a prezentují je na jednom z našich partnerských webů. Příklad: Máte prezentaci akvárka na rybicky.net, prezentaci morčete na terarka.net a ještě třeba pejska na hafici.net. Díky propojení uvidí návštěvníci ve Vašem osobním profilu všechna zvířátka, která chováte, hezky pohromadě.

Jak se nastavuje propojení

Pro možnost nastavení propojení musíte být přihlášeni do svého profilu. Pak stačí kliknout na Přihlášen jako (vpravo nahoře) - Prezentace - Propojení s partnerskými portály. Kliknutním na tlačítko Přidat nové propojení se Vám zobrazí formulář, který vyplníte následovně.

V první kolonce vyberete, na kterém portálu se Váš další mazlíček nachází. Příklad: Vyplňujete formulář na stránkách hafici.net a chcete přidat akvárko. Vyberete tedy rybicky.net.

Číslo prezentace zjistíte z adresy, kterou má Vaše prezentace na odkazovaném portálu.Příklad: Pokud má Vaše akvárko na stránkách rybicky.net číslo 1 (tedy nachází se na adrese http://rybicky.net/nadrze/1), vyplníte do této kolonky číslo 1.

Název prezentace živočicha je název Vaší prezentace na odkazovaném portálu. Příklad: Akvárko se jmenuje Rexovo akvárko, vyplníte tedy Rexovo akvárko.

Kolonka pořadí slouží k nastavení pořadí prezentací, tedy v jakém pořadí se jednotlivá zvířátka budou na Vašem profilu vypisovat.Příklad: Máte morče a akvárko a chcete, aby akvárko bylo výš než morče. Dáte mu tedy nižší číslo. Akvárko bude mít 1 a morče 2.

To, že se Vám podařilo propojení nastavit správně, zjistíte tím, že se ve Vašem osobní profilu zobrazí záznam o tomto propojení a vedle něho ikonka příslušného zvířátka. Pokud tam ikonka není, je něco nastaveno špatně.

Důležité upozornění

Každý z našich webů je zcela nezávislý. Je proto nutné, abyste propojení nastavili vždy oběma (nebo i více) směry. Příklad: Pro náš příklad, kdy máte rybičky, morče a psa nastavíte propojení následovně. Na webu rybicky.net nastavíte propojení na morče a psa. Na webu terarka.net nastavíte propojení na akvárko a psa. Konečně na webu hafici.net nastavíte propojení na akvárko a morče.


© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/napoveda/propojeni