NEAKTUALIZOVANÁ PREZENTACE
| Majitel: Honzajs | • Kategorie: Společenské akvárium |
| Zapsáno: 5. 7. 2024 | • Aktualizace: 19. 2. 2025 |
| Počet návštěv: 232 | • Počet palců: 1 |
| Založení: 25. 6. 2024 | • Stáří: 2 roky |
| Objem: 54 litrů | • Čistý objem: 41 litrů |
| Tloušťka skla: 3 mm | • Objem bez skla: 52 litrů |
| Velikost: střední akvária | • Oblíbenost: 0 uživatelů |
| Fotek a videí: 7+0 | • Komentářů: 8 |
Rozměry: 30 cm x 60 cm x 30 cm
Popis: Moje první akvárium
CO2: Ne
Dekorace: 1x kořen+kameny Dragon stone
Dno: INVITAL Japanese Soil
Křemičitý písek (0,3-1,4mm)
Filtrace: Vnitřní - AquaEl Turbo Filter 500
Hnojení: Easy Life ProFito+INVITAL Carbon
Chemie: Easy fit
Krmení: Tetra min
Tetra rubin
Využívám minimálně
Osvětlení: Led - IPX8 - 6500K
Pozadí: Žádné
Stojan: Juwel
Topení: Ano
Chlazení: Ano, vzduchem
Údržba: 1 za 14dní
Jedna třetina až polovina vody
Voda: pH - 6,5
dGh - 7,14
KH - 1,7
PO4-0,50
pH -6,5
NH3-0,0
No2-0,0
No3-25mg/l
NO3 - 40mg/L
CO2-8mg/l
Vzduchování: Ne
Poznámka: Mírně pokročilý
Ročník 2012
![]() Spustit pomalu rychle | ![]() Všechny fotky (6) | Časová osa | Z deníčku | Nové fotky |
![]() Malá laborka (1) | ![]() Vodní svět (5) |
| JirkaŠčobák 25.6.26 14:01 | Ahoj. Nemohu psát do fóra, takže ti dám komentář sem. Na 60 litrové akvárium jsou 2 kryptokoryny zoufale málo. Přestože tam budeš mít ještě další rostliny. Aktuálně chystám 52 litrové akvárium, mám 8 slušně velkých kryptokoryn C. hudoroi a tvrdím, že je to málo! Snažím se sehnat další (což není snadné, protože jsou extrémně vzácné). Budu s nimi mít ještě další rostliny, přesto bych byl raději, kdyby jich bylo 15. Jeden akvarista v Polsku je má (asi), jenže je momentálně v nemocnici, tak čekám, až mu bude líp. Těch osm, co mám, je od dvou různých lidí. Když to jinak nepůjde, použiju na úvod jen osm, budu ale muset přidat doopravdy dost jiných rostlin. Přečti si tento můj článek: dennikn.sk/… |
| Jarka 30.7.25 14:57 | Těšíme se na aktualizaci. |
| Lukino 19.2.25 21:17 | Moc pěkné |
| Kawasaki 19.2.25 15:14 | Ať se daří |
| Honzajs 24.9.24 21:00 | Děkuji za postřehy a podporu |
| DokyMichal 2.8.24 22:51 | Pěkný začátek, až to zaroste bude to ještě lepší, držím palce ať se daří
|
| didien007 25.7.24 7:19 |