24.02.2015
Boží pohled
24.02.2015
24.2.2015
| Majitel: Coozle | • Kategorie: Biotop: Asie |
| Zapsáno: 15. 11. 2014 | • Aktualizace: 9. 6. 2026 |
| Počet návštěv: 906 | • Počet palců: 3 |
| Založení: 14. 11. 2014 | • Stáří: 11 let a 7 měsíců |
| Objem: 19 litrů | • Čistý objem: 16 litrů |
| Tloušťka skla: 5 mm | • Objem bez skla: 17 litrů |
| Velikost: mini akvária | • Oblíbenost: 10 uživatelů |
| Fotek a videí: 6+0 | • Komentářů: 12 |
Rozměry: 25 cm x 25 cm x 30 cm
Popis: 16 litrů Asie
Biotop: Asie
Dekorace: Kořen
Dno: Liapor 1-4mm
Filtrace: Dennerle nano eckfilter
Vlastní filtrační komora na seachem matrix
Hnojení: Osmocote ve dně a sem tam do vody nějaké to makro a tenso coctail
Osvětlení: Chirios A251 15W
Pozadí: černá samolepící tapeta
Topení: Dennerle nano heater 25W
Údržba: Výměna vody
Zastřihování rostlin
Voda: Kohoutková
![]() Spustit pomalu rychle | ![]() Všechny fotky (5) | ![]() Ostatní (5) | Časová osa | Z deníčku | Nové fotky |
![]() Údržba (0) |
| lypif 9.6.26 12:35 | Hezké a na malé akvárium docela i úctyhodné stáří |
| Lukino 31.5.26 17:43 | Moc pěkná kostka |
| Jitka 28.10.18 19:53 | Tak mám ještě dotaz jestli bych mohla do 30l k Beťákovi přidat otíka? Tedy v tomhle případě 3 kousky. Mám pocit, že akvárium potřebuje někoho, kdo by se staral o dno a přebytečnou řasu. |
| Jitka 28.10.18 19:34 | A ještě dotaz ke kořenu. Koupila jsem nový, hodně barví a je na něm jakýsi sliz.
Vím, že barvení vody nevadí, naopak prospívá. Ale co ten sliz? Mám ho odstraňovat
nebo nechat. Mám jen Beťáka, ten se o sliz nestará |
| Jitka 28.10.18 19:31 | Krásné, čisté akvárium. Je tam tuším 6 druhů rostlin. Kolik druhů rostlin mohu dát do 30l akvárka? Mám tam zatím 4 druhy. A jaký typ topítka máte? Děkuji |