Včera mě napadlo, že si udělám jeskyňku do mého akvária, ale chtěl jsem ji mít osvětlenou a přemýšlel jsem, jak to udělat, aby to neublížilo jak rybám, tak vodě a rostlinám. Našel jsem starou LEDkovou baterku, tak jsem z ní vykuchal jednu LED žárovečku, napojil jsem na ni drátky dlouhé, aby mohly z akvária ven a na drátky jsem navlékl vzduchovací hadičku, na žárovečku trošku tlustší, protože se na ni nevešla ta původní. Z jedné strany jsem otvor zalepil tavící pistolí a bylo to. Stačilo už jen napojit na 5V baterku, to je ta placatá velká. HOTOVO!
Za správnost informací zodpovídá autor článku, dotazy směřujte na autora. Hodnocení článku hvězdičkami provádí redakce. K článku se vyjádřete pomocí palců (líbilo se / nelíbilo se).
Líbilo se: 13x • Nelíbilo se: 0x • Zveřejněno: 02.08.2012 • Upraveno: 02.08.2012 • Přečteno: 858x
Schválili: Bob66 ![]()
12.01.13 • slavko ![]()
27.06.16
| 09.11.2014 | Univerzální ovládání osvětlení | 1380x | |
| 09.09.2014 | LED reflektor - ano či ne. | 1756x | |
| 01.12.2010 | Osvětlení akvária, rostliny a Watt, Lux, Lumen | 7018x | |
| 09.09.2012 | Bezdrátové noční světlo | 1242x | |
| 26.06.2016 | Aquael Led Intenso - oprava - ako som to vyriešil ja | 662x | |
| 14.03.2012 | LED osvětlení akvarií - IV. | 5928x | |
| 16.09.2011 | LED osvětlení a jeho regulace | 2197x | |
| 23.11.2010 | Výroba vlastního krytu a osvětlení | 8536x | |
| 10.01.2023 | Jak na osvětlení akvária? | 334x | |
| 19.12.2010 | Jednoduché osvětlení na malé akvárko | 2630x |
Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele
| Žádné další články |