Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Cena zasklení rámového akvária

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Cena zasklení rámového akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2009 18:30 Usine Re: Toony
Někdo má rád holky, jiný vdolky. každý má jinou představu kam akvárium umístit. Představa skleněného kvádru postaveného jen tak se zas nelíbí mě. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2009 16:43 Žena Dinamit [68] Re: Toony
Stačí si představit vestavěné akvárium ve zdi, nebo ve skříni ;-)
S tou technikou souhlasím...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2009 14:02 Toony Re: Dinamit
Nedokazu si predstavit obložit ramový akvarko dřevem.nebo spíš dokažu,al eje to hrůza.ja sem zastáncem toho, že ma být vidět co nejmíň techniky, natož obložení.je to otazka vkusu.ty máš asi hodně jinej než já. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2009 13:38 Muž Jurasek [137] Re: DeathAngell
Moje 105ka byla taky původně rámová, očistila se, natřela, nařezaly se skla a pak se přišlo na to, že ten rám není úplně rovný a při narovnávání se začal rozpadat. Dal bych si na to pozor, zejména jestli to bylo uložené hodně let někde třeba na půdě, kde to pracovalo teplem....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2009 12:20 jirikovar Re: Radek
kde jsi tuhle blbost vzal že sklo co maj sklenáři je jiné? je to Float jako Float akvarii jsem se nalepil hodně a ještě za zlomek ceny od sklenařu či vyrobcu akvarii třeba takova moje 350 tka mě stala cca 1000,- za matroš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2009 11:55 Žena Dinamit [68] Re: Toony
Záleží na tom, jak si ho upravíš. Pokud bude zabudované třeba někde ve stěně, tak ten rám nebude ani vidět. Nemusíš ho dávat ani do stěny, stačí obložit dřevem, natřít nějakou hezkou barvou, atd. Spousta lidí má 2 akvária nad sebou a v čem to mají uložené? V železném rámu. Takže z hlediska peněz bych strejdy ten rám vzala, dala tam nové sklo a za ušetřené 2 stovky koupila pár rostlinek ;-) .
Proč myslíš, že sklenáři mají horší sklo jak výrobci akvárií? Vždyť to chodí ze stejných skláren a výroba tabulového skla je všude stejná...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2009 10:17 Usine Re: Toony
Vše je jen o penězích pokud je máš je dobré. Pokud ne je to ta nejdražší věc na světě. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2009 09:58 Toony Re: DeathAngell
rámový akva v dnešní době????blbost, když si to spočítáš tak akvarium(čistě nádoba) je jedna z nejlevnějších věcí na cele akvaristické výbavě.Investice je to jednorázová a na pořád(20 let i víc).pokud nebudeš lama a nepoškrábeš si ho.a to nemluvím o estetickým vzhledu.je 21. století neblázni a kup si nový se zárukou atd. atd. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2009 08:51 Muž Radek [3] Re: DeathAngell
Pokud koupíš nové akva, máš to se zárukou a z lepšího skla než mají běžně sklenáři.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 22:24 Usine Re: DeathAngell
Já mám rámové 20 let je ještě na tmel, už mám nový rám hotový. Jen mít chuť. Pokud je rám v pořádku a skla nejsou moc poškrábaná ber to. Stačí ho dobře natřít barvou a pár tub silikonu a je to. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 22:19 karlos55 Re: DeathAngell
To bude lepši se zeptat u vás ve sklenářství. ;-) Pokut cena skel bude co víc než 700 tak to nemá cenu.Když si přičteš silikon a práci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 22:15 Muž filipsi [1296] Re: DeathAngell
Ja bych rekl rozhodne nove, jde o nejakych 100-150l, to nove stoji 1000-2000. Prelepovanim neceho usetris par stovek, venujes tomu spoustu prace ....
Ale mozna Ti ta uspora za to stoji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 22:07 DeathAngell Re: Štěpán
Já to akvárko práve jeste nevidel Jen co strýc řikal .. .. Proto písi jestli by nebylo vyhodnejsi koupit Novy ..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 22:02 Štěpán Re: DeathAngell
Hodně záleží na stavu rámu - se starým zrezlým rámem nemá smysl nic dělat. Rámová akvária také nevypadají moc hezky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 21:49 DeathAngell Re: karlos55
jj jeste bych potreboval Kolik by stáli samostatné skla Budu mít akvárko od Strejdy a řikal ze by se mozna muselo presklít . ( je tam kovoví rám )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 21:33 karlos55 Re: DeathAngell
Do litru se vejdeš.Patrně ještě míně. shop.miga.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 21:15 DeathAngell – Cena
Ahoj, Chtel bych se zeptat Jestli by nekdo vedel Kolik by zhruba stála dkla do akvária s rozměry (dxsxv) 98x28x44 v kovovém rámu .. Díky vsem co by vedeli aspon hrubou cenu :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1272x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9280-cena-zaskleni-ramoveho-akvaria