Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby za pozadím

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno  

Ryby za pozadím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2019 14:09 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: DokyMichal
A kdo říká, že to pozadí, co tam teď máš, musí v tom akváriu zůstat. Můžeš si vyrobit nějaký rámeček, do toho to pozadí nainstalovat a dát až za akvárium. Tím ti neubere prostor a i nadále se ti může líbit :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.08.2019 13:28 Muž Atomret [41] Re: DokyMichal
Všechno, co je nalepený zevnitř a není to přírodní stojí za prd. Fakt to vykydej.-)))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2019 10:08 DokyMichal Re: vlka
Předpokládám že to nebylo vinou pozadí ale mnou ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.08.2019 19:43 Muž vlka [3456] Re: DokyMichal - důvod ?
A co třeba záhadně zapadlé ryby za 3D pozadím?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2019 18:17 DokyMichal Re: Wanderer
Taky není špatný nápad s kombinací odsátí rybek větší trubkou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2019 18:16 DokyMichal Re: vlka
Důvod? Ničemu nevadí. Ano trochu zmenšuje AQ, ale líbí se mi víc než tapeta. Je to asi o vkusu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2019 18:15 DokyMichal Re: Smetany
To mi zní jako nejrozumnější řešení palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.07.2019 23:32 Muž Smetany [1226] Re: DokyMichal
Asi jim to nebude dělat úplně dobře ale co je zkusit odsát do kýble nějakou širší hadicí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.07.2019 22:23 Muž vlka [3456] Re: DokyMichal
Po vysvobození rozhodně zrušit 3D pozadí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.07.2019 22:19 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.Re: DokyMichal
Co vypustit vodu na minimum? ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2019 17:15 DokyMichal – Rybky za 3D pozadím
Máte někdo tip jak odlovit rybky který se mi záhadně dostali za 3D pozadí? Mám tam 2x Tetru královskou a jednu Parmičku černopruhou. Nevadí mi tam ale musí jim být smutno. Síťka se tam tak tak vejde ale je to marný. Shlédl jsem video s plastovou flaškou viz. Příspěvky podemnou ale to bych musel mít nejakou hooodně úzkou. hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2013 07:41 Muž Dejmon [64] Re: Jarhan
Doufám, že si to už vyřešil. Já mám také pozadí kupované, na každém boku mám cca 2 cm volný proplouvací prostor, tu síťku, co tam byla na tom jsem odstranil a nějak to už neřeším, místo je i za pozadím a ryby vlastně proplouvají kolem dokola a mají tam také i ochranu proti větším rybám, když by se náhodou rozmnožovali. Mám tam za tím také spoustu volně ložených kytek, taková džungle, na kterou není vidět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2013 09:12 Muž Jarhan [0] – Ryby za 3D pozadím
Fotka k příspěvku mám takový menší problém.Za pozadí v akváriu se mi dostali ryby.Neonky a tetry krvavé.Pozadí je na pevno a síťkou je nemožné ryby chytit.Má někdo zkušenost co s tím?Přístup se pokusím zamezit nějakou síťkou ze shora,ale jde mi o to,jak je tam odsud dostat. :-(
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2009 18:10 Žena l3nka [13] - RostlinyRe: avast
to sede je sklo a to hnedy je ta volna cast .. ale s tou sitkou to nejak asi vymyslim.. vypada to jako jedine reseni ;-) snad se to povedee
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2009 17:52 Muž avast [49] Re: l3nka
Tak to jsem taky moc nezjistil.. Nevadí.. Ta šedá část na obrázku bude nejspíš volný prostor a ta hnědá to pozadí.. Jestli to tak je, tak do pozadí něčím udělat pár dírek a síťku připevnit nějakým dřevěným kolíkem.. Pak by to tam mohlo držet..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2009 09:37 Žena l3nka [13] - RostlinyRe: avast
www.akvariafarda.cz/… nevim co to je presne za material ale vim ze to je dost tvrde
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 21:43 Muž avast [49] Re: l3nka
z čeho to pozadí je??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 20:48 Žena l3nka [13] - RostlinyRe: avast
neni spatny napad ale jak to tam upevnim :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 20:41 Muž avast [49] Re: l3nka
Napadá mě.. Zkus tam napnou něco jako síťku do oken proti mouchám..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2009 19:21 Žena l3nka [13] - Rostliny
Fotka k příspěvku taky mam problem ze mam ryby za pozadim a mista na plavani tam maji dostatek ale budu asi menit dno a skusim je dostat ven nekde spodem.. DOUFAM ze se mi to povede nechci aby nejake rybyky zemreli :-( ale ted k tomu co jsem chtela.. skvir kde muzou ryby proniknout je tam vic a poradi nekdo jak je mam utesnit? Nejak jsem se snazila nakreslit to sice se to nepovedlo ale snad pochopite jak to myslim ;-) utesnit to u dna nebude problem ale tam nahore.. je to trochu krive ustrihnute takze kdybych tam dala neco plocheho rovneho tak nekde by to bylo moc a nkde by pak byla mezera :-( snad jste to pochopili a predem dekuju za rady
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2008 12:00 TommySMASH Re: PaDa
je tam celkem dost prostoru takže se nemají kde seknout tak snad najdou cestu zpět
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2008 11:19 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: TommySMASH
No, to pozorováním určitě zjistíš, ne? Podle mě je hlad donutí ;-)
Jinak si stejně myslím, že za pozadím to není pro ryby moc vhodné, určitě je tam dost úzkých a "slepých" míst, kde může ryba uvíznout a bude po ní, ale samozřejmě nevím, jak to tam vzadu máš...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2008 11:08 TommySMASH Re: PaDa
nadechnout se tam dá... mě by nevadilo že by se tam chodili schovávat ale bojím se že nejsou schopní najít díru zpět...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2008 11:01 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: TommySMASH
S těma tvýma pancéřníčkama bych se bál, že se tam nenadechnou, když se tam dostanou. Nebo tam mají přístup k hladině?
Jinak bych se spíš než na dělání dalších děr zaměřil na místo původního průniku za pozadí a vše zahlušil...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2008 10:40 TommySMASH Re: Pepas
Je fakt že by ryby líp vynikli páč ze zadu je černý ale 350kg jen tak neotočím ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2008 10:32 Pepas Re: TommySMASH
otoč akva na stojanu o 180 stupnu,aspon uvidíš na ryby smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2008 10:15 TommySMASH
Zdary akvaristi.
Založil jsem si akvarium s 3d pozadím a jelikož se mi tam pořád někudy dostavali rybky tak jsem byl nucen udělat dirku do pozadí a ted jich tam je ještě víc... akorát se bojím že už nemůžou najít cestu zpět... Díra je velká asi cca 3cm vysoká 2cm široká... Děkuji za názory... hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 20:12 jardik.cardik Re: Štěpán
tak hotovka akva do pulky vypusteno kameny vyndany spolu s rybkama no a pozadi odtahle ted se filtruje nalevnik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 17:09 Štěpán Re: jardik.cardik
ještě existujou takový ty řezadla s tím vysunovacím ostřím, jak se dá ulamovat. ty jsou dost ostrý.

a nešlo by to pozadí někde na straně nějak zdeformovat, aby tam vznikla dostatečně široká škvíra?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 17:01 jardik.cardik Re: Štěpán
je to pevnej plast
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 16:28 Štěpán Re: jardik.cardik
ostrým nožem.
kdyby se to vyřízlo opatrně tak by se tam ten kus ještě dal vrátit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 16:27 jardik.cardik Re: Štěpán
no ale cím to viriznout
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 16:22 Štěpán Re: jardik.cardik
tak si odendej nějaký šutry, za nima vyřízni do toho pozadí tu ďouru, pak jí ucpeš kusem molitanu a zamaskuješ těma šutrama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 16:17 jardik.cardik Re: Štěpán
pozadi mi nejde oddelat je jeste zasipane piskem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 16:07 Štěpán Re: jardik.cardik
Nejjednodušší ale trochu destruktivní je v tom pozadí udělat při zemi díru, nechat je, ať sami vyplavou, a pak jí ucpat a něčím zamaskovat.
bylo by dobré je při tom řezání díry neporanit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 16:05 Muž [] Re: jardik.cardik
Před lety se mě tam dostal malej A.ocellatus a +.Nešel vyndat.Pokud máš možnost malinko odvrátit celé pozadí,tak je můžeš vyhnat nějakou špejlí ke škvírce kudy tam vpluli.Myslím že máš to tvarované 3D pozadí a tam je více místa,taktam nehrozí skřípnutí,ale rybky mají tendenci zalézat do nejtěsněších pastí.Tam to bude horší.Pokud tam vlezli někde ode dna tak odpusť vodu aby nelítali nahoru a byli nuceny plout k otvoru.Držím palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2006 15:49 jardik.cardik – ryby za pozadím
za pozadi se mi dostali 2 yellouni jak s nemi ven?, :-(

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 1942x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/923